Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 06:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstalam i juz do pracy jade wolalabym spac mialam fajny sen przygodowy ;)

• pilik Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 06:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia - powodzenia!!
    Susanna - dzień dobry ;). Mi się jakieś głupoty śniły, ale i tak się jakoś dobudzić nie umiałam... jeszcze tylko dzisiaj i jutro i chwila wytchnienia... jakoś mi się wlecze ten tydzień ;)...

ds022el.png

u4uGp2.png
  • pilik Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, pewnie tak zrobię.
    Boję się tylko, że mogę nie otrzymać w poniedziałek wyników bety na czas i nie wiem, czy odwoływać tego dentystę. Chcę usunąć ósemkę więc rentgen będzie konieczny.

A jakbyś dopłaciła w lab za usługę cito? U nas 5zl to kosztuje i masz wyniki do 5 godzin od pobrania

ds022el.png

u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero w sierpniu urlop :) ale doczekam hehe jutro bede rezerwowac miejscowki a za kilka dni pociag

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry laski :) ja się szykuje do pracy ;) czas leci szybko dzisiaj już 20 dc :) jeszcze 8-9 dni do testowania

SusannaDean lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla dzisiaj @ takze zaczynam 5 cykl.

W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 18 dc jeszcze tydzien dokladnie 12.07 ale jeszcze sie waham czy nie pozniej

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 07:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:

W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)
    Szkoda :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:

Trzymam kciuki za urodzinowy cykl <3 ja też z sierpnia. 2 sierpnia mam 29 ur :)

• MamaNl Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Milego dnia wszystkim :) Ja wczoraj mialam jakis slabszy dzien ale slabszy psychicznie zastanawialam sie ile z tego co sie dzieje w moim zyciu ma sens ;) Dzis troszke lepiej choc czasami gdybam sobie co lepsze ;)

Magdzia trzymam kciuki za pomyslne zalatwienie sprawy ;)

Susanna domyslalm sie ze sen musial byc ciekawy ... ;)

Casteams nowy cykl nowe szanse ja tez czekam na nowy cykl ale sie cos ociaga hahhaha nie mam zadnych objaowo ciazowych wiec testowac nie bede ale cienko widze moja wizyte u ginekolozki ;)

A tak slonko swieci za oknem , chlopcy pojechali do szkoly a ja tak mysle ze moze czas zaczac rozgladac sie za jakas praca hahhaha ;) A moze jeszcze troszke w domu posiedze i doprowadze wszystko ze zdrowiem do konca

Tez mialam wyrywane zeby i przeswietlenia i powiem Wam ze nie bralam mozliwosci ciazy nawet pod uwage .... jakos nie zastanawialam sie nad tym :P

Mysle ze u mnie hormony szleja bo odstawilam OVARIN powiem wam ze hormonalnie mnie wyciszyl nie mialam w sumie PMS ale wkurzalo mnie odczucie ciaglej wilgotnosci i tak naprawde nie zmieniajacy sie sluz.... Nie do konca wiedzialam co i jak ....no ale teraz za to czekam na @ wrrr a ja nie lubie czekac hahhaha

Asia....

7b8eefdd2f5c20c7acf0507837e09f43.png
  • optymistkaaa Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny!

Mały sondaż:
    Wolałybyście tabelkę staraczek wg dat czy alfabetycznie po nikach?

Pierwsza wersja jest bardziej czytelna jeśli szuka się po datach, nie mniej jednak wymaga tworzenia nowych tabelek w każdym miesiącu.

Druga opcja jest bardziej czytelna jeśli próbujemy znaleźć konkretną staraczkę i posłuży na dłuższy czas (niestety nie wszystkim dziewczynom w lipcu się uda - a szkoda....)

pilik lubi tę wiadomość

• Idzianna Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja jadę właśnie do pracy, dużo jeszcze przed urlopem do załatwienia niestety :( obym zdążyła na monitoring! ale jutro po pracy wyruszamy :))))

PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lista jest na dłużej jak na miesiąc to po nickach chyba lepiej

Rene lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuda :(

• pilik Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - ja też jeszcze nie mam urlopu, ale zawsze dwa wolne dni weekendowe :p ale będę miała miesiąc urlopu. Z czego dwa tygodnie jestem u teściów - oni są na wczasach a ja będę babci doglądać i gotować. I szycie nadrobię :D

ds022el.png

u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cyce....ale mnie bola :(

• Rene Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam witam :-)
    U mnie już 29dc :-)

Zgredek 12, jagodowa91 lubią tę wiadomość

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Hey dziewczyny!

Mały sondaż:

Pierwsza wersja jest bardziej czytelna jeśli szuka się po datach, nie mniej jednak wymaga tworzenia nowych tabelek w każdym miesiącu.

Druga opcja jest bardziej czytelna jeśli próbujemy znaleźć konkretną staraczkę i posłuży na dłuższy czas (niestety nie wszystkim dziewczynom w lipcu się uda - a szkoda....)
    właśnie wcześniej już o tym pisałam tylko nikt nie odpowiedział więc uznałam że wszystko jedno która .Na razie są dwie ale jak pisałam wcześniej to bez sensu dwie tabelki prowadzić łatwo się pogubić i niepotrzebny bałagan się robi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 09:07

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:

:-( tulę i trzymam kciuki za nowy cykl:-)

MagdziaF powodzenia oby dali Ci tą podwyżkę:-)
    Susanna szybko Ci zleci oczywiście kciuki nadal trzymamy:-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 09:11

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2017, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Hey dziewczyny!

Mały sondaż:

Ja wolę datami ;)

ds022el.png

u4uGp2.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego