X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstalam i juz do pracy jade wolalabym spac mialam fajny sen przygodowy ;)

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2017, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia - powodzenia!!
    Susanna - dzień dobry ;). Mi się jakieś głupoty śniły, ale i tak się jakoś dobudzić nie umiałam... jeszcze tylko dzisiaj i jutro i chwila wytchnienia... jakoś mi się wlecze ten tydzień ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka1 wrote:
    Dzięki dziewczyny, pewnie tak zrobię.
    Boję się tylko, że mogę nie otrzymać w poniedziałek wyników bety na czas i nie wiem, czy odwoływać tego dentystę. Chcę usunąć ósemkę więc rentgen będzie konieczny.

    A jakbyś dopłaciła w lab za usługę cito? U nas 5zl to kosztuje i masz wyniki do 5 godzin od pobrania

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero w sierpniu urlop :) ale doczekam hehe jutro bede rezerwowac miejscowki a za kilka dni pociag

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry laski :) ja się szykuje do pracy ;) czas leci szybko dzisiaj już 20 dc :) jeszcze 8-9 dni do testowania

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla dzisiaj @ takze zaczynam 5 cykl.

    W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 18 dc jeszcze tydzien dokladnie 12.07 ale jeszcze sie waham czy nie pozniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Przyszla dzisiaj @ takze zaczynam 5 cykl.

    W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)
    Szkoda :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Przyszla dzisiaj @ takze zaczynam 5 cykl.

    W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)

    Trzymam kciuki za urodzinowy cykl <3 ja też z sierpnia. 2 sierpnia mam 29 ur :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Milego dnia wszystkim :) Ja wczoraj mialam jakis slabszy dzien ale slabszy psychicznie zastanawialam sie ile z tego co sie dzieje w moim zyciu ma sens ;) Dzis troszke lepiej choc czasami gdybam sobie co lepsze ;)

    Magdzia trzymam kciuki za pomyslne zalatwienie sprawy ;)

    Susanna domyslalm sie ze sen musial byc ciekawy ... ;)

    Casteams nowy cykl nowe szanse ja tez czekam na nowy cykl ale sie cos ociaga hahhaha nie mam zadnych objaowo ciazowych wiec testowac nie bede ale cienko widze moja wizyte u ginekolozki ;)

    A tak slonko swieci za oknem , chlopcy pojechali do szkoly a ja tak mysle ze moze czas zaczac rozgladac sie za jakas praca hahhaha ;) A moze jeszcze troszke w domu posiedze i doprowadze wszystko ze zdrowiem do konca

    Tez mialam wyrywane zeby i przeswietlenia i powiem Wam ze nie bralam mozliwosci ciazy nawet pod uwage .... jakos nie zastanawialam sie nad tym :P

    Mysle ze u mnie hormony szleja bo odstawilam OVARIN powiem wam ze hormonalnie mnie wyciszyl nie mialam w sumie PMS ale wkurzalo mnie odczucie ciaglej wilgotnosci i tak naprawde nie zmieniajacy sie sluz.... Nie do konca wiedzialam co i jak ....no ale teraz za to czekam na @ wrrr a ja nie lubie czekac hahhaha

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny!

    Mały sondaż:
    Wolałybyście tabelkę staraczek wg dat czy alfabetycznie po nikach?

    Pierwsza wersja jest bardziej czytelna jeśli szuka się po datach, nie mniej jednak wymaga tworzenia nowych tabelek w każdym miesiącu.

    Druga opcja jest bardziej czytelna jeśli próbujemy znaleźć konkretną staraczkę i posłuży na dłuższy czas (niestety nie wszystkim dziewczynom w lipcu się uda - a szkoda....)

    pilik lubi tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja jadę właśnie do pracy, dużo jeszcze przed urlopem do załatwienia niestety :( obym zdążyła na monitoring! ale jutro po pracy wyruszamy :))))

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lista jest na dłużej jak na miesiąc to po nickach chyba lepiej

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuda :(

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - ja też jeszcze nie mam urlopu, ale zawsze dwa wolne dni weekendowe :p ale będę miała miesiąc urlopu. Z czego dwa tygodnie jestem u teściów - oni są na wczasach a ja będę babci doglądać i gotować. I szycie nadrobię :D

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cyce....ale mnie bola :(

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam witam :-)
    U mnie już 29dc :-)

    Zgredek 12, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Hey dziewczyny!

    Mały sondaż:
    Wolałybyście tabelkę staraczek wg dat czy alfabetycznie po nikach?

    Pierwsza wersja jest bardziej czytelna jeśli szuka się po datach, nie mniej jednak wymaga tworzenia nowych tabelek w każdym miesiącu.

    Druga opcja jest bardziej czytelna jeśli próbujemy znaleźć konkretną staraczkę i posłuży na dłuższy czas (niestety nie wszystkim dziewczynom w lipcu się uda - a szkoda....)
    właśnie wcześniej już o tym pisałam tylko nikt nie odpowiedział więc uznałam że wszystko jedno która .Na razie są dwie ale jak pisałam wcześniej to bez sensu dwie tabelki prowadzić łatwo się pogubić i niepotrzebny bałagan się robi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 09:07

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Przyszla dzisiaj @ takze zaczynam 5 cykl.

    W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)
    :-( tulę i trzymam kciuki za nowy cykl:-)

    MagdziaF powodzenia oby dali Ci tą podwyżkę:-)
    Susanna szybko Ci zleci oczywiście kciuki nadal trzymamy:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 09:11

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Hey dziewczyny!

    Mały sondaż:
    Wolałybyście tabelkę staraczek wg dat czy alfabetycznie po nikach?

    Pierwsza wersja jest bardziej czytelna jeśli szuka się po datach, nie mniej jednak wymaga tworzenia nowych tabelek w każdym miesiącu.

    Druga opcja jest bardziej czytelna jeśli próbujemy znaleźć konkretną staraczkę i posłuży na dłuższy czas (niestety nie wszystkim dziewczynom w lipcu się uda - a szkoda....)

    Ja wolę datami ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ