X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - bo my tutaj wszystkie takie aktywne jesteśmy, że niektóre posty giną w morzu wiadomości ;)

    Wydaje mi się, że możemy spróbować alfabetycznie. Nie zaszkodzi spróbować. Jak nie zda egzaminu - zawsze można przywrócić starą wersję. A nóż się okaże, że jest bardziej praktyczna ;)

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Rene - bo my tutaj wszystkie takie aktywne jesteśmy, że niektóre posty giną w morzu wiadomości ;)

    Wydaje mi się, że możemy spróbować alfabetycznie. Nie zaszkodzi spróbować. Jak nie zda egzaminu - zawsze można przywrócić starą wersję. A nóż się okaże, że jest bardziej praktyczna ;)

    podoba mi sie ta propozycja jesli nie bedzie klopotliwa ewentualna zmiana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bola mnie cyce boli mnie brzuch....zaczynam swirowac bo ten cykl jest 100% naturalny nie bralam clo ani dupka i wmawiam juz sobie ze cos tam sie dzieje.....bo tak mnie cyce napitalaly po lekach...sprowadzcie mnie na ziemie...kusi mnie zbadac proga...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ale super ze już czwartek!
    Co do listy to lepiej datami, łatwiej zobaczyć kto w jaki dzień testuje:)
    Łapią mnie skurcze w nocy w łydki, już suplementują magnez ale wczoraj kupiłam shota magnezu i dziś nie miałam skurczu:D

    Rene, pilik lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Rene - bo my tutaj wszystkie takie aktywne jesteśmy, że niektóre posty giną w morzu wiadomości ;)

    Wydaje mi się, że możemy spróbować alfabetycznie. Nie zaszkodzi spróbować. Jak nie zda egzaminu - zawsze można przywrócić starą wersję. A nóż się okaże, że jest bardziej praktyczna ;)
    wiem wiem i dobrze bo by forum umarło

    zdania już są podzielone z tego co przeczytałam chociaż jeszcze nie wszystkie dziewczyny jeszcze się określiły może na razie zróbmy tak ja zostawię tą z datami u siebie a tą alfabetyczną zostawimy u Ciebie,po jakimś czasie próby wyjdzie która zostanie z nami na stałe.Jeszcze do pomocy jest nasza MagdziaF jakby co:-)Ja trochę tą z datami zmodyfikowałam i dodałam drugi arkusz ale to już dziewczyny pewnie widziały.Jeszcze jedna kwestia dziewczyny które korzystają z forum przez telefon jak u was z tabelkami czy jest jakiś problem?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    bola mnie cyce boli mnie brzuch....zaczynam swirowac bo ten cykl jest 100% naturalny nie bralam clo ani dupka i wmawiam juz sobie ze cos tam sie dzieje.....bo tak mnie cyce napitalaly po lekach...sprowadzcie mnie na ziemie...kusi mnie zbadac proga...
    kto wie...może juz ktoś tam mieszka:-) oczywiście trzymam kciuki:-)
    a ja już sobie wmówiłam że tym razem się nie udało jakoś cycki mniej mnie bolą...jestem gotowa na łyk porażki

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Przyszla dzisiaj @ takze zaczynam 5 cykl.

    W tym mcu odpuszczam ovu :) zostaje tylko przy lekach, moze to bedzie ten cykl :) w sierpniu koncze 33 lata - licze na prezent ;)
    czy jesteś w stanie określić datę następnego testowania?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od tej pory dostępna lista także w wersji alfabetycznej na okres testowy :):)
    Daty na czerwono - to okresy po ,,terminie'' tudzież za chwilę staraczki będą testować. Dajcie znać jakie wyniki! :):) Kciukam!!!

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dziewczyny, od tej pory dostępna lista także w wersji alfabetycznej na okres testowy :):)
    Daty na czerwono - to okresy po ,,terminie'' tudzież za chwilę staraczki będą testować. Dajcie znać jakie wyniki! :):) Kciukam!!!
    Super :-)mam pytanko jaki masz pomysł z wpisywaniem dziewczyn już zafasolkowanych i jak już maluszki będą na świecie czy wszystko będzie w jednym arkuszu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 09:56

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh wyczekam sie jeszcze...

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dziewczyny, od tej pory dostępna lista także w wersji alfabetycznej na okres testowy :):)
    Daty na czerwono - to okresy po ,,terminie'' tudzież za chwilę staraczki będą testować. Dajcie znać jakie wyniki! :):) Kciukam!!!
    Nie otwiera mi się jak klikam u Ciebie:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oh wyczekam sie jeszcze...
    Gwarantuję z nami czas Ci szybko zleci:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - napisałam Ci priv - potrzebuję pomocy technicznej ;)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Rene - napisałam Ci priv - potrzebuję pomocy technicznej ;)
    oki już zerkam:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już odpisałam:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Gwarantuję z nami czas Ci szybko zleci:-)
    To na pewno hihi ;) moze dzis posprzatam w donu :O

    Rene lubi tę wiadomość

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - nie uciekaj mi z privu ;P

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    su a gdzie wybierasz sie na urlop

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z twojego postu wnioskuje że też kupujesz bilety na pociag z wyprzedzeniem.ja tak musze bo jedziemy z dzieckiem co prawda samodzielnym ale nie wyobrazam sobie aby mąż jechał w innym przedziale niż my i też pare zlotych taniej wychodzi przy bilecie rodzinnym i uldzie na dziecko

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my juz w weekend wyjezdzamy i zostało troche przgotowan typu prasowanie pakowanie itp.plus troche prac w domu ale jestem dobrej mysli że wyrobie się na czas że wszystkimn.koncze pic kawusie i znikam kosic trawniki bo wczoraj pogoda pokrzyżowała mi plany pracowe

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ