X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Su, ja to niecierpliwiuch jestem ;) niestety!
    Wieeem, ja też

    Oszaleje, brzuch boli znowu i cycki...eh a niby zastrzyk potrzebny
    Czy ty miałaś zastrzyk / będziesz miała?

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wieeem, ja też

    Oszaleje, brzuch boli znowu i cycki...eh a niby zastrzyk potrzebny
    Czy ty miałaś zastrzyk / będziesz miała?
    Pojęcia nie mam, zawsze pękały pęcherzyki jeśli miałam owu, zobaczymy jak dziś wygląda sytuacja..bo jutro wyjeżdżamy na ponad 1.5 tygodnia, więc jak coś to dziś ostatnie sprawdzenie, nic więcej nie zrobimy..

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Pojęcia nie mam, zawsze pękały pęcherzyki jeśli miałam owu, zobaczymy jak dziś wygląda sytuacja..bo jutro wyjeżdżamy na ponad 1.5 tygodnia, więc jak coś to dziś ostatnie sprawdzenie, nic więcej nie zrobimy..
    No u mnie też a dał mi ten paskudny ovitrelle i teraz się czuję jak...cycki i brzuch i śluzu duo. To na pewno od tego....

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No u mnie też a dał mi ten paskudny ovitrelle i teraz się czuję jak...cycki i brzuch i śluzu duo. To na pewno od tego....
    Hmmm, jak pękają to czemu? W razie "w"?

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Hmmm, jak pękają to czemu? W razie "w"?
    tak, na zapas, bo musimy mieć pewność i wszystko dać...zresztą podobno zastrzyk ten też wspomaga pęcherzyk, ale czy ja wiem.. na pewno świruje organizm bo w krwiobiegu hcg ciagle, mam nadzieje ze przejdzie bo juz kiedys mialam taki zastrzyk a nic nie czułam żadnych objawów

    idę się zdrzemnać odczytam o wizycie jak wstanę powodzenia ! Pęcherzyka może już nie być po owu hehe :***

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Ale to najstarsza ta co została w Polsce spokój będę mieć od 22.07 jak dzieci pojadą z dziadkiem do Polski Heheh i wrócą początkiem września...
    aha rozumie :-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    tak, na zapas, bo musimy mieć pewność i wszystko dać...zresztą podobno zastrzyk ten też wspomaga pęcherzyk, ale czy ja wiem.. na pewno świruje organizm bo w krwiobiegu hcg ciagle, mam nadzieje ze przejdzie bo juz kiedys mialam taki zastrzyk a nic nie czułam żadnych objawów

    idę się zdrzemnać odczytam o wizycie jak wstanę powodzenia ! Pęcherzyka może już nie być po owu hehe :***
    przyjemnej drzemki:)
    Idzianna trzymam kciuki:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 lipca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie jakieś fajne miejscówki noclegowe w zakopcu? :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja to nie mogę mieć normalnie jak każdy, ja muszę mieć dziwnie ;) więc mam dziwnie ;) na jajniku niby widać pęcherzyk ponad 20mm, ale endometrium ma 13 mm i wygląda jak po owulacji ;) lekarz zakłada, że pęcherzyk mógł pęknąć i ciałko żółte przybrało postać torbielki..pewności nie ma, bo obraz USG nie jest jednoznaczny więc mam zrobić jutro progesteron żeby potwierdzić, że owu była...nie wiem czy dam radę z uwagi na wyjazd, grrr

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    No, ja to nie mogę mieć normalnie jak każdy, ja muszę mieć dziwnie ;) więc mam dziwnie ;) na jajniku niby widać pęcherzyk ponad 20mm, ale endometrium ma 13 mm i wygląda jak po owulacji ;) lekarz zakłada, że pęcherzyk mógł pęknąć i ciałko żółte przybrało postać torbielki..pewności nie ma, bo obraz USG nie jest jednoznaczny więc mam zrobić jutro progesteron żeby potwierdzić, że owu była...nie wiem czy dam radę z uwagi na wyjazd, grrr
    a pecherzyk okragly ? to jeszcze warto <3 a proga ok 7 dpo a nie teraz co da teraz ???

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    a pecherzyk okragly ? to jeszcze warto <3 a proga ok 7 dpo a nie teraz co da teraz ???
    Nie wiem właśnie czy prog tak wcześnie potwierdzi, że była owu? gin twierdził, że endometrium musiało urosnąć przez wzrost proga (w poniedziałek miało 7mm, dziś 13 mm), ale ja kurka wodna nie ogarniam tego... pęcherzyk jest okrągły.. nie wiem czy sens iść na prog skoro niezależnie od tego jaki jest wynik ja już nic nie zrobię na urlopie z tym, nie zdążę nawet do niego na wizytę po coś na jego zwiększenie... zastanawiam się czy iść na tego proga czy jeszcze <3 i czekać co dalej..

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yyy moje endo też sporo urosło a było przed pwu, żadna to zależność
    Jak jest okrągły to jeszcze nie pekł
    Widziała płyn?

    To ja bym jeszcze <3 bo lada chwila pewnie bedzie owu

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płynu nie, kształt jak przed owu, sugerowałam, że to może przed, ale mówił też, że endo jest wysycone jak po owu... to ja kurna nie wiem :/ chyba nie pójdę, bo nie bardzo mam czas.. a lepiej chyba <3 i tyle...

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Płynu nie, kształt jak przed owu, sugerowałam, że to może przed, ale mówił też, że endo jest wysycone jak po owu... to ja kurna nie wiem :/ chyba nie pójdę, bo nie bardzo mam czas.. a lepiej chyba <3 i tyle...
    No super, ja miałam 13 mm też w cyklu raz przed owu a owu za 24 h.... to tak nie jest...dziwna lekarka
    prog ci teraz nic nie da, 7 dpo
    <3 i lada chwila owu pecherzyk idealny

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna starajcie się starajcie:-)trzymam kciuki za pęknięcie pęcherzyka:-)

    Idzianna lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu nadrabiam! Jakieś załatane mam dni.
    W pracy się poirytowałam na "koleżankę", Ochh, codziennie coś odwali!
    Na obiad dzisiaj... wstyd się przyznać...! Mężowi kupiłam zupę (mamy catering w pracy dla dzieci i możemy też sobie coś kupić zawsze ;)), a ja zjadłam frytki i kwiatki z cukini...! I to dopiero koło 19. Wiem wiem, smierć na talerzu, hehe. Totalnie nie mam ostatnio weny do gotowania :( zepsułam się na tym polu. A ogólnie bardzo lubię gotować..! Za to babeczki czekoladowe wlasnie z pieca wyszły z ostatnimi truskawkami w sezonie.

    Dziewczyny też idę 14.07 do gin

    Magdzia85F, MamaNl lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że moja gin po urlopie już będzie z powrotem w gabinecie :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero wróciłam z wycieczki i właśnie tego mi było trzeba :D odpocząć odstresować się popływać i poopalać. Termy Mszczonów fajne, ale jeśli ktoś ma blisko to bardziej polecam Uniejów. Akumulatory naładowane teraz czekamy na testowanie :)

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    macie jakieś fajne miejscówki noclegowe w zakopcu? :)


    Noclegi u Ani, coś w tym stylu. Nie wymiata jakoś czarem, ale blisko krupówek i niedrogo było.
    https://www.noclegowo.pl/zakopane/12190-pokoje-u-ani-centrum-zakopanego/

    Wróciłam niedawno do domu. Zrobiłam prawie dwie dniówki!!! Masakra.
    Dobrze, że jutro piątunio!!! :D

    Zaraz muszę zacząć sierpniówki rozkręcać :D

    pilik, Ewi28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    A ja dopiero wróciłam z wycieczki i właśnie tego mi było trzeba :D odpocząć odstresować się popływać i poopalać. Termy Mszczonów fajne, ale jeśli ktoś ma blisko to bardziej polecam Uniejów. Akumulatory naładowane teraz czekamy na testowanie :)


    O właśnie o to pytałam niedawno :) Skąd jesteś?

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ