X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, dla mnie to tam nic nie widac bo jest za wczesnie kochana ☺☺☺

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Ech.... Tobie przepowiedzieć to sie nie da.... I po co to?????
    Ja spróbuje jutro bo temin @ mam na piatek.
    nie moja wina, że nie udaje się :(
    a ja jestem niecierpliwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Nie wiem, dla mnie to tam nic nie widac bo jest za wczesnie kochana ☺☺☺
    Dla mnie też nie, coś tam majaczyło jakby ale dziwny ten test wogóle

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja nie mogę otworzyć niestety, ale może powtórz wtedy kiedy PLANOWAŁAŚ :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam to samo w poniedziałek, pokazała się taka małpa ni to kreska ni to prążek i weź się zastanawiaj. We wtorek powtórzyłam wyszedł taki sam. Przyjechała siostra i mówi że też w początkach obydwu ciąż miała bladziutka drugą kreskę, choć nie tak bladą jak moja. Mąż z kolei nic tam nie widzial... Eh i weź się człowieku domyślaj
    Susanna może jeszcze za wcześnie ?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dlatego własnie ja kupuję testy na bieżąco :) jakbym miała całą szufladę to pewnie bym na nie non stop sikała :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Miałam to samo w poniedziałek, pokazała się taka małpa ni to kreska ni to prążek i weź się zastanawiaj. We wtorek powtórzyłam wyszedł taki sam. Przyjechała siostra i mówi że też w początkach obydwu ciąż miała bladziutka drugą kreskę, choć nie tak bladą jak moja. Mąż z kolei nic tam nie widzial... Eh i weź się człowieku domyślaj
    Susanna może jeszcze za wcześnie ?
    Pewnie że za wcześnie...

    11 dpo, iść na betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    i dlatego własnie ja kupuję testy na bieżąco :) jakbym miała całą szufladę to pewnie bym na nie non stop sikała :)
    dobra myśl

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    nie moja wina, że nie udaje się :(
    a ja jestem niecierpliwa


    Chodziło Mi właśnie o to, że miałaś czekac razem ze mną toś sie wyrwała 11 dp i to jeszcze nie z porannego tylko w ciagu dnia.... Jak nowicjuszka normalnie... Ech. Poczekaj dwa dni i zrób znowu.

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Chodziło Mi właśnie o to, że miałaś czekac razem ze mną toś sie wyrwała 11 dp i to jeszcze nie z porannego tylko w ciagu dnia.... Jak nowicjuszka normalnie... Ech. Poczekaj dwa dni i zrób znowu.
    Wiem, ale jestem głupia dzisiaj....
    Może beta pomoże? Jak będzie neg to juz mogę odpuścić ten cykl

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Pewnie że za wcześnie...

    11 dpo, iść na betę?

    Nieeeeeee...... czekaj jeszcze chociaz te 2 dni bo beta tez moze ci nie wyjsc. Spokojnie ciaza jak jest to nie ucieknie w jeden dzień tyn bardziej że wszystkie potrzebne leki bierzesz... Takze kochana dwa glebokie wdechy i czekamy do piatku

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Pewnie że za wcześnie...

    11 dpo, iść na betę?
    Jeśli to cię uspokoi to idź, a nie miałaś w niedzielę dopiero bety robić? A z drugiej strony skoro z moczu nic nie wyszło jednoznacznego to z krwi już wyjdzie ? Nie znam się w sumie bo bety nigdy nie robiłam

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak beta wyjdzie negatywna to i tak i tak będziesz z tyłu glowa miala mysl ze może było za wcześnie.... takze nie oszukujmy się i czekamy cierpliwie

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Nieeeeeee...... czekaj jeszcze chociaz te 2 dni bo beta tez moze ci nie wyjsc. Spokojnie ciaza jak jest to nie ucieknie w jeden dzień tyn bardziej że wszystkie potrzebne leki bierzesz... Takze kochana dwa glebokie wdechy i czekamy do piatku
    no dobra ale pewnie tej ciąży nie ma :( Teraz to sobie dorobiłam... i będę musiała ginowi powiedziec o plamieniu bo może to coś innego znaczy...

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Jeśli to cię uspokoi to idź, a nie miałaś w niedzielę dopiero bety robić? A z drugiej strony skoro z moczu nic nie wyszło jednoznacznego to z krwi już wyjdzie ? Nie znam się w sumie bo bety nigdy nie robiłam


    Taaak, z krwi najszybciej ci pokaże ale to i tak najlepiej robic w dniu terminu @....

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Jak beta wyjdzie negatywna to i tak i tak będziesz z tyłu glowa miala mysl ze może było za wcześnie.... takze nie oszukujmy się i czekamy cierpliwie
    tylko coś mi na tym cieniu zamajaczyło ale cienka taka jakby cien... teraz to wyschło i po ptokach

    Poczekam chyba i zatestuję w sobotę jak miałam :(

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dla mnie też nie, coś tam majaczyło jakby ale dziwny ten test wogóle
    te testy są do d*** ja tam nic nie widzę ,masz jeszcze czas do soboty jeśli jesteś w ciąży to wyjdzie:-* co do wcześniejszego testowania to cie rozumie też przytestowałam i wcześniej wyszła jedna kreska i wielki ryk,po dwóch dniach powtórzyłam i wyszedł bladzioch:-)najgorsze jest to ze nie mogłam podejsc do tematu na luzie mimo ze zdawałam sobie sprawe z tego ze test moze być fałszywie negatywny bo za wcześnie zrobiony,a gdzie tam doła miałam.Przeszło jak bladzioch wyszedł po dwóch dobach

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Taaak, z krwi najszybciej ci pokaże ale to i tak najlepiej robic w dniu terminu @....
    Ale bez sensu ją robić dziś bo wydam kasę a może być albo neg albo wątpliwa i po co mi stres jeszcze

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    tylko coś mi na tym cieniu zamajaczyło ale cienka taka jakby cien... teraz to wyschło i po ptokach

    Poczekam chyba i zatestuję w sobotę jak miałam :(
    mi wyszło takie jakby wgłębienie kreska nie miała koloru była cieńsza....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mi wyszło takie jakby wgłębienie kreska nie miała koloru była cieńsza....
    kiedy?

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ