X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    zgadzam sie z Wami, ze testy z allegro sa do nieczego. Najsmieszniejsze jest to, ze ja kupuje na eBayu (DE) tez w miare tanie i tez z Chin i super pokazuja. Myslalam, ze zaoszczedze, ale wyszlo jak wyszlo ;)

    A ogolnie to mam dola, czy moj plan ciazowy sie kiedys uda. Chyba przestalam w to wierzyc :(. Tez tak czasem macie?

    Pozdr.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę że te testy z allegro to lipa jakaś:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    widzę że te testy z allegro to lipa jakaś:-(

    No raczej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja już wariuję, czekam do soboty nie mogę na niczym skupić myśli, wróciłam nawet do malowania, żeby zająć czymś ręce, ale zupełnie mi nie wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:19

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    testowałam przez dwa ostatnie cykle, od 12 do 18 dnia cyklu przez tydzień, potem sobie dałam spokój :) raz dziennie robiłam testy, Wy robicie kilka razy w ciągu dnia?


    Zerknij sobie na moje zdjęcie, które zamieściłam tutaj wcześniej (dzisiaj) zobaczysz dlaczego warto robić częściej ;)
    Jak zrobiłam test wieczorem to prawie nic nie było widać (wg instrukcji test należy zaliczyć jako negatywny), Rano pojawił się bladzioch (moim zdaniem jako +), popołudniu to samo, a wieczorem znowu prawie, że nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Zerknij sobie na moje zdjęcie, które zamieściłam tutaj wcześniej (dzisiaj) zobaczysz dlaczego warto robić częściej ;)
    Jak zrobiłam test wieczorem to prawie nic nie było widać (wg instrukcji test należy zaliczyć jako negatywny), Rano pojawił się bladzioch (moim zdaniem jako +), popołudniu to samo, a wieczorem znowu prawie, że nic :)

    Racja, widziałam zdjęcie ale nie zwróciłam uwagi że było kilka z jednego dnia... spróbuję następnym razem (obym nie musiała.. :) )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Dziewczynki ja już wariuję, czekam do soboty nie mogę na niczym skupić myśli, wróciłam nawet do malowania, żeby zająć czymś ręce, ale zupełnie mi nie wychodzi. Nadzieja miesza się z powątpiewaniem, i tak w kółko
    Mam to samo, też testuję w sobotę
    Dzisiaj będę czytać cały dzień przynajmniej się oderwę od myślenia

    Ja mam 14 dpo w sobotę, a ty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 11:36

    Akwarela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja też mam 14 dpo :) będziemy razem czekać do soboty! :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna Akwarela trudny czas przed wami...oby to już ostatni cykl:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz mi starczy hehe :P

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szczęście w Kupie siła! :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dobrze ze jest to forum:-)

    Akwarela lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosszzzeee jak Wy tu smarujecie, ja się z tych postów nigdy nie wygrzebie :P

    wiecie co wczoraj dzwoniłam do apteki, zapytać czy będą mieli od ręki dupka i pani zapytała ile sztuk, no i trochę się skonsternowałam, bo niby doktorek przepisał mi na 3 miesiące po 20 tab/cykl czyli przez 10 dni po 2 tab. a na recepcie jest tak nagrezmane że nawet nazwy nie da się rozczytać. jeju jak ci lekarze piszą ! no ja wiem co mi przepisał, ale jak farmaceutka będzie wiedziała, mam wrażenie że tam jest 2 opakowania zapisane a nie 3 bo jest wyraźna dwójka. nie wiem, pójdę do apteki i jak da mi dwa to nie wiem co mam robić. ten dupek jest w paczkach po 20 szt, więc powinno być 3.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    bosszzzeee jak Wy tu smarujecie, ja się z tych postów nigdy nie wygrzebie :P

    wiecie co wczoraj dzwoniłam do apteki, zapytać czy będą mieli od ręki dupka i pani zapytała ile sztuk, no i trochę się skonsternowałam, bo niby doktorek przepisał mi na 3 miesiące po 20 tab/cykl czyli przez 10 dni po 2 tab. a na recepcie jest tak nagrezmane że nawet nazwy nie da się rozczytać. jeju jak ci lekarze piszą ! no ja wiem co mi przepisał, ale jak farmaceutka będzie wiedziała, mam wrażenie że tam jest 2 opakowania zapisane a nie 3 bo jest wyraźna dwójka. nie wiem, pójdę do apteki i jak da mi dwa to nie wiem co mam robić. ten dupek jest w paczkach po 20 szt, więc powinno być 3.
    No powinno być trzy, też nie lubie mój kiedyś nie wpisał jaka dawka luteiny i chcieli mi dać 50 tkę a ja mówie ze nie i dzowniła do lekarza farmaceutka, chyba maja taki obowiązek dzwonić i pytać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    na szczęście w Kupie siła! :D
    Ile się już starasz? O pierwszą dzidzię? :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    bosszzzeee jak Wy tu smarujecie, ja się z tych postów nigdy nie wygrzebie :P

    wiecie co wczoraj dzwoniłam do apteki, zapytać czy będą mieli od ręki dupka i pani zapytała ile sztuk, no i trochę się skonsternowałam, bo niby doktorek przepisał mi na 3 miesiące po 20 tab/cykl czyli przez 10 dni po 2 tab. a na recepcie jest tak nagrezmane że nawet nazwy nie da się rozczytać. jeju jak ci lekarze piszą ! no ja wiem co mi przepisał, ale jak farmaceutka będzie wiedziała, mam wrażenie że tam jest 2 opakowania zapisane a nie 3 bo jest wyraźna dwójka. nie wiem, pójdę do apteki i jak da mi dwa to nie wiem co mam robić. ten dupek jest w paczkach po 20 szt, więc powinno być 3.
    też jakiś czas temu miałam problem z receptą byłam z dzieckiem u lekarza dostałam receptę,poszłam do apteki i ,,proszę podać mi pesel dziecka bo tak jest napisane że nie można odczytać''nazwa leku też nabazgrana,więc zawołała drugą farmaceutkę i jakoś odczytały.Teraz w przychodni są recepty drukowane więc jest spokój:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    też jakiś czas temu miałam problem z receptą byłam z dzieckiem u lekarza dostałam receptę,poszłam do apteki i ,,proszę podać mi pesel dziecka bo tak jest napisane że nie można odczytać''nazwa leku też nabazgrana,więc zawołała drugą farmaceutkę i jakoś odczytały.Teraz w przychodni są recepty drukowane więc jest spokój:-)
    Hehe one powinny umieć już czytać te bazgroły :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ile się już starasz? O pierwszą dzidzię? :)

    Kochana staram się 19 miesięcy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 08:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Kochana staram się 19 miesięcy, z jednym Aniołkiem u boku.. a Ty?
    16 miesięcy i dwa aniołki :(
    Przykro mi kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że tym razem się uda :) 15 lipca to szczęśliwy dzień!

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ