X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Dla mnie testy z Allegro porażka:( zamówiłam 100szt 2mc temu i tak kupuje z rossmanna domowe laboratorium, dla mnie najlepsze ;) z Allegro nie wykrywają mi w ogóle owulacji cały cykl mam bledsze kreskę o wiele :p przy pierwszej ciąży tez miałam z nimi taki problem. Jak nie zapomnę to zrobię jutro dwa z jednego moczu i Wam roznice pokaże;)
    Ogólnie jaram się na jutrzejszy dzień bo w końcu będę miała thermomixa i jutro przywiezie przedstawiciel do mnie ❤ już się doczekać nie mogę!


    zrób fotki - ciekawa jestem różnicy. Ja obecnie mam ok 60 paskowych z allegro... niby coś tam pokazują, ale....
    Ps. jak można wstawić na forum zdjęcie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia jak będzie beta to smigaj do nas z wynikiem :)

    Hopeandfaith, niekoniecznie prog oznacza, że była ou chociaż się tak utarło i jest oczywiście duże prawdopodobieństwo, powyzej 10 mówią, że jest ok.
    Ale czasem nie pęka a i tak wydziela się progesteron, więc to może tylko usg oszacować :)

    Zgredek ja sikam w sobotę :)

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Też taki zestaw zamawiałam, ogólnie spoko według mnie na pewno lepsze niż ten mikroskop owulacyjny Afrodyta


    Ja go mam ;)

    Z jednej strony - fajnie się testuje, z drugiej to kurcze nie wiem jak z wiarygodnością... bo niby ślina ma wyschnąć do 10 minut a mi dłużej schnie... (jak dam mniej to zaś nic nie widać).. a jak dłużej schnie to wychwytuje zabrudzenia z powietrza i może przekłamywać...
    Ale ogólnie to działa :):):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    zrób fotki - ciekawa jestem różnicy. Ja obecnie mam ok 60 paskowych z allegro... niby coś tam pokazują, ale....
    Ps. jak można wstawić na forum zdjęcie??
    zapodaj.pl
    potem klikasz w 'na forum'
    robisz dodaj plik
    dodaje ci i kopiujesz to z bcode ten link i wrzucasz :)

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    zapodaj.pl
    potem klikasz w 'na forum'
    robisz dodaj plik
    dodaje ci i kopiujesz to z bcode ten link i wrzucasz :)


    Chyba mają nieopłaconą domenę - bo jest na sprzedaż :(

    Znasz może jakiś inny link?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Chyba mają nieopłaconą domenę - bo jest na sprzedaż :(

    Znasz może jakiś inny link?
    ifotos.pl
    spróbuj tą stronke

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapodaj.net sorki :)

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok zatem próba.

    Oto moje testy ovu z allegro. Ledwo co widać... miałyście bardziej wyraziste krechy??

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8beaa02168d9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 09:33

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam mikroskop ale w sumie go nie uzywam nigdy chyba nie widzialam takich paproci jak na zdjeciu w instrukcji ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na testach z allegro sie nie znam nigdy nie mialam ale wiem ze powinno sie je robic wieczor nie rano ;) Takze ja moje robie zawsze kolo 22 wlasnie....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Ja tez mam mikroskop ale w sumie go nie uzywam nigdy chyba nie widzialam takich paproci jak na zdjeciu w instrukcji ;)


    ja miałam różne obrazy, chociaż długo paprotek nie mogłam zobaczyć. Udało mi się skontaktować z obsługą i okazało się, ze nie robiłam testów tak jak powinnam ;)
    Obraz paprotek i nie-paprotek ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e6894974cef.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/64e9daa8b47d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 09:37

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co robilas zle ???

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Ok zatem próba.

    Oto moje testy ovu z allegro. Ledwo co widać... miałyście bardziej wyraziste krechy??

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8beaa02168d9.jpg
    To i tak masz niezłe te testy hehe że coś widać, one naprawdę są o kant tyłka rozbić, każdy ci powie, ze to nie owu, a jakbys porządnym zatestowała to by super krechy były

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    A co robilas zle ???


    sposób nakładania śliny na szkiełko ;)
    JAk chcesz to zagadaj na priv i napisz w jaki sposób robilaś ,,testy'' powiem Ci czy robisz prawidłowo :)

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To i tak masz niezłe te testy hehe że coś widać, one naprawdę są o kant tyłka rozbić, każdy ci powie, ze to nie owu, a jakbys porządnym zatestowała to by super krechy były


    no wiem... ;/ ale chciałam spróbować, bo niektóre dziewczyny je zachwalały... No a teraz mam ich trochę, więc szkoda nie użyć ;)
    Nie mniej jednak jak zresztą widać po zdjęciu - jak bym testowała 1 x dzień to nawet bladziocha bym nie wychwyciła....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    no wiem... ;/ ale chciałam spróbować, bo niektóre dziewczyny je zachwalały... No a teraz mam ich trochę, więc szkoda nie użyć ;)
    Nie mniej jednak jak zresztą widać po zdjęciu - jak bym testowała 1 x dzień to nawet bladziocha bym nie wychwyciła....
    No bo po 50 szt są wiem wiem długo je męczyłam, ale taki jak ty masz uznawałam za pozytyw właśnie nic innego mi nie zostało a testowałam też z 3 razy dziennie

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 lipca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze pozniej teraz z doskoku tu lookam i koncze porzadek z sypialnia i musze strych ogarnac do konca ;)

    SusannaDean, optymistkaaa lubią tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też mam testy z Allegro owulacyjne i ciążowe... owulacyjny jeszcze nigdy nie pokazał mi owulacji :) ciążowy zobaczymy :) na wszelki wypadek mam też dwa z apteki

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Dziewczyny, też mam testy z Allegro owulacyjne i ciążowe... owulacyjny jeszcze nigdy nie pokazał mi owulacji :) ciążowy zobaczymy :) na wszelki wypadek mam też dwa z apteki

    a jak często testujesz w okresie spodziewanej owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testowałam przez dwa ostatnie cykle, od 12 do 18 dnia cyklu przez tydzień, potem sobie dałam spokój :) raz dziennie robiłam testy, Wy robicie kilka razy w ciągu dnia?

‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ