X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szal bo sa awarie i klienci bija tu i gryza

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Szal bo sa awarie i klienci bija tu i gryza
    no nieźle.U mnie w robocie też nieraz takie akcje były a ludziska wkurzone,nie potrafiące zrozumieć że w każdej chwili ma prawo coś popsuć/zawiesić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 18:51

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    bo ja zamówiłam w piątek po 15stej i zamiast kuriera wybrałam list polecony priorytetowy płatne z góry i boję się że będę wieki czekać.mój zamówił coś przez allegro w sobotę przez kuriera i mu dziś przyszło...
    i dlatego pytam bo chciałam się zorientować ile Ty czekałaś ale paczka 48 to coś innego już chociaż też przez PP

    Ostatnio zamawiam zawsze za pobraniem od momentu jak zostałam oszukana... I przy pobraniu zawsze tak szybko wysyłają, przynajmniej ja nie narzekam. :)
    Wzięłam 30 szt + 5 ciążowych i dodatkowo żel conceive :0
    Ciekawe czy mi coś wyjdzie, przez te bóle w niedziele :/
    Ja to mogę i robić cały cykl, aby tylko się sprawdziły :D

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no nieźle.U mnie w robocie też nieraz takie akcje były a ludziska wkurzone,nie potrafiące zrozumieć że w każdej chwili ma prawo coś popsuć/zawiesić
    Juz teraz troche luzniej,jutro mam wolne wiec odpoczne od nich ale totalnie nie kapuja 5 razy mow a i tak ciemna masa przeciez im nie naprawie hehe

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Ostatnio zamawiam zawsze za pobraniem od momentu jak zostałam oszukana... I przy pobraniu zawsze tak szybko wysyłają, przynajmniej ja nie narzekam. :)
    Wzięłam 30 szt + 5 ciążowych i dodatkowo żel conceive :0
    Ciekawe czy mi coś wyjdzie, przez te bóle w niedziele :/
    Ja to mogę i robić cały cykl, aby tylko się sprawdziły :D
    nie rozumie jak można kogoś oszukać...eh
    ja zacznę działać z testami jak tylko @ się skończy i testy przyjdą
    trzymam kciuki wykres ładnie się zapowiada pewnie ovulka na dniach będzie zaznaczona:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Juz teraz troche luzniej,jutro mam wolne wiec odpoczne od nich ale totalnie nie kapuja 5 razy mow a i tak ciemna masa przeciez im nie naprawie hehe
    powiedziałabyś nawet i 10 razy to wątpię żeby dotarło:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    powiedziałabyś nawet i 10 razy to wątpię żeby dotarło:-(
    Dokladnie heheh

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    powiedziałabyś nawet i 10 razy to wątpię żeby dotarło:-(

    Czasami można w kółko jedno i to samo mówić, a ktoś potrafi zadać pytanie ponownie...

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Czasami można w kółko jedno i to samo mówić, a ktoś potrafi zadać pytanie ponownie...
    I nawet nie wie jaki glupi jest przez to hahhah

    Dziewczyny ale mnie cycki bola

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    I nawet nie wie jaki glupi jest przez to hahhah

    Dziewczyny ale mnie cycki bola

    A może jest cos na rzeczy.... :) oby !! Trzymam kciuki !!

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

    Mika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie testy z Allegro porażka:( zamówiłam 100szt 2mc temu i tak kupuje z rossmanna domowe laboratorium, dla mnie najlepsze ;) z Allegro nie wykrywają mi w ogóle owulacji cały cykl mam bledsze kreskę o wiele :p przy pierwszej ciąży tez miałam z nimi taki problem. Jak nie zapomnę to zrobię jutro dwa z jednego moczu i Wam roznice pokaże;)
    Ogólnie jaram się na jutrzejszy dzień bo w końcu będę miała thermomixa i jutro przywiezie przedstawiciel do mnie ❤ już się doczekać nie mogę!

    MamaNl, Rene lubią tę wiadomość

  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się naczytalam w internecie o laskach którym beta wyszła negatywna a potem okazywało się że jednak są w ciąży, sama nie wiem czemu czytam te durnoty ale jakoś mnie podtrzymują na duchu, @ powinna być dopiero w czwartek więc nadzieja matka głupich :))

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez agnesia nie wykrylo a zaszlam wtedy takze....o kant tylka dla mnie sa te z allegro

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam thermomixa i bardzo sobie chwale ;) Mlodzi uwielbiaja buleczki maslane, czy zupe z brokulami i nawet krupnik im inaczej smakuje ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    I nawet nie wie jaki glupi jest przez to hahhah

    Dziewczyny ale mnie cycki bola
    Su podgrzewasz atmosferę:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia to do dzialan szybko się bierz!!!!! Mi tez te testy owu w ogole nie działały dlatego chodzę na monitoring, fakt ze jest to droższy interes ale.przynajmniej jest pewność czy jest ovu i czy pęcherzyki pekaja...

    Suuu bardzo dobra.decyzja!!!! Test w.sobotę.i tego się trzymaj.

    Clair poczekaj do dnia okresu i najwyżej powtórz betę, ale.tak to jest.jak robi się za szybko wtedy jest nadzieja ze może jednak ..... dla mnie bez sensu...
    A koszt bety u Ciebie tragedia. Ja płacze 30 zł. Ciekawe skąd takie roznice

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Dla mnie testy z Allegro porażka:( zamówiłam 100szt 2mc temu i tak kupuje z rossmanna domowe laboratorium, dla mnie najlepsze ;) z Allegro nie wykrywają mi w ogóle owulacji cały cykl mam bledsze kreskę o wiele :p przy pierwszej ciąży tez miałam z nimi taki problem. Jak nie zapomnę to zrobię jutro dwa z jednego moczu i Wam roznice pokaże;)
    Ogólnie jaram się na jutrzejszy dzień bo w końcu będę miała thermomixa i jutro przywiezie przedstawiciel do mnie ❤ już się doczekać nie mogę!
    ciekawe czy u mnie się sprawdzą.... zrób zrób jestem ciekawa jak wyjdą:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    A ja się naczytalam w internecie o laskach którym beta wyszła negatywna a potem okazywało się że jednak są w ciąży, sama nie wiem czemu czytam te durnoty ale jakoś mnie podtrzymują na duchu, @ powinna być dopiero w czwartek więc nadzieja matka głupich :))
    Ona byla podwyzszona a nie negatywna,jednak nie bylo wzrostu jak mowisz,wiec na spokojnie ja bym powtorzyla ale niestety moze tak byc ze to biochemiczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    ciekawe czy u mnie się sprawdzą.... zrób zrób jestem ciekawa jak wyjdą:-)
    Wlasnie ja tak robilam jeden z vitam i jeden allegro i na tym z allegro nic a vitam prawie juz pozytyw w tym mies jakos dawalam to zdj

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem mi te z allegro wykrywały owu, a dodatkowo te w Rossmanie drogo wychodzą

    Rene lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ