X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wlasnie ja tak robilam jeden z vitam i jeden allegro i na tym z allegro nic a vitam prawie juz pozytyw w tym mies jakos dawalam to zdj
    to jak tylko przyjdą to zaczynam je robić i zamęczać was fotkami hihi

    Jedna_z_Wielu, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Nie wiem mi te z allegro wykrywały owu, a dodatkowo te w Rossmanie drogo wychodzą
    a są jakieś promo czasem na te testy?
    na ciążowe nieraz widziałam a na ovuu jakoś nie zwróciłam uwagi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 20:54

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie apetyt chwycił że nie mogę ... Późny obiad schabowy, potem ryż z brokułem, kanapka z pomidorem i jeszcze mam na coś chęć. Sorbet porzeczkowy mnie kusi :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a są jakieś promo czasem na te testy?
    na ciążowe nieraz widziałam a na ovuu jakoś nie zwróciłam uwagi...
    Pewnie tak jak na różne inne produkty, ostatnio ciążowy chyba facelle był taniej

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły mi wyniki homocysteiny 10,9

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - powinnaś mieć priorytet do dwóch dni roboczych od wysłania w domi. Możesz zawszenpoprosic o numer do śledzenia przesyłki. Co do testów - mi nic je pokazały a ovu na pewno była, ale robiłam je rano, wiec może dlatego? W tym miesiącu testuje tymi z Allegro, ale mam też kupionych pięć lepszych i jak będą jakieś objawy to zaraz będę na obu testować i mogę zdać relacje porównawczą ;).
    Co do cen i testów... ja ostatnio witaminy, testy, maści, kremy i suplementy kupuje w aptece internetowej cefarm24 i mają super ceny, produkty przychodzą super szybko, wszystko ma dobre daty więc polecam. Trzy razy już u nich zamawiałam i kuriera miałam na drugi dzień roboczy

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Ale mnie apetyt chwycił że nie mogę ... Późny obiad schabowy, potem ryż z brokułem, kanapka z pomidorem i jeszcze mam na coś chęć. Sorbet porzeczkowy mnie kusi :)
    Schabowy :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra patrz za duza....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a są jakieś promo czasem na te testy?
    na ciążowe nieraz widziałam a na ovuu jakoś nie zwróciłam uwagi...


    Tak są czasami :) facelle wtedy jest 16,99 za 5szt, nie wiem jaka promo jest na domowe laboratorium bo ja kupuje jedno op na miesiąc za Ok 25zl za 7szt (zmienili liczbę w tych ostatnio z 5 na 7) wole w moim przypadku dać więcej i widzieć te ciemne kreski niż dać tanio i robić tak o ;)
    Ja wiem ze te z Allegro wykrywają owu normalnie, ale mi się nie sprawdzają kompletnie :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego tez juz kupuje w aptece ok 20 zl alw mam na cykl, jeszcze mi zostaly 3 szt ale moze nie beda potrzebne hehe

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli susana tak jak pisałaś. Odpowiednie witaminy z grupy B i foliany

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i to szybko hehe i za miesiac skontroluj znowu ta homo ;)

  • honda92 Przyjaciółka
    Postów: 97 66

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta kosztuje 25zł a dobry test ciążowy o czułości 10mlU 12zł. Wolę zainwestować i iść na betę :D testuje w czwartek bo wtedy mam możliwość aby podjechać do laboratorium. Będzie to 15dpo i 28dc (cykle mam 29-30dniowe). Myślę że wynik powinien być już wtedy pewny.

    oar8vfxmyaw4sa27.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak i to szybko hehe i za miesiac skontroluj znowu ta homo ;)
    Biorę takie suplementy jsk femibion . W nich jest ten rodzaj kwasu.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Biorę takie suplementy jsk femibion . W nich jest ten rodzaj kwasu.
    I nie zapomnij o b12 a tego folianu więcej troche niż w femibionie, po prostu szybciej ci spadnie homocysteina

  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    mam internet,wolny ale mam.
    Suzanna-nie wiem ile miałam pęcherzyków, ale śnił mi się jakiś czas temu mąż z wózkiem z bliźniakami (nawet pisałam o tym)poza tym ja mam prorocze sny,nawet ta ciąża mi się przyśniła. Także-kto wie. No i test mi wyszedł szybko,w pierwszej ciąży długo mi nie wychodziły.

    Ja też kupowałam te ovu takie paskowe na allegro. Kupowałam też ciążowe kasetowe (bialo niebieskie opakowanie) o czułości 10 i własnie taki wyszedł mi teraz pozytywny.

    Ja ogólnie kiepsko dziś się cały dzień czułam, strasznie bolała mnie głowa, niedobrze mi było-coś szybko jak na ciążowe mdłości. I niedobrze mi na zapach chemii i kosmetyków-byłam dziś w kosmetycznym i musiałam wyjść tak ubijało. Mamie też wywaliłam odświeżacz powietrza z łazienki. Spać mi się chciało, także musiałam się polożyć z moim dzieckiem na popołudniową drzemkę. JAk tam już od teraz ma być, to masakra. P0za tym,u mnie sytuacja jest trochę skomplikowana-od sierpnia wracam do pracy,bo już mówiłam że wrócę. Opiekunkę mam zaklepaną. Także sierpień wrzesień popracuję,do tego 12 tygodnia. No chyba że zacznę znów wymiotować jak kot,to nie wróce w sieprniu. Jakbym zaszła miesiąc wcześniej to sytuacja byłaby jasniejsza. Ale jest jak jest. Musze zaczać sie lepiej odzywiać i zrezygnować znów ze słodyczy,chipsów i napojów gazowanych,żeby nie przytyć za mocno. Zresztą,mam 4 kg więcej niż przed pierwszą ciążą.

    Oowcnych starań, jak będe miała wynik bety to dam znać

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myslicie jak progesteron jest dobry w 21dc ( 7 dpo owu) czyli wynosi 15 i powyzej to znaczy ze pekl pecherzyk???
    Czy nie zawsze jest to norma? Czy moze byc tak ze wynik progesteronu jest dobry a pecherzyk nie pekl ( tylko ujawnil sie jako dominujacy)???

    Bo jesli progesteron jest ponizej 10 to ozn to ze nie bylo owu.Ale nie bylo dominujacego czy byl dominujacy ale nie pekl???

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kto dzis testuje? Ja w piatek, ale kusi Mnie żeby jutro :)
    Tempka ciut spadła... hym, zobaczymy, jak jutro rano nie poleci w dół to sikne :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rene - powinnaś mieć priorytet do dwóch dni roboczych od wysłania w domi. Możesz zawszenpoprosic o numer do śledzenia przesyłki. Co do testów - mi nic je pokazały a ovu na pewno była, ale robiłam je rano, wiec może dlatego? W tym miesiącu testuje tymi z Allegro, ale mam też kupionych pięć lepszych i jak będą jakieś objawy to zaraz będę na obu testować i mogę zdać relacje porównawczą ;).
    Co do cen i testów... ja ostatnio witaminy, testy, maści, kremy i suplementy kupuje w aptece internetowej cefarm24 i mają super ceny, produkty przychodzą super szybko, wszystko ma dobre daty więc polecam. Trzy razy już u nich zamawiałam i kuriera miałam na drugi dzień roboczy
    dzięki za info o aptece przyda się na pewno.To moje testy powinny już dziś być,mam jeszcze pytanko czy te ovulacyjne to robi się w jakiś konkretnych porach dniach?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia kiedy masz wizytę u gina?
    Zgredek trzymam kciuki:-)
    reszta dziewczyn co tam u was?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ