X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś czuję że ten test może jutro nie wyjść, ale będę czekać tym razem na poniedziałek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:28

  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nigdy tak nie miałam wcześniej. Tzn jak powiedzmy po 30minutach plamienia czerwonego zawsze potem leciało jak z kranu, a teraz od rana z przerwami brązowe plamienie a brzuch boli jak Cholera. Nie wiem czy wysyłać faceta do apteki po test czy dać sobie luz bo zaraz @ przyjdzie. Nawet jeśli te plamienia są normalne, bo faktycznie to termin @, to czy te bóle też są takie mocne? Co prawda są lżejsze niz normalne bóle bo ja mam bardzo bolesne miesiaczki

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas w poniedzialek dopiero termin @?

  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam termin @

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Nie nigdy tak nie miałam wcześniej. Tzn jak powiedzmy po 30minutach plamienia czerwonego zawsze potem leciało jak z kranu, a teraz od rana z przerwami brązowe plamienie a brzuch boli jak Cholera. Nie wiem czy wysyłać faceta do apteki po test czy dać sobie luz bo zaraz @ przyjdzie. Nawet jeśli te plamienia są normalne, bo faktycznie to termin @, to czy te bóle też są takie mocne? Co prawda są lżejsze niz normalne bóle bo ja mam bardzo bolesne miesiaczki


    Wyślij faceta po test. Jeżeli wyjdzie negatywny, to będziesz miała jasność. Ja ostatnio miałam tak bolesną miesiączkę, że myślałam, że mi pękła jakaś torbiel, byłam gotowa jechać do szpitala, ale wtedy to już się ze mnie lało, jak z niagary!

    U mnie też każda @ wygląda nieco inaczej, czasami mam plamienia brązowe, czasami różowe, czasami nie mam. Czasami mega bolesna, czasami w ogóle. Ale jak ty masz podobne, a nigdy tak nie miałaś zrób test.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clair beta byla dodatnia albo to.plamienia z tytulu terminu @ albo dziejd sie cos zlego niestety

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Wczoraj miałam termin @

    A może to jest na tyle późne zagnieżdżenie... Gdyby tak było to beta w poniedziałek miałaby sens.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clair, nie denerwuj się, zrób test...może zrób w poniedziałek betę mimo wszystko. czasami cykle różnią się od siebie, nawet jak zna się swój organizm to może zaskakiwać

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagnieżdżenie ponoć max do 10 dnia po owu.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Zagnieżdżenie ponoć max do 10 dnia po owu.
    Im pozniej implantacjabtym nietety gorzej do 12 dni niby

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do końca się na tym znam. Gdzieś tak w internetach wyczytałam :P

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w tym cyklu nie miałam monitoringu i nie wiem kiedy była owulacja, różnie to u mnie bywa. Ugadalismy się z moim że jak do 17 nie będzie @ to jedzie do apteki

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A póki co lezakuje, fajnie patrzeć jak się z robieniem obiadu męczy :D

    jagodowa91, MamaNl, SusannaDean, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    No ja w tym cyklu nie miałam monitoringu i nie wiem kiedy była owulacja, różnie to u mnie bywa. Ugadalismy się z moim że jak do 17 nie będzie @ to jedzie do apteki
    Dobry plan

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej, o ile się da, to trochę wyluzować. żeby sobie tylko nie wpływać na hormony stresem :-)

    Ja już w zeszłym cyklu, gdzie nagle wydłużył mi się do ponad 40 dni cykl, zrobiłam test raz, wyszedł negatywny i się nie łudziłam. po 6 dniach nie było @, powtórzyłam test, żeby wiedzieć czy na pewno nie, bo biorę dostinex i szłam na impreze pić - negatywny, mimo, że jeszcze 3 dni nie dostawałam @, mówiłam sobie, dopóki jej nie ma jest szansa, jak się udało - super, jak nie trudno i nie robiłam więcej testów. @ też nie była wielkim rozczarowaniem. Życzę sobie takiej cierpliwości też w tym cylku, w poprzednich naprawdę potrafiłam codziennie robić test przez 5 dni, bo mi się spóźniał okres i wynajdować 100 objawów, a jedna kreska była bardziej bolesna.

    Może też kwestia tego, że teraz staram się po badaniach i wiem co mogło być przyczyną niepowodzeń, więc podchodzę rozsądniej, kto wie :)

    Ale życzę nam wszystkim 2 kresek i problem z nakręcaniem się skończy :D

    SusannaDean, jagodowa91, Rene lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, chciałabym mieć takie podejście jakie Ty masz teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:28

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, hejo :) chwilowo mam neta więc się melduję ;)

    Gratulacje wszystkim zafasolkowanym! Kciuki za najbliższe testy, oby były same fasolki!

    Tulę te z @ :(

    Ja na urlopie nie wiem który dc, nie zastanawiam się czy ta owu była, czy nie, relaks, luz blues i naciągnięte łydki od wycieczek w góry ;)

    SusannaDean, Jedna_z_Wielu, Rene lubią tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna super ;)

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    Dziewczyny są wyniki, beta 16dpo 1495!!! Czy mi się wydaje,czy dużo? z córką 14dpo miałam 268 ....

    Ja robiłam betę 14 dpo i wyszła prawie 1000, też piłam ziółka, chętnie widziałabym u siebie bliźniaki, najlepiej 2 dziewczynki :D :D

    SusannaDean, jagodowa91, MamaNl lubią tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie to ziółka pijecie dziewczyny? :)

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ