X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła ojca Sroki, mieszanka nr 3 :) niby nie mam żadnych problemów z owulacją, ale chciałam spróbować i w 1 cyklu picia są || :)

    jagodowa91, Rene lubią tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszlam o tych ziolach i obiecalam sobie je pic, ale nie zdazylam zamowic, bo to chyba tyko w intrnecie mozna kupic tak? moze w nastepnym cyklu, jezeli ten nie okaze się szczesliwy.

    A nastawienie naprawde zalezy od naszych glow. Ja nad swoim troche pracowalam, ale warto, mysle ze to pomaga zarowno czerpac radosc ze staran, ale tez latwiej godzic sie z porazka i zebrac sily na nastepny cykl. nie chcialabym, zeby w naszej sypialni doszlo do mechanicznych zblizen tylko w te dni. Na razie jest cudownie, obydwoje z mezem jestesmy pelni optymizmu i przyjmiemy co los da :))

    On jest jeszcze taki kochany, ze jak ostatnio sie nie udalo, to uznal ze to dobry pomysl, zeby jeszcze korzystac z czasu bez ciazy, od razu zamówił pizze, otworzył wino, potem bylismy na wycieczce. Ważne, żeby nawet w niepowodzeniu znaleźć jakieś zalety, chociaż co ja bym dała za 2 kreski!! :D

    Akwarela, Rene lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, swietny facet ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, cudowne podejście :) liczę na takie podejście u siebie od kolejnego cyklu... jak długo się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystkie kupilam zmieszalam zle i po ziolach

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestaliśmy się zabezpieczać w zeszłym roku, już trochę ponad rok temu, ale ze względu na daleki wyjazd - zrobiliśmy sobie w tym czasie OK 4 mc z zabezpieczeniem.
    Wróciliśmy od lutego do szaleństw z myślą, że fajnie jakby się udało. Oczywiście pełna regularność - więc nie było mowy o ominięciu owulacji. Ale zero jakichś poważnych starań, ja to jeszcze niemal zawsze muszę iść od razu po pod prysznic, bo źle się czuję jak tego nie zrobię. Dopiero od maja uznaliśmy, że coś może być nie tak, więc zapisałam się do gin, dostałam skierowanie na badania, bo podejrzwała PCO.
    Badania wyszły wszystkie w normie, tylko prolaktyna po obciążeniu za duża. Dostałam dostinex, zaczęłam brać od 9 dc i owulacja zamiast koło 20 dc (mam cykle ok 33-34) przyszła 29 dc. Nie udało się, ale też 2 dni przed owualacją (ktora moze sobie wymyslilam) się nie kochaliśmy.
    Teraz drugi cykl ze zbitą prolaktyną. Owulacja wg testów w 14-15 dc (książkowo!). Dlatego jesteśmy pełni nadziei, że może się naprawiło i to naprawdę kwestia tej prolaktyny. Jak nie, szukamy dalej :-) Jeszcze jest co badać, a wiem, że zostanę mamą. Szybciej, czy później, ale zostanę - więc się nie spinam :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja wszystkie kupilam zmieszalam zle i po ziolach

    czyli kupiłaś każdy składnik oddzielnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    czyli kupiłaś każdy składnik oddzielnie?
    Taaaa

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda super podejście!!! :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda będę sobie to czytała raz dziennie, aż wkuję do głowy :) dzięki

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiałam w sklepie internetowym, każde zioło oddzielnie i mieszałam, tylko właśnie trzeba uważać z tym mieszaniem, bo niektórych potrzeba 20g, a w opakowaniach jest po 50, więc trzeba sobie odmierzyć ;)

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Ja zamawiałam w sklepie internetowym, każde zioło oddzielnie i mieszałam, tylko właśnie trzeba uważać z tym mieszaniem, bo niektórych potrzeba 20g, a w opakowaniach jest po 50, więc trzeba sobie odmierzyć ;)
    I wlasnie dlatego zepsulam

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sobie to ciągle utrwalam, bo emocje czasami potrafią wziąć górę. Szczególnie jak znajomi po kolei zachodzą w ciążę i pytają co z nami. Cieszę się mega ich szczęściem, jakoś nie mam w sobie zawiści, ale robi mi się wtedy głupio.
    Mówię, że to jeszcze nie czas na nas, że spokojnie przyjdzie i nasza kolej.

    I w to wierzę.

    Ważne jest wsparcie jednak drugiej połówki. Mój mąż nie jest zbyt wtajemniczony, nie zalewam go treścią, szczegółami, ale mimo, że wiem, że mu bardzo zależy, też nie daje mi odczuć presji. Wiem, że mu zależy, bo to z jego inicjatywy zrezygnowaliśmy z antykoncepcji. Zresztą on to mi kibicuje w tym cyklu wyjątkowo mocno, bo jak się nie uda, to czas na jego badanie, a jakoś źle znosi wizję tego :p

    Ale fakt, jest kochany, życzę każdej z Was takiego podejścia także męża, bo on mi po prostu nie daje się załamać ma tyle optymizmu i poczucia humoru :)

    Rene lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak te zioła działają?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczekam na @, jak przyjdzie też zamawiam te zioła. Na pewno nie zaszkodzą :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam, że są 3 mieszanki, do tego też np na pierwszą i drugą fazę cyklu, dużo opcji... też sobie zamówię :)

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 14 lipca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszanka nr 3 podkręca jajniki do wytwarzania jajeczek - podobno trzeba uważać, jeśli bierze się jakieś leki na stymulację, bo można sobie zaszkodzić i naprodukować ich aż za dużo ;) Można pić od 1 dc tylko do owulacji albo przez cały miesiąc - wtedy po 3 pełnych cyklach picia trzeba zrobić min. 1 przerwy. Wieczorem przed samym snem pije się kubek ziół zaparzonych z jednej łyżeczki przez 30 min, gdzieś czytałam, że nie wolno nic potem jeść ani pić.

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ziolka nic nie pomoga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia dziękuję za rady, poniedziałek beta i jak nie wyjdzie to kupuję ziółka :)

    Susanna, czemu nie pomogą? Może to kwestia właśnie proporcji?

‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ