X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie niektóre dziewczyny gdzieś na forum pisały, że można zacząć pić do 3 dc, później lepiej nie zaczynać.

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremowe plamienie to nie z powodu proga? Raczej po prostu nie?

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremowe plamienie ja mam prawie zawsze w dni niepłodne. Takie mleczne. Więc nie mam pojęcia. Ja to w ogóle czytając was jestem ciagle zielona w tych wszystkich kwestach...

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha bo jeszcze luteine 2 x dziennie biore i to tez moze wyolywa i dlatego no nic czekam na spokojnie do jutra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana ;*

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem, czemu moja aplikacja na telefonie zaznaczony test pozytywny owulacyjny oznacza jako owulację w tym dniu, nie powinna dodać min 24 h?

    Powinnam tak liczyć, prawda, jeżeli w 14 dc o 17 test pozytywny, to owulacja najwcześniej w 15 dc o 17 najpóźniej 16 dc o 5 rano, tak?

    Być może wydawać się to Wam może mega głupim pytaniem, ale chciałabym sobie poprawnie wyznaczyć dzień testowania :-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    dziękuję dziewczyny... Rene jakie witaminy?
    Femibion 1.W aptece kosztuję 36 z groszami a w internetowej 5 zł tańsze są:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Nie rozumiem, czemu moja aplikacja na telefonie zaznaczony test pozytywny owulacyjny oznacza jako owulację w tym dniu, nie powinna dodać min 24 h?

    Powinnam tak liczyć, prawda, jeżeli w 14 dc o 17 test pozytywny, to owulacja najwcześniej w 15 dc o 17 najpóźniej 16 dc o 5 rano, tak?

    Być może wydawać się to Wam może mega głupim pytaniem, ale chciałabym sobie poprawnie wyznaczyć dzień testowania :-)
    No u mnie tez tak zaznacza wlasnie ale ja licze od tego dnia +1 i mam

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Nie rozumiem, czemu moja aplikacja na telefonie zaznaczony test pozytywny owulacyjny oznacza jako owulację w tym dniu, nie powinna dodać min 24 h?

    Powinnam tak liczyć, prawda, jeżeli w 14 dc o 17 test pozytywny, to owulacja najwcześniej w 15 dc o 17 najpóźniej 16 dc o 5 rano, tak?

    Być może wydawać się to Wam może mega głupim pytaniem, ale chciałabym sobie poprawnie wyznaczyć dzień testowania :-)
    tak:-)maksymalny poziom LH w 14dc to owulka powinna być w 15,góra 16 dniu cyklu:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi jak pęknie dojrzały pęcherzyk Graffa to po jakim czasie on się zapada zamieniając w ciałko żółte i wytwarza progesteron?Przeszukałam wszystkie notatki ze studiów i tej informacji nigdzie nie widzę....:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tk jak Asia-ez zaszłam w 1 cyklu picia ziół, poprzednie 3 bezowocne. Mam całe opakowanie nieotwierane, nieruszane- kupiłam 2 bo nie wiedziałam,że są takie wydajne. Gdyby któraś chciała,to piszcie,oddam za darmo. Nie wiem czy pomogły,czy nie-ale jestem w ciąży. Piłam od 1dc, łyżeczka zaparzona szklanką wody tuż przed spaniem. I wierzyłam,że pomogą

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a powiedzcie mi jak pęknie dojrzały pęcherzyk Graffa to po jakim czasie on się zapada zamieniając w ciałko żółte i wytwarza progesteron?Przeszukałam wszystkie notatki ze studiów i tej informacji nigdzie nie widzę....:-(
    Ales zadala pytanie Reneeee :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia a skąd jesteś? Ja chętnie odkupię, bo nawet nie mam konta na allegro żeby zamówić ;-)

    Mam nadzieję, że zadnej z Was już się nie przydadzą, bo jutro będą same pozytywne testy! :))

    Albo mogę komuś ustąpić kto ma @ albo zaraz, bo ja dopiero za 2 tygodnie potrzebuję zacząć pić :)

    Rene - nie mam bladego pojęcia! :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ales zadala pytanie Reneeee :D
    kto pyta nie błądzi;-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    kto pyta nie błądzi;-)
    Ale wlasnie nie wiem bo bym ci odpowiedziala ;*

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale wlasnie nie wiem bo bym ci odpowiedziala ;*
    wiem wiem:-)
    czytałam gdzieś że trochę czasu musi minąć ale ile tego juz nie wiadomo....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    Ja tk jak Asia-ez zaszłam w 1 cyklu picia ziół, poprzednie 3 bezowocne. Mam całe opakowanie nieotwierane, nieruszane- kupiłam 2 bo nie wiedziałam,że są takie wydajne. Gdyby któraś chciała,to piszcie,oddam za darmo. Nie wiem czy pomogły,czy nie-ale jestem w ciąży. Piłam od 1dc, łyżeczka zaparzona szklanką wody tuż przed spaniem. I wierzyłam,że pomogą
    Super że pomogły:-) a w smaku w miarę znośne?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a powiedzcie mi jak pęknie dojrzały pęcherzyk Graffa to po jakim czasie on się zapada zamieniając w ciałko żółte i wytwarza progesteron?Przeszukałam wszystkie notatki ze studiów i tej informacji nigdzie nie widzę....:-(
    Doczytałam :D 1-2 dni po owulacji może już być widoczne ciałko żółte. I bedzie tak 8-10 dni a potem zamienia sie w ciałko miesiaczkowe jeśli nie doszło do zapłodnienia

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    wiem wiem:-)
    czytałam gdzieś że trochę czasu musi minąć ale ile tego juz nie wiadomo....
    Jezu ja sie czuje jak przed @ a nigdy na dupku i luteinie nie mam tak.. I siedz tu w robocie hehe

‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ