X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Ewi masz rację, tylko spokój nas ratuje.. ale czasami jest tak ciężko.myśleć racjonalnie ☺

    Ja sie cieszę ze JeszcZe dwa tygodnie niecałe do testowania ale cos jakoś spokojna jestem... co ma byc to będzie i tyle
    wiem :) ja dostaje okresu pije wino, wypłakuje się jak głupia i dalej ruszam dupsko. podziwiam siostre mojej przyjaciółki, 9 lat się starali, różne leki nic, iui i dalej nic, dwa podejścia do in vitro, jedno nic, drugie zaszła z bliźniakami w ciązę , w 14 tyg poroniła...od tamtej pory nic nie pomaga...zrezygnowała...stwierdziła że widocznie tak ma być, nie chcą adoptować narazie...jezu jakim trzeba być dzielnym i twardym...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu w tym miesiacu podczas okresu czuję jakbym w 8 miesiącu była, taki mam brzuch napuchnięty :/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sytuacji ze znajoma miala kreske po czasie. Kreska mogla nie miec nic wspolnego z ciaza jak w przypadku kobiet ktore pomimo drugiej kreski po czasie nie sa w ciazy. Po prostu jakis % kobiet, ktorym wyszla druga kreska po czasie jednak jest w cciazy, ale test traktuje sie i tak negatywnie (byc moze robily za wczesnie). To tak jak jakis % kobiet jest w ciazy pomimo ze mialy test negatywny szczegolnie przed @. Wiec podchodzmy racjonalnie dziewczyny, jak Ewi pisze - tylko spokoj nas jratuje. Im
    Pozniej zrobimy test, tym lepiej, nie zostawiamy sobie wtedy furtki "a moze zrobilam za wczesnie". Budowanie takiej ułudy zwieksza bol rozczarowania.

    Naprawde nie mowie tego zlosliwie,
    Bo sama jeszcze niedawno wariowalam, przeczesywalam fora, i robilam mnostwo testow. Chodzilam wkurzona, a maz bal sie odezwac. Jak pojawialamsie @ bylam zawiedziona bo przeciez widzialam cien cienia, a moze
    To biochemiczna? A moze poronienie? A moze tylko plamienie

    Masakra.

    A jezeli wczesniej musicie sprawdzic czy jestescie w ciazy to Beta kochane, od 7 dpo juz moze cos wyjsc, szkoda nerwow na sikance

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi jak tak spuchlam zaraz po owulacji , waga w miejscu a spodni nie moge zapiac taki mam brzuch!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, ja to wiem własnie wszystko, ale wiadomo jak jest, poszłam na betę i już będę miała czarno na białym

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odi to mój pierwszy miesiąc więc naprawdę nie będę załamana jak w ciazy nie będę :) miałam zacząć od sierpnia ale jak czytałam ile osób ma problemy to stwierdziłam że 2 miesiące różnicy nie zrobią. Mnie bardziej dobija ciekawość niż brak ciąży :)

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oda, ja to wiem własnie wszystko, ale wiadomo jak jest, poszłam na betę i już będę miała czarno na białym
    Su będzie dobrze ale kup sobie jeszcze żółty bobo i siknij na pamiątkę :)

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Odi to mój pierwszy miesiąc więc naprawdę nie będę załamana jak w ciazy nie będę :) miałam zacząć od sierpnia ale jak czytałam ile osób ma problemy to stwierdziłam że 2 miesiące różnicy nie zrobią. Mnie bardziej dobija ciekawość niż brak ciąży :)
    No to zazdroszczę :) Spokoju tego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Su będzie dobrze ale kup sobie jeszcze żółty bobo i siknij na pamiątkę :)
    Nie bo nie ma pewnie ciaży po co mam sobie robić nadzieję, za kilka godzin się dowiem, już tak miałam sikać na pamiątkę to się okazało, że poronienie...wiec nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, najlepiej zrobić betę i nie bawić sie jakimiś głupimi testami, wole juz wydać te 30 zł zamiast kupować 3 testy po 10 zł... zwłaszcza, że beta jest dokladniejsza i pokazuje wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:24

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jak się o takich rzeczach myśli to się je przyciąga więc przestań! :)

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Podobno jak się o takich rzeczach myśli to się je przyciąga więc przestań! :)
    Dobrze ok! :)
    A ja raczej piwa bym się napiła hihi

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, ze ciezko wytrzymac. Ja nie kupuje testow z wyprzedzeniem. Chwila slabosci i sie zacznie :))
    Tezeba cierpliwie czekac. U mnie rzeczywiscie, jak pisala chyba Rene, sluz stopniowo przeszedl w lepki i nierozciagliwy. Szyjka juz twardsza. No to juz na bank po
    Owulacji. Ale po lewej stronie tak mnie kluje, ale chyba nie jajnik. Nie wiem. Boli :/ jeszcze ten wzdety brzuch, zeby to nie wyrostek jakis :/ ale chyba nie ta strona.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dobrze ok! :)
    A ja raczej piwa bym się napiła hihi
    Ja wiem że tak mówisz ale w podświadomości liczysz że będzie inaczej bo chcesz się miło rozczarować albo masz nadzieję że jak tak będziesz mówić i faktycznie nic z tego nie wyjdzie tym razem to mniej się załamiesz ale tak nie będzie i Tak...

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak robicie test to sikacie do pojemniczka i czekacie pół godziny aż się ostoi? Bo tak jest w instrukcji może on wtedy się zagęszcza bo przecież jest bardzo ciepły... Ja chciałam dziś tak zrobić ale i tak nie wytrzymałam

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale juz zaczecie mowienia o tym jest dobrym krokiem zeby zaczac tez tak myslec. Nie chodzi o to zeby zaczac mniej pragnac dziecka i nabarac obojetnosci. Trzeba nabrac dystansu i mimo ze kazda z nas jest swiadoma jak ciezko zajsc w ciaze, co miesiac mysle ze chyba sie udalo. Z ta roznica ze to bardzoej nadzieja niz doszukiwanie sie i utwierdzanie w tym przekonaniu.

    Trzeba myslec raczej wlasnie o tym jak ciezko nawet zdrowej parze zajsc i zdawac sobie z tego sprawe.
    Chociaz zdajemy sobie ale wazne zeby o tym nie zapominac :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black nie robilam tak nigdy. Albo bezposrednio jak mialam strumieniowy- albo od razu. Jakos w ulotce tez nie doczytalam tego, tak mi spieszno bylo do testowania i juz nigdy nir wracalam do przeczytania jej :))

    Wydaje mi sie ze jak robi sie test 14 dpo i pozniej to to nie ma
    Znaczenia. Wszystkie moge ciezarne kolezanki, jak
    Doszukiwalam sie cienia cienia, mowily ze u nich kreska w kilka sekund sie pojawiala od razu widoczna.
    A np jednej z nich test wyszedl pozytywnie dopiero po tyg od
    @ ale
    Tez
    Odmrazu wyszla
    Kreska nie czekala az sie pojawi po kilku min.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie czekałam z moczem w pojemniczku :O

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ale juz zaczecie mowienia o tym jest dobrym krokiem zeby zaczac tez tak myslec. Nie chodzi o to zeby zaczac mniej pragnac dziecka i nabarac obojetnosci. Trzeba nabrac dystansu i mimo ze kazda z nas jest swiadoma jak ciezko zajsc w ciaze, co miesiac mysle ze chyba sie udalo. Z ta roznica ze to bardzoej nadzieja niz doszukiwanie sie i utwierdzanie w tym przekonaniu.

    Trzeba myslec raczej wlasnie o tym jak ciezko nawet zdrowej parze zajsc i zdawac sobie z tego sprawe.
    Chociaz zdajemy sobie ale wazne zeby o tym nie zapominac :)
    otóż to, ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w 1 cs wiec teraz moje rozczarowania były ogromne jak nie wychodziło z miesiąca na miesiąc, widocznie to trudniejsze niż mi się wydaje, wtedy to musiał być cud albo bylismy młodsi i zdrowsi,nie wiem, ważne że się leczymy i działamy.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja z telefonu pisze i nie mam pojęcia jak tu zdjęcie wstawić, także nie pokaże wam dzisiejszego testu. Zresztą nie ma co się nakręcac cieniem kreski. Ja niestety na betę nie mam jak iść wiec pobawie się testami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 11:17

    3i49tv73chf2jd1l.png
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ