X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do poniedziałku to ja jeszcze że 2 testy zrobię:D a że będę przyjeżdżać obok Rossmann... :D a że ostatnio pojechałam po barwę siarkową i jej nie kupiłam... :D to tak przy okazji :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    A ja w poniedziałek po 15stej wiec się ciesz że dziś:D
    Chociaż może żyć marzeniami, a moje się zaraz rozmyją....buuu

    Bo wydaje mi się z jednej strony, że jakby nic nie było to by się nie zabarwiło a z drugiej ta cholerna maziajka trzecia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Do poniedziałku to ja jeszcze że 2 testy zrobię:D a że będę przyjeżdżać obok Rossmann... :D a że ostatnio pojechałam po barwę siarkową i jej nie kupiłam... :D to tak przy okazji :D
    Ja u Ciebie widzę, więc myśle, że będzie ok!

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su będzie dobrze! Ale weź przy następnej ciąży nie kupuj takich trudnych do rozwiązania testów:D

    SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Całkiem zniknął... myślisz? Jestem już strzępkiem nerwów.. on mial 25. Myślisz ze mogłabym jeszcze zrobić dzisiaj? Nie spie już od 3 godzin, sikalam już 3x dzisiaj

    Ja w poprzednim cyklu tak miałam, że się pojawiła jasna kreska a potem zniknęła :/ ciąży niestety nie było :(

    Ja dzisiaj nie testowalam jednak, poczekam do jutra bo dziś rano nie miałam czasu w tym szpitalu.

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Su będzie dobrze! Ale weź przy następnej ciąży nie kupuj takich trudnych do rozwiązania testów:D
    Polecane bobo testy, niebieski.

    A ja nie wiem co myśleć...oszaleje do 14, jeszcze jakbym miała wolne to się można zwinąć w kłębek a tak to nie.....ahrrr !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Su będzie dobrze! Ale weź przy następnej ciąży nie kupuj takich trudnych do rozwiązania testów:D
    Następnej ciąży? hehe najpierw trzeba być :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzanna kochana, czekałyśmy tyle to poczekamy jeszcze na wyniki bety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:25

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su przypomnij proszę co to za testy masz żeby resztę dziewczyn ostrzec przed nimi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Suzanna kochana, czekałyśmy tyle to poczekamy jeszcze na wyniki bety... miałam juz nie robić, ale pod Waszym wpływem właśnie byłam na becie, wyniki dopiero jutro!!!
    ha ha następna :D
    no to czekamy
    mam stres nie wiem co o tym teście myśleć jakby kuźwa nie mógł być bardziej jednoznaczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su przypomnij proszę co to za testy masz żeby resztę dziewczyn ostrzec przed nimi
    bobo test.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Ja w poprzednim cyklu tak miałam, że się pojawiła jasna kreska a potem zniknęła :/ ciąży niestety nie było :(

    Ja dzisiaj nie testowalam jednak, poczekam do jutra bo dziś rano nie miałam czasu w tym szpitalu.
    no to trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie:-)
    co tam u córki jak się czuję?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jednak zrobiłam bo jak was czytam to nie wytrzymałam! U mnie wyszło jak u black&white, druga kreska jest cieniem cieniow :/ Ale u mnie dopiero jutro spodziewana @ wiec czekam jeszcze. Jutro znowu zatestuje i tak pewnie aż do @.

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    ha ha następna :D
    no to czekamy
    mam stres nie wiem co o tym teście myśleć jakby kuźwa nie mógł być bardziej jednoznaczny
    Su trzeba reklamacje złożyć niech kase oddaja hihi

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    bobo test.
    Ale niebieski to chyba ten strumieniowy? Ja robiłam żółty a że są teraz na promocji w rossmanie... :D

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no to trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie:-)
    co tam u córki jak się czuję?

    Dziś pierwsza noc była bez goraczki wiec idziemy w dobrym kierunku i są szanse na wypis po niedzieli :)

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Ja też jednak zrobiłam bo jak was czytam to nie wytrzymałam! U mnie wyszło jak u black&white, druga kreska jest cieniem cieniow :/ Ale u mnie dopiero jutro spodziewana @ wiec czekam jeszcze. Jutro znowu zatestuje i tak pewnie aż do @.
    a pokaż test

    Tak strumieniowy, po 4 h od siku ostatniego, bo wstawałam w nocy...także....

    Rene normalnie mnie wkurzyli
    Jakby ciąża była to nie muszą oddawać mi kasy ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 09:25

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Dziś pierwsza noc była bez goraczki wiec idziemy w dobrym kierunku i są szanse na wypis po niedzieli :)
    To dobrze że jest już coraz lepiej:-)
    co do testu to jest nadzieja u mnie też taki bladzioch był a potem ładna gruba kreseczka,trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ostatnio 10 dpo robiłam ten sam test i nic nie było na nim a teraz jest i ten cholerny kreskowy zaciek...jakby nie on....to bym miała większą nadzieję

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 lipca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    a pokaż test

    Tak strumieniowy, po 4 h od siku ostatniego, bo wstawałam w nocy...także....

    Rene normalnie mnie wkurzyli
    Jakby ciąża była to nie muszą oddawać mi kasy ha ha
    to może mocz nie był dostatecznie zagęszczony i dlatego taki wyszedł
    coś na rzeczy musi być bo jakaś tam kreseczka się pojawiła i to nie wgłębienie tylko barwny pasek a to że jeszcze trzecia sie pojawiła to pewnie wada testu

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ