X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzisz na zapodaj.net i wrzucasz zdj pojawia się link

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie ma łatwo zajść i jak już jest ciąża to jest a jak nie ma to kijem rzeki nie zawrócę :) Nie wiem czemu ja sobie jakiś deadline założyłam

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest, nie jest. Znam pare ktora nie zabezpieczala sie rok przed slubem, ale w plodne dni troche uwazali. Zaszli w ciaze za pierwszym razem kiedy w ogole juz nie patrzyli kiedy sa plodne a kiedy nie. po prostu kazdy zachodzi innym razem. Jest to zeoznicowane, jedni po 1 drufzy po 6 a niektorzy po ponad roku, mimo ze zdrowi. A co dopiero z nami, ktore borykamy sie z jakimis chorobami itp! To dopiero jestesmy dzielne i wytrwale! I to dopiero szczescie zajsc w ciaze!
    Trzeba wiecej pokory, a jak juz zajdziemy to dla nas bedzie cud. I tak jak juz gdzies pisalam, moze tak mam yc ze bedziemy miec to konkretne malenstwo, jak sie urodzi, zrozumiecie dlaczego wczesniej sie nie udawalo, bo czekalo sie na ten konkretny cud :-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w poprzedniej ciąży testy w ogóle nie wychodziły. Ale to chyba "urok" cp.
    Dziewczyny chyba najgorsze to te ciśnienie na ciążę. Ja życzę żeby żadnej z Nas to nie naszło, bo to zblokuje.
    Odblokowań życzę i dzidziusiów. Na pewno się uda!

    Su daj znać, jak beta. Trzymam kciuki!!!

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su jaki deadline? Nie za duzo pracy w korpo? Po co w zyciu sobie jeszcze robic deadliny i zyc na ASAPie :)) wlasnie trzeba wyczekiwac malenstwa cierpliwie, pod presja bedzie tylko ciezej!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Su jaki deadline? Nie za duzo pracy w korpo? Po co w zyciu sobie jeszcze robic deadliny i zyc na ASAPie :)) wlasnie trzeba wyczekiwac malenstwa cierpliwie, pod presja bedzie tylko ciezej!
    hehe no własnie w korpo pracuje

    nie wiem nie chcę tak przecież nic się nie dzieje i mogę poczekac jeśli trzeba

    No dam znać jak będzie wynik

  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki! Dajcie szybko znać, bo mnie ciekawość zżera ;)

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-bez wrote:
    Trzymam kciuki! Dajcie szybko znać, bo mnie ciekawość zżera ;)
    Ciebie ciekawość a mnie nerwy hehe

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 15 lipca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Ale produkujecie tych stron, nawet już nie próbuję tego wszystkiego nadrobić. U mnie w tym miesiącu późna owulacja, więc proszę o przeniesienie mnie z testowania 20.07 na 25.07 :)

    Trzymam za wszystkie kciuki, ale trochę się wyłączam,żeby nie myśleć o tym wszystkim nieustannie

    65cs, 30 lat
  • KasiaQ Znajoma
    Postów: 22 13

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam!
    Jestem nowa na ovufriend :), ale powoli się wdrażam.
    W poniedziałek chcę pójść na badanie krwi.
    Dopiero zaczynamy starania, obserwuję się od kilku miesięcy. Jestem pozytywnie nastawiona czego i Wam życzę

    Dobrego i spokojnego weekendu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 11:59

    f2w3ol2adqogtcff.png

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    czy test owulacyjny moze byc pozytywny test po pregnylu?

    Dzieki

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    czy test owulacyjny moze byc pozytywny test po pregnylu?

    Dzieki
    no raczej tak, najlepiej skontrolowac u gina czy pęcherzyk pękł, chociaż po zastrzyku ok 97 % pęka i dochodzi do owulacji

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su, zycie jest tak przewrotne, ze wybije twoj deadline powiesz ze koniec ze staraniami i zaraz zajdziewz w ciaze! Ale mam nadzieje ze o 14 juz sie wyjasni wszystko na plus :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Su, zycie jest tak przewrotne, ze wybije twoj deadline powiesz ze koniec ze staraniami i zaraz zajdziewz w ciaze! Ale mam nadzieje ze o 14 juz sie wyjasni wszystko na plus :)
    No nie kiedyś byłam bardziej nakręcona ale dwie straty mnie nauczyły pokory...nie teraz to za miesiąc, dwa, ale będzie. Czekam zobaczymy

    Po prostu blisko testowania wpadam w pułapkę obłędu a takie testy jak dziś po prpstu mieszają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2017, 12:26

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No nie kiedyś byłam bardziej nakręcona ale dwie straty mnie nauczyły pokory...nie teraz to za miesiąc, dwa, ale będzie. Czekam zobaczymy

    Po prostu blisko testowania wpadam w pułapkę obłędu a takie testy jak dziś po prpstu mieszają

    ja cie bardzo dobrze rozumiem pomimo ze u mnie to poczatek staran. juz widze ze latwo nie bedzie. my walczymy o 1 bobasa i moze jedynego z racji wieku i "chorob". dziewczyny ktore juz maja dzieci nie zrozumieja :(

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    ja cie bardzo dobrze rozumiem pomimo ze u mnie to poczatek staran. juz widze ze latwo nie bedzie. my walczymy o 1 bobasa i moze jedynego z racji wieku i "chorob". dziewczyny ktore juz maja dzieci nie zrozumieja :(
    Może zrozumieją, zależy od człowieka.

    Dziewczyny zaraz idę do pracy do 22, już nastawiłam się na negatyw, żeby w pracy nie było mi przykro bo jakoś muszę tam te 8 h wytrwać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Może zrozumieją, zależy od człowieka.

    Dziewczyny zaraz idę do pracy do 22, już nastawiłam się na negatyw, żeby w pracy nie było mi przykro bo jakoś muszę tam te 8 h wytrwać :)

    Nie myśl tak, a o której wynik?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Nie myśl tak, a o której wynik?
    Realnie hehe ostudzilyscie mnie
    Po 14

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 15 lipca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś negatyw i ból brzucha na @ więc nie mam już złudzeń.

    Powodzenia wszystkim testującym

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    U mnie dziś negatyw i ból brzucha na @ więc nie mam już złudzeń.

    Powodzenia wszystkim testującym
    Przykro mi :(

    A ja sie za lekko ubralam bo dosc chlodno jest eh

‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ