X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su nie trać nadziei:-)
    o której idziesz na betę?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czy inaczej dziś byłaby ta 5 na pewno lub wiecej i by tematu nie było, to są szczegóły. nie chciałam pisac całej historii ale moze teraz lepiej zrozumiecie, poznajac szczegóły ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su nie trać nadziei:-)
    o której idziesz na betę?
    wieczorem, po wizycie, mam nadzieje ze szybko pojdzie licze tylko na recepte

    Rene lubi tę wiadomość

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam że każde labo ma inne sprzęty przez to inne normy i dlatego zawsze podają w tabeli poniżej wyniku swoje normy.
    Ja mierzyłam tsh w vitalabo norna do 5.3 w diagnostyce 4.2

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Ja czytałam że każde labo ma inne sprzęty przez to inne normy i dlatego zawsze podają w tabeli poniżej wyniku swoje normy.
    Ja mierzyłam tsh w vitalabo norna do 5.3 w diagnostyce 4.2
    kazde ma inaczej własnie :) hehe a tak po prawdzie lepiej nie mieć takiego tsh a niby norma hehe a juz przepisany euthyrox :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 12:12

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój kalendarzyk przypomniał mi że za 2 dni @ :D

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Właśnie mój kalendarzyk przypomniał mi że za 2 dni @ :D
    to już teraz nie będą ci potrzebne takie przypomnienia:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Z tej miałam super przeboje! Poszłam do diagnostyki bo się nasluchalam że vitalabo wożą cały dzień krew w samochodzie jak zabierają z tych punktów pobrań i wyniki są przez to złe. Poszłam w czwartek na tsh i babka mi mówi że mają popsuty sprzęt i możliwe że nie będę znać dziś wyniku, mówię sobie ok i tak mam pewnie git. Nie było w czwartek, piątek, sobotę późnym wieczorem jest! 2.8!!!! A gin mi powiedziała że jak będzie powyżej 2.4 to mam się zapisać do endo. Zapisałam się id razu ale tak mnie to meczylo że ja nigdy na nic nie choruje a tu takie tsh! Tydzień później w niedzielę sprawdziłam kiedy mi zbadali krew a więc pobrali w czwartek zbadali w sobotę. Pojechałam w poniedziałek do vitalabo do siedziby i wyszło 2.11 piłam już symfolic półtorej tygodnia ale raczej nie zbilo mi z 2.8 na 2.11 dlatego jutrzejszego wyniku jestem ciekawa


    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie zrobiło przykro że ktos zrobił temat "dla tych które nie widzą zwidów na testach". Poczułam się jak wariatka. Myślałam że mogę o wszystkim tu pisać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Mnie sie zrobiło przykro że ktos zrobił temat "dla tych które nie widzą zwidów na testach". Poczułam się jak wariatka. Myślałam że mogę o wszystkim tu pisać.
    akwarela, ważne co ty myślisz i czujesz, nie przejmuj się innym, obcymi przecież ludźmi...

    black&white..ale numer z tym labo, kiedy dostaniesz nowe tsh?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 12:40

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro razem z betą :)
    Susanna skoro twoje labo ma normę 2 to przy labo z norma 5 twoja beta wynosi 8.75 :D bo masz o 175% wyższą betę niż jest norma w twoim labo:p

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Mnie sie zrobiło przykro że ktos zrobił temat "dla tych które nie widzą zwidów na testach". Poczułam się jak wariatka. Myślałam że mogę o wszystkim tu pisać.


    Akwarela, nietraktuj tego personalnie, ja bylam na wątku - dziewczyny tam chcą po prostu mieć grupę wsparcia "na zimno" i właśnie to dobre miejsce to wariactw - bo można posłuchać racjonalnych argumentów - przynajmniej mam taką nadzieje, że taki jest zamiar tego wątku.

    Nie ma opcji, żeby żadna z nas nie robiła sobie nadziei przy zbliżającym się terminie @. Ja np nie kupuje testów ciążowych na zapas - wiem że by za duża pokusa była :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Jutro razem z betą :)
    Susanna skoro twoje labo ma normę 2 to przy labo z norma 5 twoja beta wynosi 8.75 :D bo masz o 175% wyższą betę niż jest norma w twoim labo:p

    Nie fisiujmy :***** hehe zawsze tak wszystko wyliczasz? Dobry matematyk z ciebie :d :d
    Będzie co ma być, jak fasolek zaczął mam nadzieję, że się rozpędzi :)

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem księgową:D ale wiesz łatwiej tak później sprawdzić tygodnie bo w większości przypadków norma zaczyna się od 5 albo zmień na labo z norma od 5 :)

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Jestem księgową:D ale wiesz łatwiej tak później sprawdzić tygodnie bo w większości przypadków norma zaczyna się od 5 albo zmień na labo z norma od 5 :)
    Nie będę na to tak patrzeć, liczy się przyrost :* A jak dam radę do usg to wszystko będzie jasne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 13:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, rozumiem :) wiem że dziewczyny chciały zrobić wątek na chłodno, ale akurat byłam w bardzo złym stanie psychicznym gdy to przeczytałam.. wiem ze nie warto panikowac, już nie będę :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela a ty w tym cyklu działasz z testami ovu?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 16 lipca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Gorąco się tu dziś zrobiło... wpadłam powiedzieć Wam, że również wybieram się w środę na betę :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Hej. Gorąco się tu dziś zrobiło... wpadłam powiedzieć Wam, że również wybieram się w środę na betę :)
    hej juz się ochłodziło
    czemu taka mina smutna jagodowa?

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutna? Ja tu widzę wesołą :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ