Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su nie trać nadziei:-)
    o której idziesz na betę?

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czy inaczej dziś byłaby ta 5 na pewno lub wiecej i by tematu nie było, to są szczegóły. nie chciałam pisac całej historii ale moze teraz lepiej zrozumiecie, poznajac szczegóły ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su nie trać nadziei:-)
    o której idziesz na betę?
    wieczorem, po wizycie, mam nadzieje ze szybko pojdzie licze tylko na recepte

Rene lubi tę wiadomość

• Black&White Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam że każde labo ma inne sprzęty przez to inne normy i dlatego zawsze podają w tabeli poniżej wyniku swoje normy.
    Ja mierzyłam tsh w vitalabo norna do 5.3 w diagnostyce 4.2

OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Ja czytałam że każde labo ma inne sprzęty przez to inne normy i dlatego zawsze podają w tabeli poniżej wyniku swoje normy.
    Ja mierzyłam tsh w vitalabo norna do 5.3 w diagnostyce 4.2
    kazde ma inaczej własnie :) hehe a tak po prawdzie lepiej nie mieć takiego tsh a niby norma hehe a juz przepisany euthyrox :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 12:12

• Black&White Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mój kalendarzyk przypomniał mi że za 2 dni @ :D

OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Właśnie mój kalendarzyk przypomniał mi że za 2 dni @ :D
    to już teraz nie będą ci potrzebne takie przypomnienia:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Black&White Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Z tej miałam super przeboje! Poszłam do diagnostyki bo się nasluchalam że vitalabo wożą cały dzień krew w samochodzie jak zabierają z tych punktów pobrań i wyniki są przez to złe. Poszłam w czwartek na tsh i babka mi mówi że mają popsuty sprzęt i możliwe że nie będę znać dziś wyniku, mówię sobie ok i tak mam pewnie git. Nie było w czwartek, piątek, sobotę późnym wieczorem jest! 2.8!!!! A gin mi powiedziała że jak będzie powyżej 2.4 to mam się zapisać do endo. Zapisałam się id razu ale tak mnie to meczylo że ja nigdy na nic nie choruje a tu takie tsh! Tydzień później w niedzielę sprawdziłam kiedy mi zbadali krew a więc pobrali w czwartek zbadali w sobotę. Pojechałam w poniedziałek do vitalabo do siedziby i wyszło 2.11 piłam już symfolic półtorej tygodnia ale raczej nie zbilo mi z 2.8 na 2.11 dlatego jutrzejszego wyniku jestem ciekawa

OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie zrobiło przykro że ktos zrobił temat "dla tych które nie widzą zwidów na testach". Poczułam się jak wariatka. Myślałam że mogę o wszystkim tu pisać.

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Mnie sie zrobiło przykro że ktos zrobił temat "dla tych które nie widzą zwidów na testach". Poczułam się jak wariatka. Myślałam że mogę o wszystkim tu pisać.
    akwarela, ważne co ty myślisz i czujesz, nie przejmuj się innym, obcymi przecież ludźmi...

black&white..ale numer z tym labo, kiedy dostaniesz nowe tsh?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 12:40

• Black&White Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro razem z betą :)
    Susanna skoro twoje labo ma normę 2 to przy labo z norma 5 twoja beta wynosi 8.75 :D bo masz o 175% wyższą betę niż jest norma w twoim labo:p

OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • Oda_33 Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:

Akwarela, nietraktuj tego personalnie, ja bylam na wątku - dziewczyny tam chcą po prostu mieć grupę wsparcia "na zimno" i właśnie to dobre miejsce to wariactw - bo można posłuchać racjonalnych argumentów - przynajmniej mam taką nadzieje, że taki jest zamiar tego wątku.

Nie ma opcji, żeby żadna z nas nie robiła sobie nadziei przy zbliżającym się terminie @. Ja np nie kupuje testów ciążowych na zapas - wiem że by za duża pokusa była :)

* hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Jutro razem z betą :)
    Susanna skoro twoje labo ma normę 2 to przy labo z norma 5 twoja beta wynosi 8.75 :D bo masz o 175% wyższą betę niż jest norma w twoim labo:p

Nie fisiujmy :***** hehe zawsze tak wszystko wyliczasz? Dobry matematyk z ciebie :d :d
    Będzie co ma być, jak fasolek zaczął mam nadzieję, że się rozpędzi :)

• Black&White Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem księgową:D ale wiesz łatwiej tak później sprawdzić tygodnie bo w większości przypadków norma zaczyna się od 5 albo zmień na labo z norma od 5 :)

OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black&White wrote:
    Jestem księgową:D ale wiesz łatwiej tak później sprawdzić tygodnie bo w większości przypadków norma zaczyna się od 5 albo zmień na labo z norma od 5 :)
    Nie będę na to tak patrzeć, liczy się przyrost :* A jak dam radę do usg to wszystko będzie jasne :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 13:01

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, rozumiem :) wiem że dziewczyny chciały zrobić wątek na chłodno, ale akurat byłam w bardzo złym stanie psychicznym gdy to przeczytałam.. wiem ze nie warto panikowac, już nie będę :)

• Rene Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela a ty w tym cyklu działasz z testami ovu?

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Gorąco się tu dziś zrobiło... wpadłam powiedzieć Wam, że również wybieram się w środę na betę :)

Magdzia85F lubi tę wiadomość

'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lipca 2017, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Hej. Gorąco się tu dziś zrobiło... wpadłam powiedzieć Wam, że również wybieram się w środę na betę :)
    hej juz się ochłodziło
    czemu taka mina smutna jagodowa?

• Black&White Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2017, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutna? Ja tu widzę wesołą :)

jagodowa91 lubi tę wiadomość

OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego