X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 17 lipca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki adelcia :)

    pilik, co się stało? :(

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 17 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla dziewczyn, którym się udało i powodzenia dla kolejnych testujących :) dziewczyny z @ tulę mocno i trzymam kciuki przy następnym testowaniu.

    Ja miałam testować 21, ale dopiero dzisiaj miałam pozytywny test owulacyjny. Nie wiem czy to rekordowo przesunięta u mnie owulacja czy cykl bezowulacyjny, ale napewno nie zatestuje w moim terminie. Odezwę się jak wyznaczy mi owu i zobaczę co będzie, bo możliwe, że zatestuje dopiero w sierpniu.

  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 18 lipca 2017, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    U mnie dziś spadek temperatury, czekam na @ ;(

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 18 lipca 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mierzyłam temp i jest wzrost tylko o 0,2 czyli jeszcze jest w fazie niskich temperatur, śluzu rozciągliwego już w ogóle nie ma.. nie wiem co się znowu tym razem dzieje.. :(

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 - spróbuj się zdystansować, tylko obiektywne podeście pozwoli Ci nie zwariować ;)

    Jeśli chcesz porobić badania profilaktyczne, by zaczerpnąć trochę wiedzy o swoim organiźmie to sprawdź sobie morfologię, tsh, toxoplazmozę, aktualność szczepienia p. różyczce, cytologię, ewentualnie wymaz (infekcje) Prowadź obserwacje na ovu, odwiedź dentystę, możesz także dokonać analizy ciała (BMI, skład % tłuszczu, wody i mięśni) i ciesz się życiem :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Gratulacje dziewczyny piękne wyniki :D

    Suu i jak? Bo weszłam po pracy i szukałam jak wzrosła Twoja beta:D masz już wynik?
    Mam ale kilka postów dalej udzieliłam odpowiedzi, że nie podam wyniku. Jest dobrze :)

    pilik przyjdź do nas jak nabierzesz sił :( Tulę mocno wiem co czujesz :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Mam ale kilka postów dalej udzieliłam odpowiedzi, że nie podam wyniku. Jest dobrze :)

    pilik przyjdź do nas jak nabierzesz sił :( Tulę mocno wiem co czujesz :(

    Aaa, nie zauważyłam ;) No to super!:)

    A mnie ciagle boli podbrzusze jak na @ wiec pewnie będę sobie wkręcała ze się udało a wyjdzie jak zwykle :(

  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rankiem,
    U mnie wszyscy chorzy :/ ledwo żyję, a dzieciaki marudne że łoooooooo

    SusannaDean rozumiem, że w ciąży jesteś? Przepraszam jeśli pytanie nie na miejscu, ale nie przewertowałam wszystkich stron w wątku, a odnoszę wrażenie, że coś tu się wydarzylo ileś tam stron temu a w temacie nie jestem. Jakaś tajemnica wokól twojej bety? :-)

    Jagna <3 15.04.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem, wydarzyło, zejdźmy ze mnie. Wszyscy koniecznie chcą wszystko wiedzieć mędrkować i przykrość robić

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su, spokojnie, kochana :) wiesz, że wszystkie mega się cieszymy i dalej trzymamy kciuki :)

    Rene lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Su, spokojnie, kochana :) wiesz, że wszystkie mega się cieszymy i dalej trzymamy kciuki :)
    Sama nie wiem zła jestem
    i sie boje
    powtórki mimo tego ze jest leczenie
    mam mniejszą bete niz dziewczyny

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Sama nie wiem zła jestem
    i sie boje
    powtórki mimo tego ze jest leczenie
    mam mniejszą bete niz dziewczyny
    Widocznie u Ciebie wcześniej jest. Lekarka uspokajała, prawda? Trochę musimy im wierzyć :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Owszem, wydarzyło, zejdźmy ze mnie. Wszyscy koniecznie chcą wszystko wiedzieć mędrkować i przykrość robić
    Su najważniejsze że beta poszła w górę,Nikt juz przykrości ci nie zrobi każda z nas trzyma mocno kciuki za ciebie:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Widocznie u Ciebie wcześniej jest. Lekarka uspokajała, prawda? Trochę musimy im wierzyć :)
    no niby tak... ale strach jest po tym co przeszłam
    no Rene, niby tak :* dziekuje

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MysiaMarysia wrote:
    Witam rankiem,
    U mnie wszyscy chorzy :/ ledwo żyję, a dzieciaki marudne że łoooooooo

    SusannaDean rozumiem, że w ciąży jesteś? Przepraszam jeśli pytanie nie na miejscu, ale nie przewertowałam wszystkich stron w wątku, a odnoszę wrażenie, że coś tu się wydarzylo ileś tam stron temu a w temacie nie jestem. Jakaś tajemnica wokól twojej bety? :-)
    Współczuję...życze szybkiego powrotu do zdrowia:-)
    u mnie młode coś marudzi od wczoraj,szukam przyczyny o co może chodzić i dziś zajrzałam do buzi a tam dwa ząbki idą i mam już odpowiedź dlaczego małe tak marudzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 09:42

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Owszem, wydarzyło, zejdźmy ze mnie. Wszyscy koniecznie chcą wszystko wiedzieć mędrkować i przykrość robić

    SusannaDean przepraszam jeśli Cię uraziłam, nie wiem co się wydarzyło, zdziwiłam się tylko że nie ujawniasz bety - na tego typu forum to raczej standard, że pokazujemy ledwo widoczne cienie i porównujemy wyniki.
    Na forum jestem od kilku dni, nie czytam wszystkich wątków od A do Z. Mam prawo nie wiedzieć i mam prawo zapytać. Nie miałam zamiaru robić Ci przykrości i już na wstępie przeprosiłam, jeśli pytanie było nie na miejscu. Nie chcę drążyć tematu, rozumiem po Twojej wypowiedzi, że jest to niezwykle trudna, indywidualna sytuacja, więc dalej nie wnikam. Każdy ma swoje przeżycia i ma prawo zachować je dla siebie.
    Sprawienie przykrości nie było moim zamiarem.

    Rene u mojego też chyba ostatnie zęby wyłażą, nie chce diabełek pokazać, ale po zachowaniu wnioskuję, ze coś jest na rzeczy. Starsza za to na pewno wirus, niestety przeszło i na mnie :/ akurat teraz... no nic, łyknę febrisan i moze szybko postawi mnie na nogi..

    Jagna <3 15.04.2018
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su musi być dobrze. W końcu musi:) chyba teraz jak już bierzesz wszystko co mozesz brać pozostaje też wiara :) tak mi sie wydaje...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Su musi być dobrze. W końcu musi:) chyba teraz jak już bierzesz wszystko co mozesz brać pozostaje też wiara :) tak mi sie wydaje...
    No już więcej leków nie ma ... :(

    Sorry dziewczyny ale wkurzona jestem niepotrzebnie :( Nie chciałam nikogo obrażać ale po prostu nie chce podawać wyników,po tym co dziewczyny pisały boję się że ktoś się znajdzie i napisze mi zebym sie szykowała na poronienie mimo ze nie jest bogiem....nawet lekarz mi powiedział ze z tymi lekami musi być dobrze

  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, na pewno będzie dobrze :)

    Ja czekam na @, zakupiłam sobie olej z wiesiołka. termometr nowy nie elektroniczny zamówiłam, także może się uda w sierpniu zakończyć zieloną kropeczką :)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MysiaMarysia wrote:
    SusannaDean przepraszam jeśli Cię uraziłam, nie wiem co się wydarzyło, zdziwiłam się tylko że nie ujawniasz bety - na tego typu forum to raczej standard, że pokazujemy ledwo widoczne cienie i porównujemy wyniki.
    Na forum jestem od kilku dni, nie czytam wszystkich wątków od A do Z. Mam prawo nie wiedzieć i mam prawo zapytać. Nie miałam zamiaru robić Ci przykrości i już na wstępie przeprosiłam, jeśli pytanie było nie na miejscu. Nie chcę drążyć tematu, rozumiem po Twojej wypowiedzi, że jest to niezwykle trudna, indywidualna sytuacja, więc dalej nie wnikam. Każdy ma swoje przeżycia i ma prawo zachować je dla siebie.
    Sprawienie przykrości nie było moim zamiarem.

    Rene u mojego też chyba ostatnie zęby wyłażą, nie chce diabełek pokazać, ale po zachowaniu wnioskuję, ze coś jest na rzeczy. Starsza za to na pewno wirus, niestety przeszło i na mnie :/ akurat teraz... no nic, łyknę febrisan i moze szybko postawi mnie na nogi..
    a powiedz mi czy Twoje dzieci chodzą do przedszkola bardziej o córkę pytam bo syn to chyba jeszcze za mały:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ