X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy... nie bardzo mam jak się z Wami kontaktować. Narazie sie nic nie rozkręca...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u mnie do wieczora bedzie hulac zolza moze i do ciebie trafi

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nowy cykl powinnam zacząć w środe, także widze ze z niektórymi idziemy prawie na równo :) również siedze w pracy. Musze Wam powiedzieć, że pracuje na bloku jako instrumentariuszka i często asystuje przy cięciach cesarskich. Cudny widok jak mama pierwszy raz caluje swoje dziecko...wzruszająca chwila. Oj przez to chyba jeszcze bardziej pragnę już mieć swojego maluszka...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wróciłam z pracy pół żywa. Trzy tygodnie l4 dały się we znaki... kilka razy podniosłam i już mocne bóle w podbrzuszu... a może zbliża się @? Sama nie wiem :( psychicznie ciężko... pracuje z dzieciakami niepełnosprawnymi więc potrzeba dużo energii i uśmiechu, a jeszcze nie umiem siędo tego zmusić...

    A dziewczyny po zabiegach (lub zorientowane) dzień zabiegu liczy się jako pierwszy dc czy jako pierwszy dzień po krwawieniu? Chciałam zbadać progesteron sprawdzić czy ovu była a nie wiem jak to liczyć teraz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 17:08

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna powiedział, żeby monitorować. Gorzej będzie jak ten lewy będzie leniwy. Bo ten to całkiem niezłe pęcherzyki produkuje po ponad 20mm. Kurde!!!

    Z resztą gin woli chuchać na zimne. Jutro dzwonię zapisać się na hsg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 17:09

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik podziwiam, praca z niepełnosprawnymi dziećmi jest na pewno bardza obciążająca psychicznie. Ale myślę, że zarazem bardzo potrzebna i godna podziwu.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajną macie pracę, komuś pomagacie, to bardzo piekne :)

    Oh Madzia, nam to wiatr w oczy! Ty mas zpiękne pęcherzyki a co z tego ? Eh oby i lewy nie był lewy a dawał radę :D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola na codzień psychicznie jest naprawdę nieźle. Lubię tą pracę. Ale chwilowo mi trudno ogólnie i tego typu praca nie ułatwia sytuacji na pewno ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, żeby lubić to co się robi. Ja również lubie swoją pracę, choć czasem tez jest cieżko i stresująco. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Ja jutro idę na usg i mam nadzieję, że wszystko bedzie w porządku.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba dla wszystkich ten poniedziałek był ciężki. Ja mam załamanie. Dzisiaj wszyscy byli dla mnie dzisiaj bardzo niemili. U lekarza w sklepie w pracy.O 16 skończyłam prace a później byłam u gina. Zrobił mi cytologia i wamaz. Czy to w ogóle jest potrzebne? Ma wpływ na nieplodnosc bo nic nie mogę ma ten temat znaleźć :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Ja nowy cykl powinnam zacząć w środe, także widze ze z niektórymi idziemy prawie na równo :) również siedze w pracy. Musze Wam powiedzieć, że pracuje na bloku jako instrumentariuszka i często asystuje przy cięciach cesarskich. Cudny widok jak mama pierwszy raz caluje swoje dziecko...wzruszająca chwila. Oj przez to chyba jeszcze bardziej pragnę już mieć swojego maluszka...
    Zgadzam się w 100% cudowne są te chwilę kiedy wita się na świecie nowo narodzonego człowieka nie tylko ze strony rodziców także personelu medycznego:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa jak u ciebie sytuacja?

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Dziewczyny chyba dla wszystkich ten poniedziałek był ciężki. Ja mam załamanie. Dzisiaj wszyscy byli dla mnie dzisiaj bardzo niemili. U lekarza w sklepie w pracy.O 16 skończyłam prace a później byłam u gina. Zrobił mi cytologia i wamaz. Czy to w ogóle jest potrzebne? Ma wpływ na nieplodnosc bo nic nie mogę ma ten temat znaleźć :)
    Czy ja wiem? Jakoś na pewno jest ważna czy nie ma infekcji, ale do starań bardziej monitoring jednak, mnie mój gin badał dwa razy a chodzę do niego rok hehe wiec widać nie tak istotne jak te usg dowcipne których miałam z 20 minimum u niego tylko :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jagodowa jak u ciebie sytuacja?
    podbijam
    U mnie zołza daje znak mąż kupi apap mi, aż takich silnych nie mam ten apapek starcza, wiem, ze niektóre dziewczyny na ostrych jadą, ale mnie to oszczędza, choć swoje boli.

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Czy ja wiem? Jakoś na pewno jest ważna czy nie ma infekcji, ale do starań bardziej monitoring jednak, mnie mój gin badał dwa razy a chodzę do niego rok hehe wiec widać nie tak istotne jak te usg dowcipne których miałam z 20 minimum u niego tylko :O
    A mi dzisiaj nawet nie chciał zrobić usg. Tylko go poprosiłam. Naskoczył na mnie ze usg nie trzeba vo wizytę robić. Zdenerwował mnie.
    Pecherzyk 17 mm jaj myślicie kiedy pęknie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Hej dziewczyny, wróciłam z pracy pół żywa. Trzy tygodnie l4 dały się we znaki... kilka razy podniosłam i już mocne bóle w podbrzuszu... a może zbliża się @? Sama nie wiem :( psychicznie ciężko... pracuje z dzieciakami niepełnosprawnymi więc potrzeba dużo energii i uśmiechu, a jeszcze nie umiem siędo tego zmusić...

    A dziewczyny po zabiegach (lub zorientowane) dzień zabiegu liczy się jako pierwszy dc czy jako pierwszy dzień po krwawieniu? Chciałam zbadać progesteron sprawdzić czy ovu była a nie wiem jak to liczyć teraz...
    Jeśli do samoistnego krwawienia nie doszło i potrzebny był zabieg, pierwszy dzień cyklu uznaj jako pierwszy dzień po zabiegu.Taką informację znalazłam tu na forum:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    podbijam
    U mnie zołza daje znak mąż kupi apap mi, aż takich silnych nie mam ten apapek starcza, wiem, ze niektóre dziewczyny na ostrych jadą, ale mnie to oszczędza, choć swoje boli.
    no to chociaż tyle że przeżywasz katuszy i apap spokojnie wystarcza:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co mam zrobić teraz, iść do gin, żeby przepisała duphaston czy nie? @ wystąpiła w cyklu z clo (w 20. dniu), w którym potwierdzono owulację monitoringiem (12.-13. dc). Teraz będę mieć kolejny cykl z clo, ale nie załapię się na monitoring u mojej gin bo jest na urlopie... iść do niej przed jej urlopem pogadać o tym i poprosić o clo czy iść do innego lekarza żeby mieć monitoring i wtedy w razie "w" jak będzie coś rosło, to wtedy duphaston? kurka, nie wiem co robić...

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no to chociaż tyle że przeżywasz katuszy i apap spokojnie wystarcza:-)
    Dokłanie :)

    Bobisia a jakie zazwyczaj masz?
    Średnio od 18 do 22 mm pękają, to może być od jutra nawet do 3 dni, tak strzelam, u siebie zawsze wiem kiedy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Dziewczyny, co mam zrobić teraz, iść do gin, żeby przepisała duphaston czy nie? @ wystąpiła w cyklu z clo (w 20. dniu), w którym potwierdzono owulację monitoringiem (12.-13. dc). Teraz będę mieć kolejny cykl z clo, ale nie załapię się na monitoring u mojej gin bo jest na urlopie... iść do niej przed jej urlopem pogadać o tym i poprosić o clo czy iść do innego lekarza żeby mieć monitoring i wtedy w razie "w" jak będzie coś rosło, to wtedy duphaston? kurka, nie wiem co robić...
    Do niej uderz, 7-8 dniowa II faza jest wystarczającym wskazaniem do dupka, ona wie ma zapiski i powinna Ci dać

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ