X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia a tam. Wg mnie jeśli chodzisz od dłuższego czasu, to nie powinien. Tym bardziej, że płacisz za wizytę.

    Warszawa gorąca :-)

    Susanna no szkoda! Ale lekarze w szpitalu mówili, że zdarzają się przypadki przechwycenia jajeczka. Jakim cudem, nie wiem?!

    Rene a Ty jak dziś? Jak dzieciaczki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Bobisia a tam. Wg mnie jeśli chodzisz od dłuższego czasu, to nie powinien. Tym bardziej, że płacisz za wizytę.

    Warszawa gorąca :-)

    Susanna no szkoda! Ale lekarze w szpitalu mówili, że zdarzają się przypadki przechwycenia jajeczka. Jakim cudem, nie wiem?!

    Rene a Ty jak dziś? Jak dzieciaczki?
    ja o tym slyszalam tez kiedys w ksiazce do biologii było to, ze moze przejac funkcje drugi jajowód !!!

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Bobisia a tam. Wg mnie jeśli chodzisz od dłuższego czasu, to nie powinien. Tym bardziej, że płacisz za wizytę.

    Warszawa gorąca :-)

    Susanna no szkoda! Ale lekarze w szpitalu mówili, że zdarzają się przypadki przechwycenia jajeczka. Jakim cudem, nie wiem?!

    Rene a Ty jak dziś? Jak dzieciaczki?
    dzieciaki grzeczniutkie dają czasem mamusi na forum posiedzieć hihi a tak serio to mąż ma urlop mam więcej luzu:-)a ja dziś na balkonie,trochę w ogrodzie z dzieciakami posiedziałam i brązowa jestem jakbym wróciła z nad morza hihi
    cuda się zdarzają trzeba w nie wierzyć:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    ja o tym slyszalam tez kiedys w ksiazce do biologii było to, ze moze przejac funkcje drugi jajowód !!!


    I mam cichą nadzieję, że wystrzeli to jajko! :-D
    Ale taką małą.

    Rene Ty z tą swoją gromadką, to nie masz co się nudzić! :-) O ja bym się też poopalała.

    A dziś zapisałam się do akcji sos dziecięca wioska. Co miesiąc będę wspierać ich niewielką kwotą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 21:15

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Jakoś dziwnie mi ta temp skacze :-/
    a masz jeszcze plamienia?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    I mam cichą nadzieję, że wystrzeli to jajko! :-D
    Ale taką małą.

    Rene Ty z tą swoją gromadką, to nie masz co się nudzić! :-) O ja bym się też poopalała.

    A dziś zapisałam się do akcji sos dziecięca wioska. Co miesiąc będę wspierać ich niewielką kwotą.
    fajnie że chcesz pomagać:-) ja też czasem pomagam dzieciom z fundacji tvn wysyłając kilkanaście smsów:-)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardziej caritas jak oglądam sprawę dla reportera albo siepomaga jak te biedne dzieci chore są

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja bardziej caritas jak oglądam sprawę dla reportera albo siepomaga jak te biedne dzieci chore są
    ile te dzieciaki muszą się nacierpieć i nie raz przegrywają z chorobą:"-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, Susanna moja siostra, jak studiowała, to należała do wolontariatu w Siedlcach - wiosek dziecięcych, dlatego się zdecydowałam. Mnie nie zabraknie a im pomoże. I po prostu czuję, że coś muszę komuś pomóc.

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    ile te dzieciaki muszą się nacierpieć i nie raz przegrywają z chorobą:"-(

    Niestety :(
    Dajemy tam im też 1% podatku

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Mam podpis z tabelką. Tylko eee link. Z tableta to nie wygodnie takie rzeczy robić

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre serducha macie:-)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mnie z 1.07 wykreslcie,podam nową datę jak ogarnę co z owu w tym cyklu..

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ha! Mam podpis z tabelką. Tylko eee link. Z tableta to nie wygodnie takie rzeczy robić
    właśnie spojrzałam wszystko gra super:-)
    widzę że masz cały link a ja mam skrót tylko,zresztą nieważne jak ważne że działa:-)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już padam! Do jutra! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Dziewczyny, mnie z 1.07 wykreslcie,podam nową datę jak ogarnę co z owu w tym cyklu..
    Ok!

    Rene, Idzianna lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny, ja już padam! Do jutra! :-)
    do juterka:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny, ja już padam! Do jutra! :-)
    Dobrej nocki Magdzia :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pomagam, ale praktycznie raczej, taka misja moja ;). W wolnych chwilach chodzę do sąsiada z zespołem downa (8 lat ma), który uwielbia mojego psa. Tyle radości...! Do pracy tez specjalne troszke psa i siebie podszkolilam i dzieciakom urozmaicić czas ;)
    A dzisiaj w pracy mieliśmy hipoterapie i też musiałam na chwile na konia wskoczyć (haha ;p) terapeutka oswaja też nauczycielki co by się nie bały ;). Nie wiem czy to może mieć związek, ale mam teraz ból/skurcze nie umiem nazwać z lewej strony w podbrzuszu ale jakby troche wyżej niż jajnik... mam nadzieję że minie i da spac... lecę z rana na badania krew+mocz. Macie jakieś wskazówki co koniecznie zbadać na pierwszy ogień z takich podstawowych podstaw? Na razie na liście pełna morfologia, mocz, b12 (suplementuje, muszę sprawdzić czy ruszyła), kwas foliowy, progesteron (22dc bedzie...), potas, sód, magnez, fosfor, wapń, żelazo.
    W 3-5dc pójdę na hormonalne. A za tydzien mam jeszcze usg jamy brzusznej i odbiorę wyniki hist.-pat. I do gin po @, dlatego się tak już doczekać nie mogę..! Chciałabym wiedzieć na czym stoję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 21:36

    Rene, SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zmęczona jestem po pracy, dziś byłam na cały dzień i nie mogłam skorzystać z ładnej pogody. Oby jutro też dopisała, bo mam wolne po południe. Dobrej nocy Wam życzę :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ