X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Mój potrafi, ale wodę ugotować :D mało się garnie do takich rzeczy ;) :P
    mój to samo eh czasem mam go dosyć mamusia tak nauczyła a żona niech się męczy

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe oj dziewczyny nie tak łatwo zajść :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja chyba mam az za dobrze - moj chlop sprzata, gotuje. Robi wszystko ;) to ja jestem tym leniem w zwiazku i totalnie nie umiem gotowac :)

    Praca u mnie jak praca. W Polsce pracowalam w banku a tutaj na magazynie z ciuchami tyram ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    No to ja chyba mam az za dobrze - moj chlop sprzata, gotuje. Robi wszystko ;) to ja jestem tym leniem w zwiazku i totalnie nie umiem gotowac :)

    Praca u mnie jak praca. W Polsce pracowalam w banku a tutaj na magazynie z ciuchami tyram ;)
    Hehe i tam zarobisz x razy tyle co w polskim banku :)

    Dziewczyny lekarz po clo kazał przyjść ok 8 dc a jedyny termin, który mi pasuje to 10 dc... może być, nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na chwilę powiedzieć, że żyję;-)

    Miłego wieczoru!

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Wpadłam na chwilę powiedzieć, że żyję;-)

    Miłego wieczoru!
    wzajemnie:-)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    wzajemnie:-)
    <3

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jak Twoje samopoczucie i małpiszonek?i kiedy się wybierasz na badania

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Susanna jak Twoje samopoczucie i małpiszonek?i kiedy się wybierasz na badania
    No właśnie na podgląd 10 dc za tydzień w śr jedynie mi pasuje
    Jutro idę na te co zlecił mi dziś internista a jeszcze muszę iść zbadać homocysteinę i tsh, też postaram się w tym tyg.

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po usg. Wszystko ok, ponoć ovu była z prawego jajnika. Mi to chyba głównie on pracuje ;) no i widać, że okres sie zbliża, a spodziewm sie go jutro/pojutrze także by sie zgadzało. Oby przyszedł planowo, żeby wkrótce móc sie wziać do roboty :) miłego wieczorku wszystkim!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2017, 20:40

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean ja bylam kiedys dopiero 10dc ale jak ty bierzesz clo od 1-5 dnia to owulacja nie przychodzi wtedy szybciej? :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Ja już po usg. Wszystko ok, ponoć ovu była z prawego jajnika. Mi to chyba głównie on pracuje ;) no i widać, że okres sie zbliża, a spodziewm sie go jutro/pojutrze także by zgadzało. Oby przyszedł planowo, żeby wkrótce móc sie wziać do roboty :) miłego wieczorku wszystkim!
    obyś nie musiała czekać jak ostatnio nasze dziewczyny:-)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Witaj Aendzi :-) my też się staramy o drugiego bobasa i tak samo myślałam ze pójdzie raz dwa jak juz jedno dziecko mam.. zapomniało mi się jak to było ciezko zajsc w ciążę. Ale mimo wszystko myślałam że pójdzie dosc gładko


    U nas z pierwszym dzieckiem poszło od razu w pierwszym cyklu, miałam wtedy 30 lat więc bałam się że będą problemy. Mówią że po porodzie łatwiej zajść w ciążę, dlatego myślałam że bez problemu się uda a tu niespodzianka :-) Nigdy nie zagłębiałam się w swoje cykle, w owulacje itp, pora zacząć i działamy dalej :-)

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Upalnie dzisiaj baaardzo. Wybrałam się na badania, nic jakieś specjalistycznego, podstawy (mocz, morfologia, elektrolity, fosfor, wapń, ferrytyna, żelazo, b12, kwas foliowy) i wszystko super! Troszkę potasu za dużo i czekam na wynik kwasu foliowego, ale jakoś mam spokojniejsze sumienie wiedząc że nie zawiniłam złą dietą czy jakimiś niedoborami ;)...

    Zrobiłam też progesteron i niski nadal, ale wyższy więc cieszę się bardzo bo może to bromka zasługa :)... martwi mnie tylko podejrzenie że przy ok. 30 dniowym cyklu owulacje mam 19-20dc (tak mi się wydaje, nie mam pewności nadal). Ale może wszystko na dobrej drodze...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki mykam spać dobranoc:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    SusannaDean ja bylam kiedys dopiero 10dc ale jak ty bierzesz clo od 1-5 dnia to owulacja nie przychodzi wtedy szybciej? :-)
    najwcześniej 12-13 dc będzie owu myślę, ze zdążę, nie ma szans pójść wcześniej....nie ma terminów a ja na popołudnie mam

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :)

    Przenoszę się do Was z czerwcowego testowania. Czekam jescze na @ i jak przyjdzie to dam znać kiedy testuję :)

    Powodzenia dla wszystkich

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    65cs, 30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Witam się :)

    Przenoszę się do Was z czerwcowego testowania. Czekam jescze na @ i jak przyjdzie to dam znać kiedy testuję :)

    Powodzenia dla wszystkich
    Witaj tutaj, rozgość się :) W lipcu będą dzidziusie widzę <3

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    No to ja chyba mam az za dobrze - moj chlop sprzata, gotuje. Robi wszystko ;) to ja jestem tym leniem w zwiazku i totalnie nie umiem gotowac :)

    Praca u mnie jak praca. W Polsce pracowalam w banku a tutaj na magazynie z ciuchami tyram ;)
    u mnie mąż ugotuje jakies podstawy ale ugotuje.zmywa naczynia sprzatac po łebkach umie ale pralka dla niego czarna magia.w niedziele byłam z córka w kościele i boże ciało sypac kwiatki i wróciłysmy na gotowy obiadek do domu bo na co dzien ja gotuje chodz nie jestem geniuszem gotowania

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u mnie mąż ugotuje jakies podstawy ale ugotuje.zmywa naczynia sprzatac po łebkach umie ale pralka dla niego czarna magia.w niedziele byłam z córka w kościele i boże ciało sypac kwiatki i wróciłysmy na gotowy obiadek do domu bo na co dzien ja gotuje chodz nie jestem geniuszem gotowania
    To fajnie milutko, ze i on pomaga, mój lepiej niż ja gotuje, teraz i tak każde z nas na diecie ja redukcja a on dla sportowców, ale rosół był na wspólną ha ha

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ