Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Mój potrafi, ale wodę ugotować :D mało się garnie do takich rzeczy ;) :P
    mój to samo eh czasem mam go dosyć mamusia tak nauczyła a żona niech się męczy

jagodowa91 lubi tę wiadomość

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe oj dziewczyny nie tak łatwo zajść :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja chyba mam az za dobrze - moj chlop sprzata, gotuje. Robi wszystko ;) to ja jestem tym leniem w zwiazku i totalnie nie umiem gotowac :)

Praca u mnie jak praca. W Polsce pracowalam w banku a tutaj na magazynie z ciuchami tyram ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    No to ja chyba mam az za dobrze - moj chlop sprzata, gotuje. Robi wszystko ;) to ja jestem tym leniem w zwiazku i totalnie nie umiem gotowac :)

Praca u mnie jak praca. W Polsce pracowalam w banku a tutaj na magazynie z ciuchami tyram ;)
    Hehe i tam zarobisz x razy tyle co w polskim banku :)

Dziewczyny lekarz po clo kazał przyjść ok 8 dc a jedyny termin, który mi pasuje to 10 dc... może być, nie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na chwilę powiedzieć, że żyję;-)

Miłego wieczoru!

SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

• Rene Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Wpadłam na chwilę powiedzieć, że żyję;-)

Miłego wieczoru!
    wzajemnie:-)

Magdzia85F lubi tę wiadomość

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    wzajemnie:-)
    <3

Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

• Rene Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jak Twoje samopoczucie i małpiszonek?i kiedy się wybierasz na badania

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Susanna jak Twoje samopoczucie i małpiszonek?i kiedy się wybierasz na badania
    No właśnie na podgląd 10 dc za tydzień w śr jedynie mi pasuje
    Jutro idę na te co zlecił mi dziś internista a jeszcze muszę iść zbadać homocysteinę i tsh, też postaram się w tym tyg.

• Cola87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po usg. Wszystko ok, ponoć ovu była z prawego jajnika. Mi to chyba głównie on pracuje ;) no i widać, że okres sie zbliża, a spodziewm sie go jutro/pojutrze także by sie zgadzało. Oby przyszedł planowo, żeby wkrótce móc sie wziać do roboty :) miłego wieczorku wszystkim!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2017, 20:40

qdkk2n0ahanlnmk1.png
  • Doti87 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean ja bylam kiedys dopiero 10dc ale jak ty bierzesz clo od 1-5 dnia to owulacja nie przychodzi wtedy szybciej? :-)

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Ja już po usg. Wszystko ok, ponoć ovu była z prawego jajnika. Mi to chyba głównie on pracuje ;) no i widać, że okres sie zbliża, a spodziewm sie go jutro/pojutrze także by zgadzało. Oby przyszedł planowo, żeby wkrótce móc sie wziać do roboty :) miłego wieczorku wszystkim!
    obyś nie musiała czekać jak ostatnio nasze dziewczyny:-)

jagodowa91 lubi tę wiadomość

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Aendzi Przyjaciółka

Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Witaj Aendzi :-) my też się staramy o drugiego bobasa i tak samo myślałam ze pójdzie raz dwa jak juz jedno dziecko mam.. zapomniało mi się jak to było ciezko zajsc w ciążę. Ale mimo wszystko myślałam że pójdzie dosc gładko

U nas z pierwszym dzieckiem poszło od razu w pierwszym cyklu, miałam wtedy 30 lat więc bałam się że będą problemy. Mówią że po porodzie łatwiej zajść w ciążę, dlatego myślałam że bez problemu się uda a tu niespodzianka :-) Nigdy nie zagłębiałam się w swoje cykle, w owulacje itp, pora zacząć i działamy dalej :-)

3i49tv73chf2jd1l.png
  • pilik Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Upalnie dzisiaj baaardzo. Wybrałam się na badania, nic jakieś specjalistycznego, podstawy (mocz, morfologia, elektrolity, fosfor, wapń, ferrytyna, żelazo, b12, kwas foliowy) i wszystko super! Troszkę potasu za dużo i czekam na wynik kwasu foliowego, ale jakoś mam spokojniejsze sumienie wiedząc że nie zawiniłam złą dietą czy jakimiś niedoborami ;)...

Zrobiłam też progesteron i niski nadal, ale wyższy więc cieszę się bardzo bo może to bromka zasługa :)... martwi mnie tylko podejrzenie że przy ok. 30 dniowym cyklu owulacje mam 19-20dc (tak mi się wydaje, nie mam pewności nadal). Ale może wszystko na dobrej drodze...

ds022el.png

u4uGp2.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki mykam spać dobranoc:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    SusannaDean ja bylam kiedys dopiero 10dc ale jak ty bierzesz clo od 1-5 dnia to owulacja nie przychodzi wtedy szybciej? :-)
    najwcześniej 12-13 dc będzie owu myślę, ze zdążę, nie ma szans pójść wcześniej....nie ma terminów a ja na popołudnie mam

• k91 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :)

Przenoszę się do Was z czerwcowego testowania. Czekam jescze na @ i jak przyjdzie to dam znać kiedy testuję :)

Powodzenia dla wszystkich

Magdzia85F lubi tę wiadomość

45cs, 28 lat, BMI 21
    endometrioza, PCOS,
    ANA2(-); MTHFR i PAI- heterozygoty, AMH- 9,25
    Leczenie immunologiczne- Accofil
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Witam się :)

Przenoszę się do Was z czerwcowego testowania. Czekam jescze na @ i jak przyjdzie to dam znać kiedy testuję :)

Powodzenia dla wszystkich
    Witaj tutaj, rozgość się :) W lipcu będą dzidziusie widzę <3

• anusiak5 Autorytet

Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:

u mnie mąż ugotuje jakies podstawy ale ugotuje.zmywa naczynia sprzatac po łebkach umie ale pralka dla niego czarna magia.w niedziele byłam z córka w kościele i boże ciało sypac kwiatki i wróciłysmy na gotowy obiadek do domu bo na co dzien ja gotuje chodz nie jestem geniuszem gotowania

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u mnie mąż ugotuje jakies podstawy ale ugotuje.zmywa naczynia sprzatac po łebkach umie ale pralka dla niego czarna magia.w niedziele byłam z córka w kościele i boże ciało sypac kwiatki i wróciłysmy na gotowy obiadek do domu bo na co dzien ja gotuje chodz nie jestem geniuszem gotowania
    To fajnie milutko, ze i on pomaga, mój lepiej niż ja gotuje, teraz i tak każde z nas na diecie ja redukcja a on dla sportowców, ale rosół był na wspólną ha ha

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego