X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Moj partner w kuchni sam to niewiele zrobi. Jedynie jakieś podstawowe rzeczy ale kiedy ja zaczynam cos gotować to z dużą chęcią staje obok i zaczyna pomagać.
    Co do obsługi pralek i innych urządzeń to zupełnie nic, zawsze słyszę "misiuuu może nastawimy pranie" albo cos w tym rodzaju i kończy się na tym ze wyrzuca wszystkie ubrania w przedpokoju, segreguje je a później reszta na mojej głowie. O zmywarce już nie wspomne... Bo to dla niego juz zupełnie czarna magia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 08:33

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż lubi i często gotuje i to z własnej inicjatywy :-) Ale sprzątać nie lubi, w domu tylko odkurza, wyrzuca śmieci i wstawia zmywarkę ;-)

    Czy macie jakieś domowe sposoby na przyspieszenie nadejścia @? :-)

    Dodam, że dzisiaj znowu gorączkuję (ale czuję się w miarę OK), może to opóźnia @, ale gorące kąpiele raczej odpadają.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Dodam, że dzisiaj znowu gorączkuję (ale czuję się w miarę OK), może to opóźnia @, ale gorące kąpiele raczej odpadają.

    Nie znam Twojej historii, wybacz, ale czy gorączka może oznaczać że @ u Ciebie nie nadejdzie? Ja w pierwszej ciąży w dniach kiedy miała nadejść @ miałam stan grypopodobny,myślałam że się przeziębiłam a jak się okazało jest to bardzo częsty pierwszy objaw ciąży :-)

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Mój mąż lubi i często gotuje i to z własnej inicjatywy :-) Ale sprzątać nie lubi, w domu tylko odkurza, wyrzuca śmieci i wstawia zmywarkę ;-)

    Czy macie jakieś domowe sposoby na przyspieszenie nadejścia @? :-)

    Dodam, że dzisiaj znowu gorączkuję (ale czuję się w miarę OK), może to opóźnia @, ale gorące kąpiele raczej odpadają.
    U mnie pomaga ❤ .

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Nie znam Twojej historii, wybacz, ale czy gorączka może oznaczać że @ u Ciebie nie nadejdzie? Ja w pierwszej ciąży w dniach kiedy miała nadejść @ miałam stan grypopodobny,myślałam że się przeziębiłam a jak się okazało jest to bardzo częsty pierwszy objaw ciąży :-)

    Ja sama nie znam swojej historii, bo co miesiąc jest inna :) Cykle od 27-37 dni, prawdopodobnie brak owulacji w większości. W tym cyklu brałam dostinex (ale od 9dc, może to opóźnia?) na zbicie prolaktyny. W 9dc byłam też na USG, ale podobno pęcherzyki nie wyglądały na to, że owu będzie, więc nie nastawiam się niestety na ciążę.

    Dzisiaj 36 dc (a poprzednie 2 cykle już piękne 28-30 dniowe), więc jeszcze nie padł rekord, ale i tak się martwię. W 34 dc zrobiłam test (aplikacja wyliczyła mi wtedy termin @) negatywny. Gorączka utrzymuje się trzeci dzień (od 37,5-38). Szyjka też nie zapowiada jeszcze @, na tyle na ile ją ogarniam. Poza tym poprzednie @ były poprzedzone 1-3 dniowym plamieniem, więc pewnie jeszcze poczekam na łaskawe nadejście wielmożnej @...

    Nie doszukuję się ciąży, ale może wpływu dostinexu albo co gorsza znowu coś ze mną nie tak ! Szczególnie, że w tym cyklu tyle nowości - dziwny śluz, bóle miesiączkowe od dawna, ból pleców i ciągłe uczucie, że dostałam @, szybko do łazienki a tam nic...

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się nie stresowała :) może faktycznie u Ciebie znów dłuższy cykl, wiem że to tylko gadanie, ale cierpliwości... może małpiszon niedługo nadejdzie.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Ja bym się nie stresowała :) może faktycznie u Ciebie znów dłuższy cykl, wiem że to tylko gadanie, ale cierpliwości... może małpiszon niedługo nadejdzie.

    Aż tak się nie stresuję, ale biorę pod uwagę, że coś nie tak. Chociaż może bardziej się wkurzam, bo szkoda mi czasu :)

    Do zrobienia testu dziękowałam za każdy dzień bez @, a po negatywnym jak na złość menda nie przychodzi :D

    Pewnie mam dłuższy cykl, masz rację, chociaż właśnie miał mi się skracać, no nic, czekam, czekam. Im później przyjdzie, tym większe szanse, że owulacja wypadnie mi na wakacjach w drugiej połowie lipca - zawsze trzeba szukać pozytywów! :))

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Aż tak się nie stresuję, ale biorę pod uwagę, że coś nie tak. Chociaż może bardziej się wkurzam, bo szkoda mi czasu :)

    Do zrobienia testu dziękowałam za każdy dzień bez @, a po negatywnym jak na złość menda nie przychodzi :D

    Pewnie mam dłuższy cykl, masz rację, chociaż właśnie miał mi się skracać, no nic, czekam, czekam. Im później przyjdzie, tym większe szanse, że owulacja wypadnie mi na wakacjach w drugiej połowie lipca - zawsze trzeba szukać pozytywów! :))
    Rozumiem Cię jak najbardziej, ja swojej też nie mogłam się doczekać :D najgorzej na tych lekach bo wszystko sie rozlegulowuje ...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my już po wizycie w przychodni i okazało się że młode nie może być szczepione bo ma jakąś infekcję gardła plus katar którego wczoraj nie było i kolejny raz szczepienie jest przełożone.Za to wyszłam z receptą w ręku eh....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Rozumiem Cię jak najbardziej, ja swojej też nie mogłam się doczekać :D najgorzej na tych lekach bo wszystko sie rozlegulowuje ...

    Własnie, lek mial wyregulować i skrócić, a może pogorszył sprawę :p

    Ale ufam mojej lekarce. Miałam już takie przygody na nfz, że zdecydowałam się na prywatną opiekę i wydaje mi się, że wybrałam dobrą specjalistkę, ale przede wszystkim bardzo ciepłą osobę, która ma cierpliwość do mnie - panikary i detektora objawów najgorszych chorób :)

    Dobrze, że chociaż za oknem tyle słońca i chce się żyć, chociaż ja nie wystawiam nosa z tą gorączką :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene to nieciekawe.. ale z dziećmi tak bywa, najgorzej bo kolejny wydatek.. Oda to prawda pogoda podnosi na duchu ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Co mi pogoda niedawno wstałam :( I tak nie wychodzę
    Mi pękają same pęcherzyki i ciągle się zastanawiam co mi da ovitrelle kurcze a kosztuje 90 zł, w cyklu gdzie z nim miałam tzn wywołał owu to nie zaszłam a w cyklu bez niego gdzie sam organizm zdecydował to się udało

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, to koleżanka pełną gębą odpoczynek widzę! I bardzo dobrze.. :D

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym wstała rano to by mnie dopadło to co wczoraj, na szczęście przespałam to, no na l4 to nic tylko spać :)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś się czuje o niebo lepiej niż wczoraj na szczęście :) bo za dwie godziny muszę stawić się w pracy. Ale jutro będę mogła poleniuchować :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I widzę, że waga w dół leci, tylko pogratulować ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, to fajnie, że dziś dobrze :)

    No leci aż szok mnie bierze, jeszcze 0,7 kg dokładnie i będzie 8 kg?!?! :D :D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cześć
    Co mi pogoda niedawno wstałam :( I tak nie wychodzę
    Mi pękają same pęcherzyki i ciągle się zastanawiam co mi da ovitrelle kurcze a kosztuje 90 zł, w cyklu gdzie z nim miałam tzn wywołał owu to nie zaszłam a w cyklu bez niego gdzie sam organizm zdecydował to się udało

    Ja też w łóżku dziś, bo temp rośnie, ale miło nawet jak przez okno wpada takie piękne słońce! ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jagodowa, to fajnie, że dziś dobrze :)

    No leci aż szok mnie bierze, jeszcze 0,7 kg dokładnie i będzie 8 kg?!?! :D :D
    Jakąś konkretną ilość kg do zrzucenia masz?

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Jakąś konkretną ilość kg do zrzucenia masz?
    duuużą, ile sie da do zajścia, jak to bedzie 10 kg - super, jak 20 kg rewelka !

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ