X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    A i przepraszam! Lipiec jest NASZ <3
    tak tak już niemożemy się doczekać wysypu pozytywnych testów i zapełnienia naszej tabelki:-)
    Aga koniecznie daj znać jak zatestujesz

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za :0 Ten czerwiec jakiś niemrawy więc lipiec będzie lepszy. Mam synka z lipca więc teraz bardzo chętnie zajde w tym miesiącu w ciążę :)

    Rene, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A ja dzisiaj mam 17dc i na monitoringu wyszło że jest świeżo po pęknieciu czyli dzisiaj i jutro mamy sie starac i zobaczymy co będzie. Liczę na dobre wiadomości w kazdym razie :-) :-)
    no to owocnych staranek :-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po lekarzu, ogólnie mam iść z tym krwawiącym nosem do laryngologa, kazał odstawić acard (czego nie zrobie bo gin i hematolog kazali) i zrobić milion badań pod kątem cukrzycy (nie mam jej ale fajnie, że mam za darmo to idę) ogólnie spoko czepiał się metformaxu bo ja nie mam tego SR i co to za leczenie hehe

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Już jestem po lekarzu, ogólnie mam iść z tym krwawiącym nosem do laryngologa, kazał odstawić acard (czego nie zrobie bo gin i hematolog kazali) i zrobić milion badań pod kątem cukrzycy (nie mam jej ale fajnie, że mam za darmo to idę) ogólnie spoko czepiał się metformaxu bo ja nie mam tego SR i co to za leczenie hehe
    a l4 dał?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dał do piątku czyli idę do pracy w poniedziałek troche lipa pracuję tam 2 miesiace niecałe ale życie nie wybiera i choróbsko nie wybiera

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dał do piątku czyli idę do pracy w poniedziałek troche lipa pracuję tam 2 miesiace niecałe ale życie nie wybiera i choróbsko nie wybiera
    z drugiej strony dobrze @ się skończy zrobisz sobie na spokojnie badania które Ci zalecił

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    z drugiej strony dobrze @ się skończy zrobisz sobie na spokojnie badania które Ci zalecił
    No tak najwyraźniej uznał , że troche potrzeba jednak w domu odpocząć. Bo czuję się jak wymięta, a jednak moja praca wymaga skupienia psychicznego hehe, poza tym jakaś wirusówka to jest bo biegunkę miałam i troche zczerwienione gardło wyszło w badaniu, więc żeby nie dobić się.....

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No tak najwyraźniej uznał , że troche potrzeba jednak w domu odpocząć. Bo czuję się jak wymięta, a jednak moja praca wymaga skupienia psychicznego hehe, poza tym jakaś wirusówka to jest bo biegunkę miałam i troche zczerwienione gardło wyszło w badaniu, więc żeby nie dobić się.....
    Suanna, wracaj szybko do formy :))) ściskam Cię mocno!

    Ja dzwoniłam do mojej gin, niestety jest jeszcze tylko jutro i nie ma terminów, a potem jest remont gabinetu i wraca 18.07. Więc muszę się zapisać w okolicach monitoringu do kogoś innego na usg i zobaczymy co z duphastonem :| przydałby się na pewno...

    Muszę poczytać o tym dongu ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Suanna, wracaj szybko do formy :))) ściskam Cię mocno!

    Ja dzwoniłam do mojej gin, niestety jest jeszcze tylko jutro i nie ma terminów, a potem jest remont gabinetu i wraca 18.07. Więc muszę się zapisać w okolicach monitoringu do kogoś innego na usg i zobaczymy co z duphastonem :| przydałby się na pewno...

    Muszę poczytać o tym dongu ;)
    Koniecznie o tym powiedz, powinien ci gin dać, najlepiej iść prywatnie wtedy nie odmówi. hehe

    No donga polecam naprawdę, to zioło i nic złego nie roi, nie szkodzi

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zioło, to szukam ;)

    jagodowa91, SusannaDean lubią tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc! Mozna dolaczyc do testowania w lipcu? Niestety nie znam jeszcze daty, czekam na @, ale moze mimo moich dlugich cykli, zdaze jeszcze w lipcu :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    czesc! Mozna dolaczyc do testowania w lipcu? Niestety nie znam jeszcze daty, czekam na @, ale moze mimo moich dlugich cykli, zdaze jeszcze w lipcu :)
    Hej wpadaj
    Życzę szybkiej @ ja wyczekiwałam i była wczoraj
    Rozgość się :)

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie wczoraj powinnam miec, ale niestety ani @ ani testu pozytywnego. Biore dostinex na zbicie prolaktyny, mialam nadzieje ze mi skroci cykl, a na razie zaczelam 36 dc...
    dzięki chrtnie się rozgoszczę, szczegolnie, ze podczytywalam Was wczesniej :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja wlasnie wczoraj powinnam miec, ale niestety ani @ ani testu pozytywnego. Biore dostinex na zbicie prolaktyny, mialam nadzieje ze mi skroci cykl, a na razie zaczelam 36 dc...
    dzięki chrtnie się rozgoszczę, szczegolnie, ze podczytywalam Was wczesniej :)
    Oj to na pewno przyjdzie, nikomu nie odpuści, nie ma co na to liczyć.

    Przeczytałam o książkę właśnie o radzeniu sobie z żałobą i stratą dziecka, ale jakoś mi nie przemawia..znacie coś godnego polecenia? Albo film dokumentalny?

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nową koleżankę i zapraszamy do rozmów. My z Susanną czekałyśmy na @ i przyszła w wielkim bólu.. dziewczyny ja dziś w pracy wikituje, tu jest ponad 40 stopni dziś... a małpiszon daję się we znaki :(

    casteams, SusannaDean lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Witamy nową koleżankę i zapraszamy do rozmów. My z Susanną czekałyśmy na @ i przyszła w wielkim bólu.. dziewczyny ja dziś w pracy wikituje, tu jest ponad 40 stopni dziś... a małpiszon daję się we znaki :(

    Gdzie pracujesz? Ja pracuje w magazynie. W zimie zimno a latem piekarnik - aktualnie na pietrze jest z 50 stopni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Witamy nową koleżankę i zapraszamy do rozmów. My z Susanną czekałyśmy na @ i przyszła w wielkim bólu.. dziewczyny ja dziś w pracy wikituje, tu jest ponad 40 stopni dziś... a małpiszon daję się we znaki :(
    Jeju współczuję, ja mam w domu duszno ale żyję najgorzej było wracać od lekarza w tym skwarze

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w knajpie.. piece, patelnie itd.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteams to u Ciebie też wesoło...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ