X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia kciuki oczywiście zaciśnięte:-)
    Aife witaj ja też nie pomogę jeśli chodzi o żel:-)widze że też trzeci cykl działacie tak jak ja:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife wrote:
    czesc dziewczyny :)
    Bede testowac z wami pierwszy raz ;) zapisuje sie na 30.07, miedzy czsie bede mocno trzumac za ws kciuki i zagladac na forum patrzac komu sie udalo..a kto zostanie z nami na sierpien ;) pozdrawiam
    ps. w tym cyklu zamierzam ponownie zastosowac concieve plus- ma ktos doswiadczenia z ty zelem? czytalam duuuzo dobrego na jego temat ;)

    Ja uzylam raz Conceive i mam tez inny Kinderwunsch z Niemiec. Efektu brak bo dopiero zrobilam badania i wyszlo ze mam podwyzszona prolaktyne, co moze u mnie byc wlasnie przyczyna niepowodzen choc dopiero 3 cykle za nami.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy słyszałyście o Ovarin?któraś z was stosowała?

    MamaNl lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie używam żadnych zeli. Wiecie dziewczyny mi chyba się nie uda w lipci:(
    Tyle stresu i pracy ze chyba odpuszczę sobie lipiec.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia to niech igraszki z Mężem będą bez zobowiązań, wtedy często los się uśmiecha!

    Dziewczyny nie dziękuję. Bo nie chcę oczywiście zapeszać ;-)
    Wam też życzę udanych "zabaw" z Mężami, partnerami!

    Mam pytanie, czy jeśli ovu przyszłaby wcześniej i plemniczki będą sobie płynąć do jajeczka, czy USG może zaszkodzić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2017, 21:20

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia tez mam serię takich pytań bez odpowiedzi. Ja nie mam pojecia:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie trochę głupio pytać lekarza.
    A jakie np.masz te pytania? Jeśli Bobisia mogę zapytać?
    Może któraś z dziewczyn będzie wiedzieć?


    Zastanawiam się, jak teraz mamy w pierwszym poście dopisać Nas staraczki?

    Mąż mi zasnął!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2017, 21:55

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze te pytania mi się nasuwają jak coś czytam w internecie. Np. Zastanawiają mnie moje hormony . Stosunek lh do fsh czy powinien faktycznie być równy jeden. U mnie jest 0,6 a lekarz mówi ze wszystko jest ok.
    Ostatnio się zastanawiałam ile czasu widać cialko zolte na usg?
    Czy w czasie jeden owulacji może peknac kilka pęcherzyków?

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czasem się wydaje, że te medyczne sprawy to jakaś magia.

    Z chęcią bym Ci na coś odpowiedziała, ale nie wiem. Wybacz. Szczerze, to przed zajściem pierwszy raz w ciążę w ogóle mało wiedziałam. Teraz coś niby zaczynam "czaić" ale nie zawsze. Lekarzom też mało ufam.

    Szukam z resztą teraz dobrego ginekologa. Chodzę do jednego, ale on nie współpracuje z żadnym szpitalem.

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Mnie czasem się wydaje, że te medyczne sprawy to jakaś magia.

    Z chęcią bym Ci na coś odpowiedziała, ale nie wiem. Wybacz. Szczerze, to przed zajściem pierwszy raz w ciążę w ogóle mało wiedziałam. Teraz coś niby zaczynam "czaić" ale nie zawsze. Lekarzom też mało ufam.

    Szukam z resztą teraz dobrego ginekologa. Chodzę do jednego, ale on nie współpracuje z żadnym szpitalem.
    A ile się starasz o dziecko?:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia My bardzo krótko. Nawet nie wiem jak to teraz policzyć.
    1 marca zaczęliśmy b.r.. Zaszłam od razu w ciążę, ale niestety pozamaciczna. Teraz miałam przerwę po operacji. Lekarz dał zielone światło w tamtym miesiącu, ale dopiero startujemy od tego cyklu. Więc mogę powiedzieć, że dopiero. Nie staraliśmy się nigdy przed marcem, bo nie byliśmy gotowi.

    Przyszła pora, bo mam już 32 lata. (Po stracie ciąży, mam już inne podejście)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a czy słyszałyście o Ovarin?któraś z was stosowała?
    ja zażywam Ovarin kończę 2 opakowanie ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a czy słyszałyście o Ovarin?któraś z was stosowała?

    Ja uzywalam 3 miesiace Femibion. Moim zdaniem troszke reguluje cykl (chociaz ja nie mam duzych dysproporcji), moze troche poprawia sluz. Ciazy nie ma, ale ja jestem ciezki przypadek ;).

    Pytanie: masz stwierdzone PCOS? Moja lekarka jak zobaczyla, ze to biore nie byla zachwycona, bo mowi, ze inozytol to silny lek. Wtedy jeszcze nie wiedziala, ze mam lekkie PCOS.

    Moze Tobie pomoze, czego Ci zycze.

    Pozdrawiam

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife wrote:
    czesc dziewczyny :)
    Bede testowac z wami pierwszy raz ;) zapisuje sie na 30.07, miedzy czsie bede mocno trzumac za ws kciuki i zagladac na forum patrzac komu sie udalo..a kto zostanie z nami na sierpien ;) pozdrawiam
    ps. w tym cyklu zamierzam ponownie zastosowac concieve plus- ma ktos doswiadczenia z ty zelem? czytalam duuuzo dobrego na jego temat ;)

    Aife, ja uzywalam i conceisive i Kinderwunsch. Dla mnie w tych zelach problem tkwi w ich aplikacji. Moim zdaniem one sa trudne w uzyciu (a juz szczegolnie bez aplikatora). U mnie cudow nie bylo, ale jak juz wspomnialam wczesniej, ja jestem ciezkim przypadkiem, wiec mna sugerowac sie nie mozna ;).

    Powodzenia!!!

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) może stworzymy listę która kiedy testuje, żeby się nie pogubić? :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna dobry pomysł! Już trochę o tym wcześniej pisałam, tylko to chyba w pierwszym poście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2017, 12:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinderwunsch mam z aplikatorami a Conceive mam w saszetce ktora przelewam do strzykawki.

    U mnie stosunek lh do fsh wynosi 0,81 takze chyba nie jest zle. Tsh mam 1,4 i tylko prolaktyna ponad norme. Jutro ide robic prl z obciazeniem i tak czytam ze prl powinno sie robic po @ a ja robilam w trakcie wiec moze to jakas pomylka ale jak patrze na objawy czyli spadek libido, bol podczas seksu, przemeczenie - to wypisz wymaluj moje objawy. Mysle ze prl jest tutaj powodem. Zsczelam brac Castagnus i mam nadzieje jutro dostac od lekarza leki na obnizenie prolaktyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki :) właśnie dostalam delikatnego plemienia ale coś czuję że się to rozkreci i będzie @ jak nic. W sumie się cieszę bo możemy z moim partnerem zacząć kolejny cykl staran. Jak dobrze pójdzie to testować będę gdzieś 4.07 :) mam nadzieje ze ten cykl będzie dla nas wszystkich szczęśliwy :)

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Kinderwunsch mam z aplikatorami a Conceive mam w saszetce ktora przelewam do strzykawki.

    U mnie stosunek lh do fsh wynosi 0,81 takze chyba nie jest zle. Tsh mam 1,4 i tylko prolaktyna ponad norme. Jutro ide robic prl z obciazeniem i tak czytam ze prl powinno sie robic po @ a ja robilam w trakcie wiec moze to jakas pomylka ale jak patrze na objawy czyli spadek libido, bol podczas seksu, przemeczenie - to wypisz wymaluj moje objawy. Mysle ze prl jest tutaj powodem. Zsczelam brac Castagnus i mam nadzieje jutro dostac od lekarza leki na obnizenie prolaktyny.

    Ja tez mam aplikatory, ale te zele sa strasznie lejace ;)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lista staraczek na pierwszej stronie to dobry pomysł też jestem na tak:-)
    Magdzia usg nie powinno zaszkodzić:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ