X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, możecie wpisać mnie na listę testujących na 2.07 :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    dziewczyny, możecie wpisać mnie na listę testujących na 2.07 :)
    Witaj:-)
    dodałam:-)na pierwszą stronkę musi dodać Cię Magdzia:-)
    jak długo się starasz?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałam Was dziewczyny! :-)

    Przepraszam, że z lekkim opóźnieniem, ale mam siostrę z córeczką na ten weekend.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pytanko do tych co dobrze wiedzą o co biega w zakładkach linkach itp-)a więc chciałam pod swoją miniaturką z aktualnym cyklem mieć link do naszej tabelki:-)skopiowałam link z witryny www,dodałam [url...i przy otwieraniu linku wyświetla się cała 5 stronka naszych rozmów a nie sam mój post w którym jest lista staraczek.Teraz pytanie nr 2 czy w ogóle da się tak zrobić.Przyznaję że nigdy się w coś takiego nie bawiłam to nie moja dziedzina wiedzy;-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dodałam Was dziewczyny! :-)

    Przepraszam, że z lekkim opóźnieniem, ale mam siostrę z córeczką na ten weekend.
    no właśnie nie każda z nas będzie tu siedziała non toper bo mamy też inne sprawy dlatego dobrze by było aby przynajmniej dwie osoby mogły się zajmować tabelką.Ja mam 4 dzieci więc tez nie zawsze ale w miarę możliwości będę zaglądać
    ile ma lat siostrzenica?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - dopiero początki, więc nie nastawiam się .... wszystkie dobre rzeczy wymagają czasu ;)
    Ale kiedyś rozpocząć trzeba! :):)

    Ja mogłabym pomóc w zajmowaniu się tabelką, tylko musiałaby mnie któraś wtajemniczyć co i jak :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Rene - dopiero początki, więc nie nastawiam się .... wszystkie dobre rzeczy wymagają czasu ;)
    Ale kiedyś rozpocząć trzeba! :):)

    Ja mogłabym pomóc w zajmowaniu się tabelką, tylko musiałaby mnie któraś wtajemniczyć co i jak :)
    widze że też masz roczniaczka:-)jak u was jest ze spaniem i ile macie ząbków?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a ja mam pytanko do tych co dobrze wiedzą o co biega w zakładkach linkach itp-)a więc chciałam pod swoją miniaturką z aktualnym cyklem mieć link do naszej tabelki:-)skopiowałam link z witryny www,dodałam [url...i przy otwieraniu linku wyświetla się cała 5 stronka naszych rozmów a nie sam mój post w którym jest lista staraczek.Teraz pytanie nr 2 czy w ogóle da się tak zrobić.Przyznaję że nigdy się w coś takiego nie bawiłam to nie moja dziedzina wiedzy;-)

    Wydaje mi się, że niewiele w tej kwestii możemy zdziałać, bo niestety nie występują osobne odniesienia do postów. Próbowałam coś wygrzebać w źródle ale nic mi się nie udało.
    Może jakaś wpólna lista na dokumentach google?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Wydaje mi się, że niewiele w tej kwestii możemy zdziałać, bo niestety nie występują osobne odniesienia do postów. Próbowałam coś wygrzebać w źródle ale nic mi się nie udało.
    Może jakaś wpólna lista na dokumentach google?
    no właśnie teraz próbuję taką liste z arkuszy google zrobic ale czy mi się uda to za kilka chwil sie przekonamy

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dawaj, bo już chciałam tworzyć :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Wydaje mi się, że niewiele w tej kwestii możemy zdziałać, bo niestety nie występują osobne odniesienia do postów. Próbowałam coś wygrzebać w źródle ale nic mi się nie udało.
    Może jakaś wpólna lista na dokumentach google?
    szkoda że nie ma tu takiej funkcji żeby odnieść się do kilku wypowiedzi w jednym poście:-( też byłoby łatwiej nam pisać

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę ubogie to forum w tych dodatkach.

    Siostrzenica ma prawie 2 latka:-)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra tabela zrobiona teraz trzeba sprawdzić czy działa....link jest pod moimi postami

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene zaraz przetestuję na komputerze :-)

    Do kilku wypowiedzi można się odnieść. Klikasz "cytuj" i odpisujesz co byś chciała a następnie kopiujesz cala swoją wypowiedź i cytujesz następna po czym wklejasz to co wcześniej skopiowałaś.
    Ewentualnie po kliknieciu "cytuj" kopiujesz tylko znaczniki które się pojawiają w oknie przed i po cytacie. Potem możesz używać ich przed czymkolwiek co chcesz zacytować.
    Trochę na okrętkę ale niestety inaczej się nie da. Formularz ma niestety funkcję czyszczenia okna po klikaniu cytuj.

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene niestety mogę tylko wyświetlać tabelkę, nic więcej

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u gina. Zbadal mnie wzdluz i wszerz lacznie z piersiami. Mam jakas wade macicy dwudroznosc. Pecherzyk w prawym jajniku. Czyli za kilka dni powinna byc owulka. Zobaczymy. Ogolnie lekarz mi powiedzial ze strasznie fiksuje i dlatego skrocil mi sie cykl. Nie chcial mi przepisac nic ale w koncu dal mi 3 op Bromka. Mam brac pol tabletki na noc. Mowil ze moja prolaktyna jest okej. Ze jestem zdrowa ale dla mojego lepszego samopoczucia przepisze mi ten lek. Mowil ze mam brac caly czas ale zapomnialam sie spytac co w przypadku ciazy. Odstawic? Czy brac dalej?

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jeśli wszystko pójdzie dobrze testuje 15 lipca. To jeszcze miesiąc czasu, ale jestem zdeterminowana, żeby teraz się udało. casteams, a czy lekarz zlecił ci jakieś dodatkowe badania na temat tej dwuroznosci? Bo mam tą samą wadę i mój lekarz mówi że to nic takiego ale ja się troszkę niepokoje

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Rene zaraz przetestuję na komputerze :-)

    Do kilku wypowiedzi można się odnieść. Klikasz "cytuj" i odpisujesz co byś chciała a następnie kopiujesz cala swoją wypowiedź i cytujesz następna po czym wklejasz to co wcześniej skopiowałaś.
    Ewentualnie po kliknieciu "cytuj" kopiujesz tylko znaczniki które się pojawiają w oknie przed i po cytacie. Potem możesz używać ich przed czymkolwiek co chcesz zacytować.
    Trochę na okrętkę ale niestety inaczej się nie da. Formularz ma niestety funkcję czyszczenia okna po klikaniu cytuj.
    eh nie ma to jak utrudniać ludziom życie
    Rene niestety mogę tylko wyświetlać tabelkę, nic więcej
    do edytowania chyba trzeba upoważnić po wcześniejszym przesłaniu na skrzynkę e-mail jeśli inne osoby chcą coś dodawać zmieniać.Coś takiego tam przy tworzeniu tabelki pisało...Teraz pytanie czy próbujemy upoważnic dwie trzy osoby czy tworzysz nową tabelkę dostępną dla wszystkich z tego arkusza google
    dziewczyny piszcie jakie macie zdanie

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Hej dziewczyny jeśli wszystko pójdzie dobrze testuje 15 lipca. To jeszcze miesiąc czasu, ale jestem zdeterminowana, żeby teraz się udało. casteams, a czy lekarz zlecił ci jakieś dodatkowe badania na temat tej dwuroznosci? Bo mam tą samą wadę i mój lekarz mówi że to nic takiego ale ja się troszkę niepokoje

    Powiedzial zeby sie tym nie martwic :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams zajrzyj na ten link [Bromek][/url.]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 19:17

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ