X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene ja jestem chętna do pomocy. Adres wyślę na priv :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) ja będę testować 1 lipca, no może koniec czerwca to zapisuje się i tu i tu hihihi

    Teraz mam 14dc i wg monitoringu albo będę miała późno owulacje albo pęcherzyki rosnąć nie chcą bo wczoraj jeden miał 15mm a dwa tylko około 11 także dupa. Ten cykl jest z clo także zobaczymy jak to będzie.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Zrób badanie proga w 21-23d i bedziesz wiedziała czy owu była. Ja miałam teraz pęcherzyk 29mm! :O ryczalam już normalnie, że nic z tego, że taki gigant nie pęknie...wczoraj byłam na progu i mam 15,05ng czyli owu jednak była.
    Co do Bromka ja biorę od lutego i narazie nic, też zaczynałam od 1/4 a teraz biorę cały czas 0,5. Przyzwyczaisz się po paru dniach dopiero

    Mieszkam za granica. Tutaj ot tak nie mozna isc do labo i zrobic badania :( naprawde zaluje ze nie moge robic monitoringu cyklu :( bedziemy sie starac i moze jak bede znowu w PL to bede miec okazje zeby monitoring zrobic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o wpisanie na 15 lipca, jeszcze nie mam @ ale zaraz będzie,w tym miesiącu sparzyłam się na testach, były bladziochy a beta poniżej 2, wiec w tym miesiacu niestety beta tylko min 12 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja proszę o wpisanie na 15 lipca, jeszcze nie mam @ ale zaraz będzie,w tym miesiącu sparzyłam się na testach, były bladziochy a beta poniżej 2, wiec w tym miesiacu niestety beta tylko min 12 dpo

    3mam kciuki za 2 kreski :)

    Ja musze obliczyc kiedy bede miec domniemana @ ale ze dopiero wzielam sie za obnizanie prolaktyny to nie wiem czy sie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie na 4 lipca ;) ostatnio mam cykle 25 dni wiec mysle ze moze byc tez w tym mcu tyle.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny za chwilkę będziecie na liście:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Rene ja jestem chętna do pomocy. Adres wyślę na priv :)
    ok w takim razie czekam na wiadomość:-)

    co do tabelki jeśli któraś z was wyraża chęć wpisania dodatkowych danych (imię i wiek) do tabelki to poproszę o wiadomość priv:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie. Jak szybko udało wam się zbić prolaktynę? Bo ja niestety najbliższą wizytę u gina mam w dniu owu, więc leki najwcześniej wtedy zacznę brać. Myślicie, że ten cykl jest stracony w takim razie?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    A ja mam pytanie. Jak szybko udało wam się zbić prolaktynę? Bo ja niestety najbliższą wizytę u gina mam w dniu owu, więc leki najwcześniej wtedy zacznę brać. Myślicie, że ten cykl jest stracony w takim razie?

    Nie mysl tak ze cykl stracony. Ja dopiero zaczelam brac bromek i to w tej najnizszej ilosci zeby sie przyzwyczaic. Jestem w 9dc. Takze nie licze na nic w tym cyklu ale moze milo sie zaskocze :)
    Czytalam ze bromek dziala szybko i w ciagu 2 tyg juz spada prl.

    Ja biore tez castagnus. To ziolowy lek bez recepty ktory takze obniza prolaktyne. Mozna brac z bromkiem. Ja mam cykle krotsze od jakiegos czasu i mam nadzieje ze castagnus mi wydluzy faze lutealna. W tej chwili z 28-29 dni zrobilo mi sie 25.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet po poronieniu miałam prolaktynę 10, czyli małą, z tym akurat nigdy nie miałam kłopotu, ale wiem, ze to częste. Znowu ja mam inne problemy, zobaczymy jak to będzie w nowym cyklu, bo mam brać clo, już 3 raz, ale nie pod rząd brałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    A ja mam pytanie. Jak szybko udało wam się zbić prolaktynę? Bo ja niestety najbliższą wizytę u gina mam w dniu owu, więc leki najwcześniej wtedy zacznę brać. Myślicie, że ten cykl jest stracony w takim razie?
    Jak jest owu to nic nie jest stracone :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak jest owu to nic nie jest stracone :)
    Co racja, to racja :D

    Wiecie, chodzi o to, że jeżeli zacznę cokolwiek brać to właśnie w drugiej połowie cyklu wiec prolaktyna będzie się powoli zbijac przez te dwa tygodnie po owu a ok będzie dopiero w następnym cyklu. Póki co ratuję się właśnie castagnusem przez te dwa tygodnie no i zobaczę co mi powie Pani Doktor

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna a co dokładniej jest przyczyną Twoich problemów?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Susanna a co dokładniej jest przyczyną Twoich problemów?
    Mam w podpisie, okazało się że mam mutację mthfr oraz pai-1, które odpowadają za ryzyko zakrzepicy i to prawdopodobnie było przyczyną moich strat

    Długo się staracie?

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tych skrótów jeszcze nie ogarniam wiec nie wiem co do końca znaczy Twój podpis ☺️
    Właśnie zaczęliśmy 3 cykl. Pierwszy nie był brany na poważnie i zwyczajnie przestaliśmy się zabezpieczać a poprzedni już był taki prawowity ale oczywiście bezowocny. Kiedyś miałam trochę w hormonach pochrzanione, więc od początku myślałam o badaniach i dobrze zrobiłam

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teraz bedzie 4ty cykl z czego 1 przegapilam owu ;)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to wychodzi, że ja jestem weteran bo już 16 cykli plus różne sprawy po drodze nieprzyjemne, ogółem zachodzi się w miarę po kilka miesięcy to nie wieczność, ale niestety bez szczęśliwego końca. Okazuje się, że robią się mikro zakrzepy i one powodują, że zarodek się źle implantuje.
    Dziewczyny macie kupę czasu przed sobą, ale warto zbadać podstawowe hormony, żeby wiedzieć, czy się tego czasu nie marnuje.

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Poproszę o wpisanie na 14.07.

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to i tak nigdy nie wiem kiedy dokładnie jest owu. Temperatura się podnosi wcześniej a śluz jest przez kilka dni okołoowulacyjnych taki sam i weź tu bądź człowieku mądry :-D zamówiłam już nawet testy owu ale nie wiem czy mnie oswiecą


    Susanna szczerze Ci współczuję. Nawet jeżeli uda Ci się zajść to pewnie zamiast radości odczuwasz niepokój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2017, 22:20

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ