X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli muszę dać na luz, posłuchać swojego lekarza i nie fiksować

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ;) ale powiem szczerze ze sie prawie poplakalam u lekarza bo mam prolaktyne 25,16 a on mi mowi ze w normie. Ja sie uparlam ze chce lek na zbicie prolaktyny. Naprawde czasem trzeba postawic na swoim.

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Ci lekarze. Moj lekarz tez nie chce mi dac skierowania do endokrynologa, chociaz mam podwyzszone aTG i aTPO. Twierdzi, ze wiele ludzi tak ma. I teraz dostaje recepty prywatnie, ale w sumie to mi sie nalezy dofinansowanie. Echh...

    casteams lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    casteams zajrzyj na ten link [Bromek][/url.]

    Dziekuje :) rozwialo moje watpliwosci :)

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero teraz robiłam badania i na najbliższej wizycie pokaże doktorkowi, ale prolaktynę miałam 20,953 więc chyba ok

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziekuje :) rozwialo moje watpliwosci :)
    cieszę się że mogłam pomóc:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Ja dopiero teraz robiłam badania i na najbliższej wizycie pokaże doktorkowi, ale prolaktynę miałam 20,953 więc chyba ok
    a kiedy masz wizytę?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizytę 27.06 mam nadzieję że wstrzele się w owulację i lekarz zobaczy ten pęcherzyk. Te długie cykle mnie dobijają

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene można upoważnić dwie lub trzy osoby do tabeli i wystarczy. Bo komuś coś się kliknie i problem.

    Lekarze są ogólnie dziwni. Ja chodzę prywatnie. Niestety szukanie zabiera czas i kasę.

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    widze że też masz roczniaczka:-)jak u was jest ze spaniem i ile macie ząbków?

    6 w miarę dużych i 4 wychodzące (już się przebiły).
    W nocy mam regularne pobudki ale nie na mleko tylko na przytulenie i ulozenie do snu. A jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można dołączyć? Planuję testować 10 lipca.

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Za jakiś czas (do dwóch tygodni) zacznę procedurę IVF i chciałabym się zapisać do lipcowego testowania. Niestety jeszcze dokładnie nie wiem na kiedy przypadnie termin testu więc proszę wpisać przy mnie znak zapytania :)

    Wszystkim w lipcu testujących życzę dużo szczęścia :D

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Ja tez ;) ale powiem szczerze ze sie prawie poplakalam u lekarza bo mam prolaktyne 25,16 a on mi mowi ze w normie. Ja sie uparlam ze chce lek na zbicie prolaktyny. Naprawde czasem trzeba postawic na swoim.
    Tak się wtrącę :P
    Mnie lekarz przepisał Bromka przy wielkości prolaktyny 35 (wcześniej miałam 41). Jakoś z miesiąc później wylądowałam u swojej byłej ginki, bo ten mój mnie nie potrafił z prostej infekcji wyleczyć (a jej się to zawsze udawało) i ona patrząc przy okazji na wynik tej prolaktyny mówi, że po co ja leki biorę skoro mam owulację...ale machnęłam na nią ręką i dalej brałam, bo mnie akurat obniżenie prolaktyny automatycznie podwyższyło progesteron :) tzn.spadek prl pozwolił na to by próg poszybował do góry i zamiast 18ng to miałam 31. Coprawda wiadomo, że zależy to od owulacji, ale tak czy inaczej. Tutaj na forum m.in.o tym wyczytałam, więc będę go nadal brać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2017, 07:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza noc z 1/4 Bromka. Masakra! Nie spalam pol nocy! I do tego koszmarny bol glowy.

    Ja chce obnizyc prl tylko tak o polowe. Dziewczyny pisaly ze bardzo czesto w 2-3cyklu z bromkiem zachodzily. U mnie jest pecherzyk 12mm w tej chwili choc moze od wczoraj cos urosl ;) ale co z tego skoro do pekniecia moze nie dochodzic. Wszytkie testy owu wychodza pozytywnie, zawsze boli na owulke. Pozyjemy zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Moja pierwsza noc z 1/4 Bromka. Masakra! Nie spalam pol nocy! I do tego koszmarny bol glowy.

    Ja chce obnizyc prl tylko tak o polowe. Dziewczyny pisaly ze bardzo czesto w 2-3cyklu z bromkiem zachodzily. U mnie jest pecherzyk 12mm w tej chwili choc moze od wczoraj cos urosl ;) ale co z tego skoro do pekniecia moze nie dochodzic. Wszytkie testy owu wychodza pozytywnie, zawsze boli na owulke. Pozyjemy zobaczymy :)
    Zrób badanie proga w 21-23d i bedziesz wiedziała czy owu była. Ja miałam teraz pęcherzyk 29mm! :O ryczalam już normalnie, że nic z tego, że taki gigant nie pęknie...wczoraj byłam na progu i mam 15,05ng czyli owu jednak była.
    Co do Bromka ja biorę od lutego i narazie nic, też zaczynałam od 1/4 a teraz biorę cały czas 0,5. Przyzwyczaisz się po paru dniach dopiero

    casteams lubi tę wiadomość

  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze zapisac mnie na 5.07 :)

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Robilam
    Tsh 1,4
    Lh 6,32
    Fsh 5,13
    Estradiol 55
    Progesteron 0,2
    Prolaktyna 25,16

    Wszystkie robione wczoraj w 5dc


    Twoja prl to pikus w porownaniu z moja. Pierwszy raz kiedy badalam to 41, bralam leki, rozne , nie pomagalo, po obciazeniu tylko 3 razy wzrosla, brak mikrogroczulaka, bo mialam RM, owulacje mialam, okres regularny, Zmienialam lekarza i stwierdzil ze moje drobne pecherzyki w jajnikach to powod podwyzsoznej prl, i ze prawdopodobnie mam tzw prol zwiazana, czyli taka ktora w organizmie jest, nie powoduje zadnych negatywnych zmian i w wynikach laboratowyjnych wychodzi ze jest podwyzszona. A poza tym ja nerwus jestem :P

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    6 w miarę dużych i 4 wychodzące (już się przebiły).
    W nocy mam regularne pobudki ale nie na mleko tylko na przytulenie i ulozenie do snu. A jak u Ciebie?
    u nas puki co mamy na stanie dwie dolne i górne jedyneczki,noce już od jakiegoś czasu przesypia bez budzenia się oczywiście jak jest zdrowy:-)a jak u was z wagą?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Rene można upoważnić dwie lub trzy osoby do tabeli i wystarczy. Bo komuś coś się kliknie i problem.

    Lekarze są ogólnie dziwni. Ja chodzę prywatnie. Niestety szukanie zabiera czas i kasę.
    to poproszę dwie chętne osoby żeby podały mi maila:-)

    Witam nowe dziewczyny jesteście już na naszej liście testujących:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    u nas puki co mamy na stanie dwie dolne i górne jedyneczki,noce już od jakiegoś czasu przesypia bez budzenia się oczywiście jak jest zdrowy:-)a jak u was z wagą?

    Jak bylismy u lekarza jakieś 3 miesiące temu to było ok 11 kg. Nie wiem jak jest teraz bo nie mam mozliwości zważenia...

    Mniemam, ze Twój szkrab nie dał, bądź w miarę lekko dał Wam popalić skoro jesteś na tym forum :) zgadza się?

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ