Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zgredek, widzę, że też dalej walczysz? Eh.

Ja idę gorącą kąpiel zrobić przyspieszy to @, trzymam kciuki za ten lipiec, ale po tym beznadziejnym scenariuszu z wadliwym testem to tylko spokój mnie uratuje.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2017, 22:20

Idzianna lubi tę wiadomość

• Idzianna Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, przepraszam,nie trafiłam na komórce i wyszło "lubię to" :| trzymam mocno kciuki za Ciebie! Podczytuje więcej niż piszę i gleboko wierzę, że Twoja cierpliwość pragnienie dziecka muszą w końcu zostać nagrodzone :))))

SusannaDean lubi tę wiadomość

PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wiare mam nadzieje w koncu ze sie uda juz na stale... ;) przede mna jednak wizyta u hematologa i endokrynologa kontrolna po wykonaniu badan zobaczymy czego sie dowiem

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do plemnikow meza sprobujcie profertilu wiem ze jest drogi ale jedyny lek na rynku moj maz bral 2 miesiace nie wiem czy byla zasadnosc ale potem szybko bylam w ciazy

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 06:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga noc z Bromkiem i juz wiem ze powoduje u mnie bezsennosc. Jestem niewyspana a przede mna 12h drogi autem do Holandii. Na szczescie nie ja kieruje.
    Macie pomysl jak uniknac bezsennosci? Moze powinnam brac wczesniej te tabletke? Wczoraj wzielam miedzy 21 a 22. Jesli tak bedzie to sie wykoncze :(

• pilik Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteams może spróbować wcześniej, ale wtedy mogą Cię dopaść wieczorne nieprzyjemne mdłości :( jak ja wezmę koło 19-20 a kładę się 22-23 to często przez mdłości i zawroty zasnąć nie mogę. U mnie najlepiej się sprawdza zjedzenie czegoś (cokolwiek, na pusty żołądek dopiero mam jazdy...), połknięcie tabletki i do pół godziny od tabletki spać. Testuj :)... u mnie po dwóch tygodniach minęły najgorsze efekty uboczne

ds022el.png

u4uGp2.png
  • Zgredek 12 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana- walcze, co mam zrobic? Jakos ogarnął mnie spokoj. W poprzednim cyklu za mocno sie nastawilam wiec teraz nie licze i nie nastawiam sie. Temp zaczne mierzyc gdzies od 10dc. Co ma byc to bedzie. To jyz 3 cykl po ostatnim poronieniu. Ciesze sie chwilą, zyje z dnia na dzień, a jak sie @ spozni to.dopiero zatestuje.

Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja was poczytam ale dopiero w sierpniu bede testowac

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie jeszcze nie ma @...

Bromergon można zamienić u lekarza na zamiennik, który nie powoduje takich skutków ubocznych, tylko jest droższy

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bede miec dalsze jazdy to pojde do tego holenderskiego konowała ;) moze mi zmieni lek. Ale znajac zycie skonczy sie na paracetamolu ;))

• Rene Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:-)
    Zgredek jesteś już na liście:-)
    Susana wspólczuje tych wszystkich przejść,oby ta trudna droga znalazłaswój szczęśliwy finał:-)
    Casteams udanej podróży dobrze że nie jesteś kierowcą to chociaż trochę w miarę możliwości odpoczniesz:-)
    Ewi28 witaj:-)

a u mnie ovufriend już wyznaczyło owulkę nie potwierdzoną wydaję mi się,że trochę za wcześnie jak na moje cykle powyżej 28 dni...

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam z utęsknieniem na @ żeby clo łykać, mam zalecone 1-5 dc....a tu nic....

• Rene Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A ja czekam z utęsknieniem na @ żeby clo łykać, mam zalecone 1-5 dc....a tu nic....
    @ potrafi być złoślwa jak ją chcemy to se w kulki leci i nie przychodzi...

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    @ potrafi być złoślwa jak ją chcemy to se w kulki leci i nie przychodzi...
    Dokładnie, no już dziś jej czas....
    Wolałabym mieć to za sobą..

• Rene Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dokładnie, no już dziś jej czas....
    Wolałabym mieć to za sobą..
    oby do wieczora się zjawiła:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    oby do wieczora się zjawiła:-)
    No i zacznę nowy cykl i spokój, z clo mam większe szanse, już raz z clo się udało :)

• jagodowa91 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam nowe dziewczyny! Ja też ciągle czekam na @, a moja temp ciągle na wyżynach.. wczoraj mega nieprzyjemna sytuacja w pracy, zemdlałam.. i dziś źle się czuje więc będę Was ewentualnie podczytywac.

'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Rene Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 16:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie reszta pouciekała?
    dziewczyny czekające na @ nadal cisza?

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca 2017, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza, żadnych objawów @owych....

'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2017, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza jak makiem zasiał ani brzuch nie boli ani plamień nie mam typowych przed @ po odstawieniu dupka...wykończę się

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego