X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziś też myślałam o powrocie Rene. Bo pomyliłam dni. Myślałam, że dziś środa.

    Pilik dziękuję za info.No to kwas foliowy git

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Właśnie dziś też myślałam o powrocie Rene. Bo pomyliłam dni. Myślałam, że dziś środa.

    Pilik dziękuję za info.No to kwas foliowy git
    Hehe jak my tu tęsknimy :)

    Magdzia85F, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na monitoringu póki co brak pęcherzyka dominującego i endometrium jak w 1. fazie... jajniki kłują, więc chyba pracują, to 9 dc, więc poza dziwnym krótkim poorzednim cyklem to wcześnie jak dla mnie, ale nie wiem... w piątek 2. sprawdzenie, w 12 dc, echhh...

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    U mnie na monitoringu póki co brak pęcherzyka dominującego i endometrium jak w 1. fazie... jajniki kłują, więc chyba

    pracują, to 9 dc, więc poza dziwnym krótkim poorzednim cyklem to wcześnie jak dla mnie, ale nie wiem... w piątek 2. sprawdzenie, w 12 dc, echhh...


    a jakie mialas pecherzyki i ile mm endo?
    wiadomo ze I faza bo przed owu

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    a jakie mialas pecherzyki i ile mm endo?
    wiadomo ze I faza bo przed owu
    Gin nie powiedział,a ja z tego stresa nawet nie zapytałam. Sprawdzał dokładnie więc zakładam, że tak właśnie to wygląda..no nic mój plan to <3 co drugi dzień, bo śluz w tym cyklu w końcu się nadaje ;) i zrażać się nie mogę, ale zanim ogarnę jak mój organizm działa, to jeszcze trochę.. szczególnie, że jest taka nieregularność..cycki do przodu!

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Gin nie powiedział,a ja z tego stresa nawet nie zapytałam. Sprawdzał dokładnie więc zakładam, że tak właśnie to wygląda..no nic mój plan to <3 co drugi dzień, bo śluz w tym cyklu w końcu się nadaje ;) i zrażać się nie mogę, ale zanim ogarnę jak mój organizm działa, to jeszcze trochę.. szczególnie, że jest taka nieregularność..cycki do przodu!
    No ale jak masz więcej niż jeden to ma prawo ni być dominującego, kolejna wizyta 12 dc? Spoko urosną :)

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ale jak masz więcej niż jeden to ma prawo ni być dominującego, kolejna wizyta 12 dc? Spoko urosną :)
    Tak, ale ja mam pcos, więc obecność pęcherzyków to nic nadzwyczajnego.. liczę, że urosną ;)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Tak, ale ja mam pcos, więc obecność pęcherzyków to nic nadzwyczajnego.. liczę, że urosną ;)
    No, Idzianna, nie wiesz ile miały, więc nie mów, pewnie, że urosną :)
    A jak nie to podwójna dawa albo na inny lek i po sprawie :)

    Idzianna lubi tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No, Idzianna, nie wiesz ile miały, więc nie mów, pewnie, że urosną :)
    A jak nie to podwójna dawa albo na inny lek i po sprawie :)
    Wiem :) dzięki! Skoro rosły poprzednio i rosły bez stymulacji wcześniej (poza 2-3 cyklami bez owu), to chyba dadzą radę ;) zobaczymy ile czasu im to zajmie

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Wiem :) dzięki! Skoro rosły poprzednio i rosły bez stymulacji wcześniej (poza 2-3 cyklami bez owu), to chyba dadzą radę ;) zobaczymy ile czasu im to zajmie
    dadza :***

    ja sprawdzilam ze w 1 cyklu stymulowanym w 10 dc mmialam endo 11 mm a teraz mam 9 dc a mam 7 mm....aaaa podrośnie ma czas, chociaz do 9 mm

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór kobitki! Susanna piękny pecherzyk! Teraz tylko się starać i żeby wszystko było w porządku <3

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Dobry wieczór kobitki! Susanna piękny pecherzyk! Teraz tylko się starać i żeby wszystko było w porządku <3
    Co racja to racja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ale leje!!!! Masakra!!!
    No i wyników nie ma! :-(

    Dziewczyny czy naturalnie moga wystąpić np.dwa jajeczka i w tym, i w tym jajniku?

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) ja juz dawno po kawie. Ja dzis mam 19dc i chyba mam cykl bezowulacyjny.nic a nic nie boli.a tak zawsze wyraźnie czułam owu i poznoej zaraz mialam wrażliwe sutki a teraz nic a nic...ostatnio co rusz wydłuża mi sie cykl :-/ nie wiem co jest grane...moze przez chorobę bo trzymam mnie jakieś choróbsko juz prawie 2 tyg i temp tez do niczego..niech któraś spojrzy na mój wykres jak moze.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Witam :) ja juz dawno po kawie. Ja dzis mam 19dc i chyba mam cykl bezowulacyjny.nic a nic nie boli.a tak zawsze wyraźnie czułam owu i poznoej zaraz mialam wrażliwe sutki a teraz nic a nic...ostatnio co rusz wydłuża mi sie cykl :-/ nie wiem co jest grane...moze przez chorobę bo trzymam mnie jakieś choróbsko juz prawie 2 tyg i temp tez do niczego..niech któraś spojrzy na mój wykres jak moze.

    Tak patrząc na Twój wykres to myślę, że może jednak coś z tego być ;) nie wiem jak z objawami ale wiem że mi przez chorobę owu przesunęła się na 22dc wiec z doświadczenia wiem że nic straconego :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez pada deszcz, ale w NL to czeste zjawisko :D Moze w robocie w koncu skonczy sie sauna i bedzie czym oddychac :)

    Dzisiaj 20dc. To czekanie jest najgorsze. Niby na nic nie licze, chociaz <3 bylo duzo w tamtym tygodniu ;) ale wlasciwie mam cicha nadzieje, ze moze sie uda tym razem.
    Szkoda, ze nie wiem kiedy byla owu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry u mnie dzis 12 dzien cyklu i bedziemy dzis dalej dzialac :D mam dzis wyjatkowo dobry humor :P milego dnia <3

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry staraczki :) u mnie lało w nocy, teraz gdzieś tam próbuje przebić się słoneczko. Ewi współczuje choroby, byłaś u lekarza? Dziś dzień w domku :) trochę odpoczynku, a po południu kosmetyczka :) a co u Was Piękne Panie? ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się przywitam. Od wczoraj mam taki ból głowy że masakra, taki migrenowy, że zwariować idzie. Paracetamol nie pomaga, dzisiaj wzięłam MIG i trochę lepiej.

    Dziewczyny powiedźcie mi jak to jest z tymi testami owulacyjnymi? Ta kreska testowa musi być tak samo mocna jak kreska kontrolna żeby mówić o pozytywnym wyniku? Bo mi 2 dni z rzędu wychodzi kreska ale taka słabsza niż ta kontrolna i niby na ulotce jest napisane że słaba kreska lub wcale oznacza wynik negatywny i już nie wiem :/

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • asia-bez Przyjaciółka
    Postów: 153 32

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) U mnie lało całą noc, teraz też, w końcu mi metro zaleje ;)

    Testy owu właśnie powinny wyjść tak samo lub mocniejsze od kreski kontrolnej. Jak jest słabsza kreska, ale ciemnieje z każdym dniem to może znaczyć, że owu się zbliża ;) Tak wyczytałam :D

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ougpjyjxzxjth.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ