X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 1 lipca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczycie u Was też będą takie bobasy! Wiem, że łatwo powiedzieć, ale i Wam się uda!! <3

    Rene, pilik lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytania babci to ja jeszcze rozumiem,bo ona chce tego doświadczyć itd., no i w ich czasach zazwyczaj wcześniej się miało dzieci, ja już taka młoda nie jestem...ale kuzynki rok, dwa starsze? Z choinki się urwały i nie wiedzą ile par ma problemy?

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Zostaje z babcia, ale ja nie narzekam na siedzenie w domu bo ja wychodzę bez dziecka z koleżankami na zakupy czy kolacje/dyskotekę. Ale inaczej jak jest z tata lub moja mama a inaczej z teściowa, bardziej się stresuje, ale tez tym ze zawsze gdzie nie jestem mogę szybko wrócić, tutaj nie ma opcji w pracy żeby wyjść muszę ściągać zastępstwo :(
    No to super masz,że z babcią,nie dość ze pewna osoba to nie szarpnie Cię jak mnie po kieszeni (>2tys.) Ja jestem w takiej sytuacji,że nie mamy nikogo z rodziny z mężem w okolicy,także zdarza się że siedzę z małą całe dnie, do niedawna zdarzały sie i weekendy i czasem fiksuję. Co do wyjść, to za dużo koleżanek nie mam,bo mieszkamy w nowym mieście od niedawna,kilka z pracy ale one też mają rodziny także rzadko udaje się wyjść gdzieś razem. Także powrót do pracy mnie cieszy, tylko wiadomo zostawiam dziecko z obcą osobą (choć poleconą) i płace za to sporą kasę. No ale coś za coś.

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    i co tam ciekawego upolowałaś na zakupach?
    2 pary dżinsów. Byłam z córką, myślałam że pośpi trochę,ale na złość nie chciała tylko ściągała ciuchy z wieszaków :P także musze zrobić kolejne podejście.

    Co do pytań o posiadanie dzieci. Ja ich nie zadaję, z dwóch przyczyn: albo ktoś nie chce mieć dzieci więc takie pytania są denerwujące, albo ktoś nie może i to jest przykre. Zresztą u mnie w rodzinie męża brat z żoną starali się o dziecko chyba z rok i wszyscy o tym wiedzieli i ciągle babcia męża do mnie przezywała że M.nie może zajść w ciążę, teściowa tez ciągle o tym gadała. Ja nie chciałam żeby ktoś o mnie tak rozmawiał ,także ani o staraniach o pierwsze dziecko ani o drugie nikt nie wie. No poza mężem. Powiemy dopiero jak się uda i to nie za wcześnie (z pierwszą córką powiedzieliśmy w 10tc). Miałam w rodzinie przypadki gdy ktoś się chwalił od razu po pozytywnym teście, a potem było poronienie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 23:04

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Pytania babci to ja jeszcze rozumiem,bo ona chce tego doświadczyć itd., no i w ich czasach zazwyczaj wcześniej się miało dzieci, ja już taka młoda nie jestem...ale kuzynki rok, dwa starsze? Z choinki się urwały i nie wiedzą ile par ma problemy?
    wieczne optymistki....szkoda mi takich osob

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Pytania babci to ja jeszcze rozumiem,bo ona chce tego doświadczyć itd., no i w ich czasach zazwyczaj wcześniej się miało dzieci, ja już taka młoda nie jestem...ale kuzynki rok, dwa starsze? Z choinki się urwały i nie wiedzą ile par ma problemy?
    Widocznie nie rozumieją, dopóki człowiek tego nie doświadczy nie patrzy na te sprawy z perspektywy problemów. Dla niektórych to jest pyk i ciąża, nie wiedzą ile stresu to kosztuje.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu nie myślą !!! Nie wiedzą że mogą komus zrobić przykrość . Ja to odpowiadam krótko ,,jak będzie czas i pora'' albo,,najpierw Ty a potem ja '' i temat się zamyka ;D

    jagodowa91, Rene lubią tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I prawidłowo ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na głupie pytania tzeba głupio odpowiadać :D Trzymam kciuki za was wszystkie i za siebie :)

    jagodowa91, Rene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam tego żartobliwego tonu jak słyszę takie teksty.... strasznie ejstem zmieszana i to widac i komuś jest głupio...w sumie też dobrze bo ucina to dyskusje

  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż za to odpowiada, że nie tak łatwo zrobić dziecko jak się wszystkim wydaje. Też wtedy każdy się zamyka.

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jakoś dopóki się nie starałam albo byłam sama też zawsze uważałam, że ludziom "do łóżka się nie zagląda" i pamiętam, że jak ktoś z mojego otoczenia pytał nawet inne osoby, to czułam niezręczność pytania.. to są na maxa osobiste tematy..co innego przyjaciółki jeśli pytają, a co innego ledwo znane osoby czy takie, z którymi pomimo więzi rodzinnych żadnych innych specjalnie nie ma

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    No ja jakoś dopóki się nie starałam albo byłam sama też zawsze uważałam, że ludziom "do łóżka się nie zagląda" i pamiętam, że jak ktoś z mojego otoczenia pytał nawet inne osoby, to czułam niezręczność pytania.. to są na maxa osobiste tematy..co innego przyjaciółki jeśli pytają, a co innego ledwo znane osoby czy takie, z którymi pomimo więzi rodzinnych żadnych innych specjalnie nie ma
    Ludzie uwielbiają, czasem też doradzą dobrze..nadęte dupki. Moja teściowa mówi jak ktoś o nas pyta, ze robię karierę w mieście :D Kochana jest

    jagodowa91, Idzianna, pilik lubią tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje, nikt za materac nie robi. Co się dzieję w sypialni to nasza sprawa, a obcym ludziom nic do tego. Najlepiej komuś się odciąć tak jak mąż Adelci i temat się urwie, raz na zawsze.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ludzie uwielbiają, czasem też doradzą dobrze..nadęte dupki. Moja teściowa mówi jak ktoś o nas pyta, ze robię karierę w mieście :D Kochana jest
    Brawo dla teściowej ;) tylko pogratulować!

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Brawo dla teściowej ;) tylko pogratulować!
    Ludzie to wścibskie gnojki :)

    Idę spać dziewczyny miłej nocy życzę i owocnych staranek ja czekam do rana na męża hehe :D

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 lipca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się w niedziele. dziś ovu wyznaczyło mi owulację.20 dc....hmm ciekawe...pierwszy raz mam tak późno albo jest pomyłka albo cykl bezowulacyjny bo nic mnie nie boli a zawsze kłuł mnie brzuch przy owu i sutki miałam póxniej wrażliwe przez pare dni po owu...mój organizm oszalał, może to dlatego że dawke leku na tarczyce mam zmienione? nie wiem już sama...ciekawe ile dni bedzie trwał mój cykl w tym miesiącu.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 2 lipca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felusia92 wrote:
    Poprostu nie myślą !!! Nie wiedzą że mogą komus zrobić przykrość . Ja to odpowiadam krótko ,,jak będzie czas i pora'' albo,,najpierw Ty a potem ja '' i temat się zamyka ;D
    krótko i na temat;-)

    Felusia92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 2 lipca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Miłej niedzieli życzę ....
    Mój wykres tez zwariował przesunął mi owu z 11 dnia na 24 jak dodałam dziś temperaturę jakieś jaja ten miesiac sobie ze mnie robi ciekawe co będzie dalej....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 2 lipca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ludzie to wścibskie gnojki :)

    Idę spać dziewczyny miłej nocy życzę i owocnych staranek ja czekam do rana na męża hehe :D
    Niestety zgadza się to ja wam napisze trzy słynne teksty które czasem słyszę pod moim adresem
    numer jeden ,,u was to chyba jeszcze nie koniec z dziećmi do 7 pewnie dobijecie''
    numer dwa,,500 plus dają to wiadomo o co chodzi''
    numer trzy ,,masz teraz dobrą figurę nie popsuj tego,ale byś była głupia gdybyś to sknociła''
    jeszcze kilka innych słyszałam ale nie będę o tym pisać.
    ja na to
    może i do siódemki dobijemy szykujcie kasę na chrzciny komunie weselę....
    500 plus zachodząc w ciąże z 4 dzieci nie było mowy o 500 plus ustawa weszła jak byłam w ciąży z ostatnim dzieckiem więc decując się na dzieci braliśmy pod uwagę nasze dochody a nie co państwo daję,po drugie fajnie dają to biorę dla dzieci
    figura bez przesady i tak nigdy nie będe miała rozmiaru X0 czy Xs to aż tak żąl mi nie będzie jak przytyję przez ciąże po drugie mój mąż lubi rozmiar 42
    i wiecie co mordeczki od razu się zamykają
    no to się wygadałam

    jagodowa91, SusannaDean, Felusia92 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ