X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Mi jak wyszedl pozytywny to dzialalam wieczorem po tescie, nastepnego dnia rano i wieczorem i kolejnego dnia rano. Udalo sie jak widac :)
    Mam nadzieję że mi w końcu też się uda...na czwartek mam umówioną wizytę w klinice...oby mi się udało, bo jak pomyślę o tych wszystkich badaniach jakie mnie tam czekają to mi słabo

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie :) ja ide w piatek, zrobie sobie progesteron, prolaktyne i TSH. Dziewczyny, musi nam sie udać w końcu :)

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a na co te zioła Ojca Sroki są? zaraz wpadnę w taka manię ciążową, że chyba wszystko co na rynku będę brała :D

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Ja dziś 12dpo i wczoraj tak mnie bolały plecy, że nie wiem czy w tym miesiącu z tego będzie:( Tylko, że ten ból był cały dzień a nie jak zazwyczaj przed @ parę godzin;/ Nie wiem, czy testować czy nie, czy czekać jeszcze i się łudzić te parę dni za nim @ nie przyjdzie.

  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinek 91 wrote:
    Dziewczyny, a na co te zioła Ojca Sroki są? zaraz wpadnę w taka manię ciążową, że chyba wszystko co na rynku będę brała :D
    Ponoć pobudzają do pracy jajniki i obniżają prolaktynę.. ogólnie są pomocne w zajściu w ciążę...mieszanka numer 3 oczywiście

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife wrote:
    Ponoć pobudzają do pracy jajniki i obniżają prolaktynę.. ogólnie są pomocne w zajściu w ciążę...mieszanka numer 3 oczywiście

    Dzięki za informacje :)

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Nie dam rady was na razie nadrobić, jestem na długi weekend u tesciowej na Mazurach a ona mieszka w srodku lasu i zasiegu tu nie ma ;) postaram sie po powrocie wszystko nadrobic.

    Wczesniej wysylalam wam zdjecie mojego testu owu i powiedzialyscie ze to jeszcze za wczesnie, nastepnego dnia byl taki sam a potem juz tylko jedna kreska. Wiec zobaczymy, moze wcale na bedzie owu. W kazdym razie cykl mi sie nieco wydluzyl i pewnie testowac bede jednak dopiero 25 sierpnia. O ile wytrzymam i nie zatestuje tak jak jestem zapisana ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do którego dnia cyklu przyjmuje się Castagnus? Mam zamiar sobie zamówić na następny cykl ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2017, 11:43

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia 124 jak dobrze, że nie jestem sama.... też się strasznie denerwuje i co chwile czytam neta, a guzik dowiem się czegoś nowego. Ja narazie naturalnie chociaż mam hashimoto i duuuużo ponad norme antyTPO, w tym cyklu miałam histeroskopowe usuwanie polipa i dlatego tak świruje, bo mam cichą nadzieję, że to tylko ten polip był przyczyną braku ciąży... Do gin jadę na początku września i chyba natura pójdzie na bok... Musimy wytrzymać z testowaniem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2017, 12:15

    Necia124 lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat, casta bierzesz cały czas. Po 3 miesiącach zażywania miesiąc przerwy

    s1985, Bluecat lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela hej :-) też mam Hashimoto ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Młoda_Przerażona Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namówiłyście mnie, zdążyłam chwilę przed zamknięciem laboratorium a jak Pani zobaczyła moje przerażenie, kazała mi przyjść wieczorem po wyniki, żebym się tak nie stresowała bo normalnie byłyby w środę bo jutro w końcu święto :P
    Teraz tylko czekam na tą 18 a czas dłuży mi się jakbym wróciła do szkoły :D :D
    Dziewczyny powodzenia w Waszych staraniach.

    clair lubi tę wiadomość

    Pati
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda_Przerażona wrote:
    Namówiłyście mnie, zdążyłam chwilę przed zamknięciem laboratorium a jak Pani zobaczyła moje przerażenie, kazała mi przyjść wieczorem po wyniki, żebym się tak nie stresowała bo normalnie byłyby w środę bo jutro w końcu święto :P
    Teraz tylko czekam na tą 18 a czas dłuży mi się jakbym wróciła do szkoły :D :D
    Dziewczyny powodzenia w Waszych staraniach.

    Trzymamy kciuki!! :)

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam witam trochę mnie nie było ale jakoś nie miałam siły pisać cały dzień prawie przeleżany:-)
    dziś jest już lepiej:-)
    witam nowe dziewczyny:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mialam testować w ten piątek ale ze moj R wyprawia swoje urodziny chcę miec pewnosc czy bede mogla bawic jak wszyscy czy jednak przystopowac troszke ze wzgledu na pozytywny wynik. :) tylko czy wynik bedzie wiarygodny? Jutro bedzie 10dpo

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Cześć dziewczyny! Mialam testować w ten piątek ale ze moj R wyprawia swoje urodziny chcę miec pewnosc czy bede mogla bawic jak wszyscy czy jednak przystopowac troszke ze wzgledu na pozytywny wynik. :) tylko czy wynik bedzie wiarygodny? Jutro bedzie 10dpo

    U mnie w 10dpo 2 wyrazna krechą :) robiłam testem o czułości 10.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Cześć dziewczyny! Mialam testować w ten piątek ale ze moj R wyprawia swoje urodziny chcę miec pewnosc czy bede mogla bawic jak wszyscy czy jednak przystopowac troszke ze wzgledu na pozytywny wynik. :) tylko czy wynik bedzie wiarygodny? Jutro bedzie 10dpo

    możesz zrobić, ale jak wyjdzie negat. to się nie przejmuj, jeśli chodzi o alkohol, to polecam przeczytać: https://mamaginekolog.pl/hipotetyczna-hania/

    s1985 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    U mnie w 10dpo 2 wyrazna krechą :) robiłam testem o czułości 10.
    Ja mam test przygotowany na jutro o czulosci 25, ale mam nadzieje ze na tym tescie dojrze druga kreche ;)

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sela hej :-) też mam Hashimoto ;-)
    Och witaj w gronie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2017, 14:10

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mam lenia hahahah leze z kotem w sypialni skosilam trawe na ogrodzie i w sumie nic mi sie nie chce ;) Dzis u nas tez cieplutenko :) Ech jutro jade do innego miasta do doktora zas ale tak mysle czy nie wrocic na plaze jak jutro tez bedzie taka super pogoda ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ