Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Sela, wiesz, że Ellka jest już w ciąży? :D To bardzo dobrze Wam wróży!
    już teraz tak.... gapa ze mnie ;-)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Mi, ja tu zapuściłam juz korzenie;p nie macie nic przeciwko,że zostanę?...
    Pozwolimy Ci odejść dopiero, kiedy wszystkie będziemy w ciąży :D

    Ja dziś spędziłam samotny, ale miły dzień na zakupach, tylko mój portfel ucierpiał. Do pracy dopiero w środę :)

    Przepraszam, że Wam tu codziennie opowiadam o moich "objawach ciąży", ale nie mam komu :D Ten ból piersi zaczęłam traktować jako zwiastun ciąży, tak jak Wy wysoką temperaturę - budzę się rano, sprawdzam, czy bolą i czuję ulgę :D Najgorsze, że to równie dobrze może być spowodowane ziołami czy Inofolikiem, ale robią mi ogromną nadzieję.

    No i cera mi się mocno popsuła ostatnio. Nigdy nie było idealnie, ale z reguły mogłam bez makijażu wyjść np. do sklepu. Teraz bym nie wyszła.

    Dzisiaj pól dnia wymyślałam, w jaki sposób mogę powiedzieć mężowi, jeśli się okaże, że jestem w ciąży. Wymyślałam różne scenariusze - co, jeśli będzie padać, co, jeśli będzie musiał zostać na noc w pracy. Głupia ja! :D Jeszcze 4-6 dni czekania i pewnie będziecie mnie musiały mocno pocieszać :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, 20 lat?? To ile masz?:)

    Mi :* czyli niedługo;)

    Ojej, nie mów o zakupach, wydałam dziś 220 złotych...

    Mi,po to jest forum;)
    Przypomnissz ile dpo jesteś?

    mi88 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Mi, ja tu zapuściłam juz korzenie;p nie macie nic przeciwko,że zostanę?...
    i ja też:-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Przypomnissz ile dpo jesteś?
    11 dpo, @ ma być w czwartek, ale obiecałam sobie testować w sobotę :)

    Rene, Ty też masz czekać na resztę :D

    Rene, Ellka lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene GRATULUJE :-*
    Ellka mam 28 lat (a co myślałaś, że wiecej hehe ?? U mnie to rodzinne dlatego udało się wykryć hashimoto w tak wczesnym wieku ;-)

    mi88, Rene lubią tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    11 dpo, @ ma być w czwartek, ale obiecałam sobie testować w sobotę :)

    Rene, Ty też masz czekać na resztę :D

    Zgadzam się z Mi88 musicie czekać i nas wspierać ;-) to nam naprawdę dodaje otuchy :)
    Mi88 zobaczysz jeszcze chwilkę i też się pochwalimy :-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 ,Ellka to poszalałyście na tych zakupach:-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedyna chyba tutaj taki szczyl jestem :D

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam niemal 30, a wciąż czasem mi nie chcą sprzedać alkoholu w sklepie bez dowodu!
    Weszłam sobie przed chwilą na wątek wrześniowy, a tam same znajome twarze - dobrze wiedzieć, że jeśli się nie uda, będzie gdzie pójść topić smutki :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Ja jedyna chyba tutaj taki szczyl jestem :D
    To chyba trzeba się cieszyć? :-)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    11 dpo, @ ma być w czwartek, ale obiecałam sobie testować w sobotę :)

    Rene, Ty też masz czekać na resztę :D
    poczekam poczekam:-)
    jestem też z Ellką na wrześniowym testowaniu,żeby dalej rozsiewać ciążowe wirusy:-)

    Sela Mi88 pewnie niedługo pochwalicie się pozytywnymi testami/betami,ten wątek ma wyjątkowo zaraźliwe wirusy;-P

    Sela, Ellka, mi88 lubią tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Ja za to mam niemal 30, a wciąż czasem mi nie chcą sprzedać alkoholu w sklepie bez dowodu!
    Weszłam sobie przed chwilą na wątek wrześniowy, a tam same znajome twarze - dobrze wiedzieć, że jeśli się nie uda, będzie gdzie pójść topić smutki :D
    albo rozsiewać ciążowe wirusy:-)

    Ellka, mi88 lubią tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    To chyba trzeba się cieszyć? :-)

    No chyba tak :)

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że tutaj tak aktywnie dosyć, to może Was zapytam bo kwietniowe mamusie chyba przysneły a ja dosłownie schizuje..


    Ja dzisiaj przegięłam chyba, zabrałam sie za te porządki w szafach i nie tylko i później miałam lekkie brązowe upławy, zauważyłam na papierze toaletowym. To trwało tylko chwilkę, teraz leżę i wszystko jest w porządku.
    Moja gine mówi, że mam obserwować i w razie gdyby się powtórzyło to jechać na IP.


    Przy czym cały czas mam temperaturę 37,38 a teraz już mnie mdli, a to chyba za wcześnie na mdłości. Strasznie się martwię.

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Widzę że tutaj tak aktywnie dosyć, to może Was zapytam bo kwietniowe mamusie chyba przysneły a ja dosłownie schizuje..


    Ja dzisiaj przegięłam chyba, zabrałam sie za te porządki w szafach i nie tylko i później miałam lekkie brązowe upławy, zauważyłam na papierze toaletowym. To trwało tylko chwilkę, teraz leżę i wszystko jest w porządku.
    Moja gine mówi, że mam obserwować i w razie gdyby się powtórzyło to jechać na IP.


    Przy czym cały czas mam temperaturę 37,38 a teraz już mnie mdli, a to chyba za wcześnie na mdłości. Strasznie się martwię.
    kochana na pewno musisz się bardziej oszczędzać,co do mdłości wcale nie musi być za wcześnie jedne z nas odczuwają je w 4tyg inne np 6 czy 7 tygodniu

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    to nad TSH jeszcze popracuję. Choruję już jakieś 20 lat heh
    Ale ja nawet nie zauważyłam, że jesteś w ciąży. Dopiero teraz zobaczyłam wpis Mi88.... GRATULUJĘ i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli :*

    Sela, też mam 28 lat, i też w rodzinie ciągną się problemy tarczycowe...
    Napisałaś że chorujesz jakieś 20 lat to się zastanowiłam ile masz;p

    Sela lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, dopiero w sobotę?? Podziwiam;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 886

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlode dupy z was ;)

    heheheh

    Ja dla odmiany oszczedzam sama jestem w domu, nie mam auta to i do sklepow nie jezdze ;) Raz w tygodniu male zakupy cos tam w zamrazalnik i jest ok ;)

    Jutro za to jade do mojego starego miasta na wizyte w szpitalu u mojej gin mam jutro 5dc i pierwsza wizyte monitoringu ale mysle ze to jakies badania tylko beda robic.

    :)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dziś poszalalam ale jak to ja -obkupilam męża ;)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ