X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówi mój M na kobiety w ciąży Ciezarowki zostańcie z nami bo zawsze będzie z czego cieszyć. Jak nie będę miała swojej fasolki to fajnie byłoby się cieszyć Waszymi.

    Mi piszesz o objawach a ja cały czas z ta temp świruje bo innych objawów brak. Także będziemy na wzajem truć ile wlezie. Jak trzeba będzie płakać 21.08 to będę płakać na forum bo nie chce mężowi pokazywać że tak się rozczarowałam.


    justysbp lubi tę wiadomość

    ty0qs6r.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, a to z czego chcesz się cieszyc? Takie śmieszne jesteśmy?;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, wiadomo, że zawsze fajnie dzielić się rozterkami z kimś, kto rozumie nasze problemy z autopsji, albo chociaż ma podobne te problemy. Dlaczego nie chcesz pokazywać mężowi rozczarowania?

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Necia, a to z czego chcesz się cieszyc? Takie śmieszne jesteśmy?;p
    Ellka przypomnij mi kiedy miałaś ostatnią @?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, 9 lipca pierwszy dzień:) A czemu pytasz?:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clair, takie plamienia mogą się zdarzać na początku ciąży, nie martw się :) Pewnie akurat tak się złożyło, że podczas porządków, ale coś mi się wydaje, że gdybyś cały dzień leżała, byłoby to samo. Przecież nie dźwigałaś ciężarów, a umiarkowana aktywność fizyczna jest dozwolona w ciąży.

    Necia, rzeczywiście bardzo ładny wykres :) Oby się trzymała na tym poziomie.
    Ja akurat cieszę się, że odstawiłam termometr po owulacji, bo bym się stresowała codziennie rano.

    Ellka, jak zajdę w ciążę, biorę się za szydełkowanie, to już postanowione :D Mamy też z mężem ustalone, że oglądamy wtedy "Przyjaciół". Oglądaliśmy już wszystkie sezony dwa razy (ja trzy), ostatni raz jakieś 2 lata temu, ale musimy zrobić sobie dłuższą przerwę przed kolejnym seansem :D Uwielbiam ten serial i nie chcę czekać kolejnych kilku lat, więc powiedziałam mężowi, że oglądamy, jak będzie dzidziuś :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Mi, dopiero w sobotę?? Podziwiam;)
    Podczas ostatniego testowania pomyślałam sobie, że pewnie zajdę w ciążę w cyklu, w którym nie będę testować przed dniem spodziewanej @. Tak więc sobie ustaliłam - że to ma być 'na szczęście', i wcześniejszym testowaniem zapeszę.
    Głupie to, ale to pomaga mi nie wpaść w szaleństwo testowania, jak to miało miejsce miesiąc temu.

    Termin @ ustaliłam wtedy właśnie na najbliższą sobotę. Jednak najwyraźniej zioła lub Inofolic przesunęły mi owulację na książkowy 14ty dzień - w związku z tym @ powinnam dostać nie w sobotę, a w czwartek. Zdecydowałam jednak, że testować będę tak, jak ustaliłam - w sobotę, żeby pomóc szczęściu :) O ile oczywiście przed sobotą moje marzenia się nie rozwieją.

    Dużo tutaj zaciskania kciuków i kombinowania jak koń pod górę, wiem :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, będziesz zaczynać od zera? Jak coś to mogę podpowiedzieć co nieco;)
    Kciuki mocno:*

    mi88 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 fajnie podchodzisz do sprawy ;)
    Mocno trzymam kciuki :)

    P.S też uwielbiam "Przyjaciół".

    mi88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie, bo chyba zwariuje.. Dostałam dzis @, tylko że nie była ona taka jak zawsze pierwszego dnia. Zamiast krwistego koloru byl kolor jasno rozowy, ktory utrzymuje sie do teraz. Obfity też tak bardzo nie jest. Coś mnie podkusilo i zrobilam test. Czekalam 3 minuty az tu nagle pojawila sie druga kreska. Jasna ale dalo sie ja zauwazyc bez problemu. Nie wiem co o tym myslec...

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, 9 lipca pierwszy dzień:) A czemu pytasz?:)
    tak patrzę na suwaczek że różni nas tylko jeden dzień:-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczyny ratujcie, bo chyba zwariuje.. Dostałam dzis @, tylko że nie była ona taka jak zawsze pierwszego dnia. Zamiast krwistego koloru byl kolor jasno rozowy, ktory utrzymuje sie do teraz. Obfity też tak bardzo nie jest. Coś mnie podkusilo i zrobilam test. Czekalam 3 minuty az tu nagle pojawila sie druga kreska. Jasna ale dalo sie ja zauwazyc bez problemu. Nie wiem co o tym myslec...

    Spróbować z porannego moczu jeszcze raz test albo jakieś przyszpitalne/ szpitalne laboratorium które może zrobi jutro betę

    ex2buay3h02dl23a.png
  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak można to chciałabym się wpisać na 20 sierpnia. Trzymam kciuki za wszystkie nas

    Rene, Ellka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Spróbować z porannego moczu jeszcze raz test albo jakieś przyszpitalne/ szpitalne laboratorium które może zrobi jutro betę
    Na bete w tym tygodniu nie pojde, bo jestem aktualnie na wsi i wrócę dopiero w poniedzialek.. więc zostaje mi czekać do czwartku i wtedy rano powtórzę test

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczyny ratujcie, bo chyba zwariuje.. Dostałam dzis @, tylko że nie była ona taka jak zawsze pierwszego dnia. Zamiast krwistego koloru byl kolor jasno rozowy, ktory utrzymuje sie do teraz. Obfity też tak bardzo nie jest. Coś mnie podkusilo i zrobilam test. Czekalam 3 minuty az tu nagle pojawila sie druga kreska. Jasna ale dalo sie ja zauwazyc bez problemu. Nie wiem co o tym myslec...
    to może nie jest wcale @ zdarza się tak że jest ciąża i pojawia się krwawienie a masz możliwość konsultacji z lekarzem albo zrobienie bety np w szpitalu bo prywatne labo pewnie pozamykane jutro będą...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Na bete w tym tygodniu nie pojde, bo jestem aktualnie na wsi i wrócę dopiero w poniedzialek.. więc zostaje mi czekać do czwartku i wtedy rano powtórzę test
    też poradziłam betę ale doczytałam już post że nie masz możliwości....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do czwartku, jak wtedy test znow pokaze dwie kreski to umawiam sie od razu do lekarza na przyszly tydzien, żeby dowiedziec sie o co chodzi

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamaNika wrote:
    Jak można to chciałabym się wpisać na 20 sierpnia. Trzymam kciuki za wszystkie nas
    Witaj trzymam kciuki:-)

    mamaNika lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczyny ratujcie, bo chyba zwariuje.. Dostałam dzis @, tylko że nie była ona taka jak zawsze pierwszego dnia. Zamiast krwistego koloru byl kolor jasno rozowy, ktory utrzymuje sie do teraz. Obfity też tak bardzo nie jest. Coś mnie podkusilo i zrobilam test. Czekalam 3 minuty az tu nagle pojawila sie druga kreska. Jasna ale dalo sie ja zauwazyc bez problemu. Nie wiem co o tym myslec...
    Miałam tak w drugiej ciąży. Krwawiłam słabo do 12 tygodnia i musiałam leżeć. Brałam duphaston i nospe. Potem już spokój ale strachu się najadłam.

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naacia, ile dpo jesteś? Może to implantacja?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ