Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    A ja rano bylam na pedicure zeby sie troszke zrelaksowac :) niestety tylko na chwile odgarnelam czarne mysli na bok :( martwie sie bardzo o swojego kropka ze w srode nie bedzie go widac i ze ten krwiak sie nie wchlonie :(
    kochana trzymam kciuki oby było dobrze:-)

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Od rana siedziałam w kuchni. Dopiero co wyszłam. Stopy i plecy masakrycznie bolą
    Ellka oj szalejesz szalejesz;-)

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, wierzę, że będzie dobrze. Nie ma co się martwić na zapas :) Casteam, Ty też się nie bój, w środę będzie na Ciebie patrzył z monitora wielki Kropek!:)

    Rene lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Jak narazie spora nadwagę Hahahha ale podoba mi się takie spacerowanie
    Też bardzo lubię spacery i rower :) Nawet dziś na betę jechałam 7km w jedną stronę, ale na rowerze :D

    MamaNl lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 886

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    MamaNL a tylka Ci tam nie splukalo?:) u mnie pada co chwile


    Tu piękne słonko od rana teraz trochę wiaderka i trosKe się chmurzy Znajdę cię na fb to zobaczys hehhe

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    Mi88 z całego serducha CI gratuluję :*
    Powiem Ci, że Cie podziwiam, bo ja bym nie wytrzymała do poniedziału, żeby powiedzieć męzowi heh
    Łatwo nie jest! Jemu strasznie zależy. Patrzył z rozrzewnieniem na dzidziusie w wózkach na długo zanim zdecydowaliśmy się na dziecko. Jak się dowiedział, że rok to normalny czas starań, to się podłamał, że za długo czekaliśmy.
    A teraz się boi, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Ostatnio jak wspomniałam, że za rok na wakacje pewnie już będzie boboś, to mu stanęły łzy w oczach. Dlatego wiem, że gdyby coś było nie tak, to byłoby to dla niego straszne rozczarowanie. Wolę mu tego oszczędzić i wziąć to oczekiwanie na drugą betę na siebie.

    Całe szczęście, że mam Was :)

    Hehe, właśnie siedzimy na działce i mi krzyczą, że nade mną przeleciał bocian :D

    Sela, Sońkaa lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe no to bocian fasolke zrzuci :) u mbie w okolicy bocianow nie ma a przed 1 ciaza jakies 3 miesiace bocian chodzil po naszym ogrodzie a teraz jakies 2 miesiqce temu latal nad domem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedzac juz o ciazy tez widzialam bociana :))

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Łatwo nie jest! Jemu strasznie zależy. Patrzył z rozrzewnieniem na dzidziusie w wózkach na długo zanim zdecydowaliśmy się na dziecko. Jak się dowiedział, że rok to normalny czas starań, to się podłamał, że za długo czekaliśmy.
    A teraz się boi, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Ostatnio jak wspomniałam, że za rok na wakacje pewnie już będzie boboś, to mu stanęły łzy w oczach. Dlatego wiem, że gdyby coś było nie tak, to byłoby to dla niego straszne rozczarowanie. Wolę mu tego oszczędzić i wziąć to oczekiwanie na drugą betę na siebie.

    Całe szczęście, że mam Was :)

    Hehe, właśnie siedzimy na działce i mi krzyczą, że nade mną przeleciał bocian :D
    W takim razie to pewnie też bym wytrzymała do poniedziałku... och ale już sobie wyobrażam Jego łzy w oczach jak Mu powiesz :*********

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio dużo tych bocianów widzę, nawet mam niedaleko domu gniazdo... ale jakoś nie chcą mi niczego podrzucić... Jestem cierpliwa ale do czasu hehe

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    ja ostatnio dużo tych bocianów widzę, nawet mam niedaleko domu gniazdo... ale jakoś nie chcą mi niczego podrzucić... Jestem cierpliwa ale do czasu hehe
    kto wie może już Ci podrzuciły....:-)

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene no czasem trzeba ;-) na szczęście się odrobilam. Zostało mi tylko przetrzeć zastawę ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 886

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już w domu masakra ostatnie 30 min CASTEAM wysłałaś ten deszcz do mnie Hihihi ledwie napisałam o słonko i zaczęło padać....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna zmoklas to teraz wskakuj w suche ciuchy i odpocznij po tym marszu.brawo dla ciebie.ja po córke ostatnio jak jezdze do przedszkola 5,5 w jedna po pracy rowerem i wroce do domu to ledwo zyje.wczoraj az musiałam na chodz kwadrans sie połozyc bo tak słabo mi było

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene no czasem trzeba ;-) na szczęście się odrobilam. Zostało mi tylko przetrzeć zastawę ;-)
    a potem czas na przyjemności:-)ja mam chęć na pizze,dawno nie jadłam

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    kto wie może już Ci podrzuciły....:-)
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia ale czwartkowy test mnie podłamał (wiem, może za wcześnie zrobiony i to jeszcze o czułości 25... brzuch cały czas boli jak na @... także czekam cierpliwie ale z bocianami tak czy siak muszę sobię pogadać :P )

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene mam resztki :-P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia ale czwartkowy test mnie podłamał (wiem, może za wcześnie zrobiony i to jeszcze o czułości 25... brzuch cały czas boli jak na @... także czekam cierpliwie ale z bocianami tak czy siak muszę sobię pogadać :P )
    Sela czekanie jest najgorsze i ta niepewność....też wyskoczyłam z wcześniejszym testowaniem czułość 10 zobaczyłam jedną kreseczkę,następny był już pozytywny:-)niby piszą,trąbią żeby nie testować przed terminem @ ale kto by tyle wytrzymał...
    także u Ciebie też tak może być:-)bóle brzucha też miałam i uczucie że zaraz @ się zacznie...

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do bocianów u nas po łące chodził od miesiąca bocian, i jak mąż z teściem kosili zboże to za teściem chodził ciągle więc wychodził :)

    ja dziś brak sił na cokolwiek, i dopadły mnie popołudniowe mdłości, już myślałąm że będzie tulenie wc ale jednak się trochę uspokoiło

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny jak myslicie- bo mam na poniedziałek ( 14 dpo) naszykowany test 25- jak nic na nim nie wyjdzie czy jest sens jechać na betę? ;)

    ex2buay3h02dl23a.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ