X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    A ja rano bylam na pedicure zeby sie troszke zrelaksowac :) niestety tylko na chwile odgarnelam czarne mysli na bok :( martwie sie bardzo o swojego kropka ze w srode nie bedzie go widac i ze ten krwiak sie nie wchlonie :(
    kochana trzymam kciuki oby było dobrze:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Od rana siedziałam w kuchni. Dopiero co wyszłam. Stopy i plecy masakrycznie bolą
    Ellka oj szalejesz szalejesz;-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, wierzę, że będzie dobrze. Nie ma co się martwić na zapas :) Casteam, Ty też się nie bój, w środę będzie na Ciebie patrzył z monitora wielki Kropek!:)

    Rene lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Jak narazie spora nadwagę Hahahha ale podoba mi się takie spacerowanie
    Też bardzo lubię spacery i rower :) Nawet dziś na betę jechałam 7km w jedną stronę, ale na rowerze :D

    MamaNl lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    MamaNL a tylka Ci tam nie splukalo?:) u mnie pada co chwile


    Tu piękne słonko od rana teraz trochę wiaderka i trosKe się chmurzy Znajdę cię na fb to zobaczys hehhe

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    Mi88 z całego serducha CI gratuluję :*
    Powiem Ci, że Cie podziwiam, bo ja bym nie wytrzymała do poniedziału, żeby powiedzieć męzowi heh
    Łatwo nie jest! Jemu strasznie zależy. Patrzył z rozrzewnieniem na dzidziusie w wózkach na długo zanim zdecydowaliśmy się na dziecko. Jak się dowiedział, że rok to normalny czas starań, to się podłamał, że za długo czekaliśmy.
    A teraz się boi, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Ostatnio jak wspomniałam, że za rok na wakacje pewnie już będzie boboś, to mu stanęły łzy w oczach. Dlatego wiem, że gdyby coś było nie tak, to byłoby to dla niego straszne rozczarowanie. Wolę mu tego oszczędzić i wziąć to oczekiwanie na drugą betę na siebie.

    Całe szczęście, że mam Was :)

    Hehe, właśnie siedzimy na działce i mi krzyczą, że nade mną przeleciał bocian :D

    Sela, Sońkaa lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe no to bocian fasolke zrzuci :) u mbie w okolicy bocianow nie ma a przed 1 ciaza jakies 3 miesiace bocian chodzil po naszym ogrodzie a teraz jakies 2 miesiqce temu latal nad domem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedzac juz o ciazy tez widzialam bociana :))

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Łatwo nie jest! Jemu strasznie zależy. Patrzył z rozrzewnieniem na dzidziusie w wózkach na długo zanim zdecydowaliśmy się na dziecko. Jak się dowiedział, że rok to normalny czas starań, to się podłamał, że za długo czekaliśmy.
    A teraz się boi, że nie będziemy mogli mieć dzieci. Ostatnio jak wspomniałam, że za rok na wakacje pewnie już będzie boboś, to mu stanęły łzy w oczach. Dlatego wiem, że gdyby coś było nie tak, to byłoby to dla niego straszne rozczarowanie. Wolę mu tego oszczędzić i wziąć to oczekiwanie na drugą betę na siebie.

    Całe szczęście, że mam Was :)

    Hehe, właśnie siedzimy na działce i mi krzyczą, że nade mną przeleciał bocian :D
    W takim razie to pewnie też bym wytrzymała do poniedziałku... och ale już sobie wyobrażam Jego łzy w oczach jak Mu powiesz :*********

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio dużo tych bocianów widzę, nawet mam niedaleko domu gniazdo... ale jakoś nie chcą mi niczego podrzucić... Jestem cierpliwa ale do czasu hehe

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    ja ostatnio dużo tych bocianów widzę, nawet mam niedaleko domu gniazdo... ale jakoś nie chcą mi niczego podrzucić... Jestem cierpliwa ale do czasu hehe
    kto wie może już Ci podrzuciły....:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene no czasem trzeba ;-) na szczęście się odrobilam. Zostało mi tylko przetrzeć zastawę ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już w domu masakra ostatnie 30 min CASTEAM wysłałaś ten deszcz do mnie Hihihi ledwie napisałam o słonko i zaczęło padać....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedna zmoklas to teraz wskakuj w suche ciuchy i odpocznij po tym marszu.brawo dla ciebie.ja po córke ostatnio jak jezdze do przedszkola 5,5 w jedna po pracy rowerem i wroce do domu to ledwo zyje.wczoraj az musiałam na chodz kwadrans sie połozyc bo tak słabo mi było

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene no czasem trzeba ;-) na szczęście się odrobilam. Zostało mi tylko przetrzeć zastawę ;-)
    a potem czas na przyjemności:-)ja mam chęć na pizze,dawno nie jadłam

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    kto wie może już Ci podrzuciły....:-)
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia ale czwartkowy test mnie podłamał (wiem, może za wcześnie zrobiony i to jeszcze o czułości 25... brzuch cały czas boli jak na @... także czekam cierpliwie ale z bocianami tak czy siak muszę sobię pogadać :P )

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene mam resztki :-P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    Nadzieja zawsze umiera ostatnia ale czwartkowy test mnie podłamał (wiem, może za wcześnie zrobiony i to jeszcze o czułości 25... brzuch cały czas boli jak na @... także czekam cierpliwie ale z bocianami tak czy siak muszę sobię pogadać :P )
    Sela czekanie jest najgorsze i ta niepewność....też wyskoczyłam z wcześniejszym testowaniem czułość 10 zobaczyłam jedną kreseczkę,następny był już pozytywny:-)niby piszą,trąbią żeby nie testować przed terminem @ ale kto by tyle wytrzymał...
    także u Ciebie też tak może być:-)bóle brzucha też miałam i uczucie że zaraz @ się zacznie...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do bocianów u nas po łące chodził od miesiąca bocian, i jak mąż z teściem kosili zboże to za teściem chodził ciągle więc wychodził :)

    ja dziś brak sił na cokolwiek, i dopadły mnie popołudniowe mdłości, już myślałąm że będzie tulenie wc ale jednak się trochę uspokoiło

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny jak myslicie- bo mam na poniedziałek ( 14 dpo) naszykowany test 25- jak nic na nim nie wyjdzie czy jest sens jechać na betę? ;)

    ex2buay3h02dl23a.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ