X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene śmiej się;p Siostra to jeszcze ok, u mnie brat młodszy ze 3 razy dłużej niż ja;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, to dobrze że dobrze:) Niech wraca do zdrowia:*

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tutaj to jak cykajace bomby ;) chwila nieuwagi i wybuchniemy :))

    Widze ze jesli chodzi o systematycznosc to nie jestem sama :) balsamy, kremy, jakies wcierki do wlosow - mam tego cala lazienke ;) a nic nie uzywam bo jakos tak ;) teraz tez niby zal mi tych 2min po prysznicu zeby wetrzec oliwke w cialo ;) a potem bede plakac ze brzuch i cycki cale w rozstepach :))

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene śmiej się;p Siostra to jeszcze ok, u mnie brat młodszy ze 3 razy dłużej niż ja;p
    :-)mój szwagier to samo nie dosyć że okupuję łazienkę chociaż on mieszka sam to nikomu nie przeszkadza,to jeszcze dużo kosmetyków ma kremy balsamy żele itd

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem nawet taka strata czasu na wcieranie nie uchroni od rozstępów;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    My tutaj to jak cykajace bomby ;) chwila nieuwagi i wybuchniemy :))

    Widze ze jesli chodzi o systematycznosc to nie jestem sama :) balsamy, kremy, jakies wcierki do wlosow - mam tego cala lazienke ;) a nic nie uzywam bo jakos tak ;) teraz tez niby zal mi tych 2min po prysznicu zeby wetrzec oliwke w cialo ;) a potem bede plakac ze brzuch i cycki cale w rozstepach :))
    też mam sporo a ile już się pozbyłam a to komuś dałam a to wywaliłam bo datę traciło...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie kremy najczęściej używam jak mój K jest bo mam masaże wtedy i kremy jak znalazł

    Mi tez brakuje systematyczności nawet teraz jak byłam sama w domu kilka razy zmusiłam się coś zrobić więcej a potem już mi się nie chciało aż wstyd się przyznać heheh

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wolę tracić czas na inne rzeczy niż nacieranie tyłka kremami;p

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała jakieś działania nieporządane od kwasu foliowego? Biorę go już jakieś dwa miesiące i od kilku dni jakoś tak niedobrze mi :/ mam wrażenie że to od tego, chyba zacznę go brać wieczorami a nie rano.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was miała jakieś działania nieporządane od kwasu foliowego? Biorę go już jakieś dwa miesiące i od kilku dni jakoś tak niedobrze mi :/ mam wrażenie że to od tego, chyba zacznę go brać wieczorami a nie rano.
    nie ale za to jak łykałam witaminy plus te kapsułki z DHA to po nich było mi niedobrze i wymiotowałam:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie narazie spokój ale kwas jako kwas zaczęłam brać dopiero od tego cyklu ;)
    A z Polski niedługo przyjedzie wiesiołek i inne takie tam ;) włącznie z testem na menopauzę hehhehe

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ale nie potrafie sie opamietac.. chce zeby TO w koncu ze mnie wyszlo a mam czekac na @ do 3 tyg :( pogodzilam sie juz z tym ze dzidziusia nie bedzie nie teraz ale chce znow sie starac !!! :( dziewczyny ktore przeszly ciaze biochemiczna kiedy @ przyszedl ? U mnie jUuz 38dc i nic..

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo a może jednak będzie dobrze ....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeszłam jedną biochemiczna w 6 tyg. A @ dostałam zaraz po spadku bety

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bety nie sprawdzam nie mam do tego sily aktualnie mial byc 5tc+3 dni. Lekarz wczoraj powiedzial ze powinno wszystko sie samo oczyscic do 3tyg.. nie wiem jak to wytrzymam czuje sie jak bym nosila martwe dziecko :(

  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba będę się z Wami żegnać. Jutro mam termin @ i dziś już mnie boli brzuch do tego mam taki PSM, że w domu mają mnie dość. Jestem więc już praktycznie pewna @ jeszcze dziś w nocy :-(

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zwykły test robiłaś? Skąd pewność że to biochemiczna?

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczoraj 3 negatywne dlatego wyladowalam u lekarza

  • mamamarysi Przyjaciółka
    Postów: 101 22

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo2 wrote:
    Dziewczyny przepraszam ale nie potrafie sie opamietac.. chce zeby TO w koncu ze mnie wyszlo a mam czekac na @ do 3 tyg :( pogodzilam sie juz z tym ze dzidziusia nie bedzie nie teraz ale chce znow sie starac !!! :( dziewczyny ktore przeszly ciaze biochemiczna kiedy @ przyszedl ? U mnie jUuz 38dc i nic..

    Ja też dostałam @ zaraz po spadku bety...

    Marysia 21.12.2016

    c2ce02cf6fc4973cee1f848956fdcf72.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha, to faktycznie dobrze to nie wygląda. Myślę, że na dniach dostaniesz @ a później czekają Was kolejne upojne noce :-) trzymaj się dzielnie

    ug37gu1r4avkpjo0.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ