X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, trzymaj się... trzeba to przeczekać, chociaż to pewnie najtrudniejsze czekanie w życiu, przykro mi, że musisz przed to przechodzić i czuć te wszystkie trudne do zniesienia emocje...

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie Was narobiłam, ale kurcze wiedziałam, że tak będzie, że jak już wrócę do pracy to nie będzie się kiedy w tyłek podrapać :P

    Jestem 8dpo i cierpliwie czekam... ;) Wczoraj badałam progesteron i jest 16,50 ng/ml, może ktoś się orientuje czy to dość przyzwoity wynik, które może potwierdzić, że owu naprawdę była? ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo-.ja po cb mialam @ normalnie czyli po 28dniach, kolejny miesiac znów bylam w ciąży.
    Kciuki kochana!

    Czesc staraczki. Piekna ta wasza lista, tyleee serduszek. Widze, ze to dobry miesiąc. Za wszystkie was trzymam kciuki!! Ja dzis wizytuje.

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki za mnie. Mam o 9 wizyte. Boje sie jak cholera :(

    MamaNl, Tini, justysbp, Sońkaa lubią tę wiadomość

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Trzymajcie kciuki za mnie. Mam o 9 wizyte. Boje sie jak cholera :(

    Pewnie ze trzymamy ja dziś kolejny monitoring o 9.10 właśnie siedze w pociągu i jadę ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Trzymajcie kciuki za mnie. Mam o 9 wizyte. Boje sie jak cholera :(
    Kciuki :-) :-) :-)

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już czuje że dziś lub jutro dostanę @... Brzuch krzyż boli jak na @. Co chwile latam by sprawdzić czy już jest. Raczej już sobie nie wmawiam i czekam na kolejny cykl:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam kciuki, daj znac co i jak

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie monitoring Ok Endo 11,8mm prawy dominujący 17mm przewidują ovu jutro co by się pokryło bo wczoraj test owu pozytywny dziś później zrobię test i zobaczę jaka dziś kreseczka ;)

    Ellka, Sońkaa lubią tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • justysbp Przyjaciółka
    Postów: 110 123

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Trzymajcie kciuki za mnie. Mam o 9 wizyte. Boje sie jak cholera :(

    Trzymamy! :)

    eikt3e3kj1qmtans.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Wreszcie Was narobiłam, ale kurcze wiedziałam, że tak będzie, że jak już wrócę do pracy to nie będzie się kiedy w tyłek podrapać :P

    Jestem 8dpo i cierpliwie czekam... ;) Wczoraj badałam progesteron i jest 16,50 ng/ml, może ktoś się orientuje czy to dość przyzwoity wynik, które może potwierdzić, że owu naprawdę była? ;)

    ja jestem 3dpo i już mnie skręca :D

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
    Mnie coś od wczoraj boli brzuch, nie do końca jak na @, bardziej to takie rozpieranie. I wciąż lekkie mdłości mam. Tak strasznie nie chce się nakręcać ale to silniejsze ode mnie :p dziś mój 29dc ale wydaje mi się, choć może oczywiście się mylę, że owulkę miałam dopiero 15/16 sierpnia (nie mierzę temperatury, po śluzie tak wnioskuję).
    Zastanawiam się czy nie zatestować, co o tym myślicie? Czy jeśli owulacja rzeczywiście była dopiero tydzień temu to możliwe że objawy mam tak szybko? Dodam jesxcze że w pierwszej ciąży praktycznie nie miałam mdłości i w ogóle żadnych objawów więc tym bardziej jest to dla mnie dziwne :)
    Miłego dnia!

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli owulacje mialas tydzien temu to testy raczej nic nie pokaza, poczekaj jeszcze kilka dni ewentualnie idz na bete

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dzień dobry dziewczyny! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
    Mnie coś od wczoraj boli brzuch, nie do końca jak na @, bardziej to takie rozpieranie. I wciąż lekkie mdłości mam. Tak strasznie nie chce się nakręcać ale to silniejsze ode mnie :p dziś mój 29dc ale wydaje mi się, choć może oczywiście się mylę, że owulkę miałam dopiero 15/16 sierpnia (nie mierzę temperatury, po śluzie tak wnioskuję).
    Zastanawiam się czy nie zatestować, co o tym myślicie? Czy jeśli owulacja rzeczywiście była dopiero tydzień temu to możliwe że objawy mam tak szybko? Dodam jesxcze że w pierwszej ciąży praktycznie nie miałam mdłości i w ogóle żadnych objawów więc tym bardziej jest to dla mnie dziwne :)
    Miłego dnia!

    Wiesz co ciężko jednoznacznie powiedzieć czy może byc czy nie może. Ja tez owulke stawiam na 15/16 sierpnia wiec jesteśmy razem z tym terminem ;) mnie tez dzisiaj przymdlilo rano po wypiciu 2 łyków wody i wstaniu z łóżka żeby mężowi buziaka przed praca dać. Ale mnie takie lekkie mdłości męczyły w tamtym cyklu i nawet na początku tego przy pewnym negatywie i do tej pory nie wiem co to było. Skoro miałaś ok 15.08 owulke to teraz masz już 9dpo czyli juz niedługo sie pewne rzeczy nam wyjaśnia ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    a ja już czuje że dziś lub jutro dostanę @... Brzuch krzyż boli jak na @. Co chwile latam by sprawdzić czy już jest. Raczej już sobie nie wmawiam i czekam na kolejny cykl:)
    Hehe ja mam dokładnie tak samo :-) bóle na @, dziś powinnam dostać i ciągle biegam sprawdzić czy juz jest :-) próbuje zająć czymś myśli ale ciężko mi to idzie :-)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja juz po wizycie :) mialam pobierana krew i usg.

    Wszystko jest w porzadku! Widzialam pikajace serduszko mojej fasoleczki! W zeszlym tyg pecherzyk ciazowy wynosil tylko 7mm a teraz moja dzidzia ma 0,55mm :) poplakalam sie ze szczescia bo tak bardzo sie balam :) ciaza jest mlodsza o kilka dni wiec zamiast 6w6d wynosi 6w1d :) polozna mowila ze wszystko super wyglada, krwiaka juz nie ma i moge wrocic do pracy :) kolejna wizyta 25 wrzesnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2017, 13:54

    Sanka, Ellka, nodemo, MałaMi90, mi88, MamaNl, justysbp, Tynka 89, Sońkaa, Witch15 lubią tę wiadomość

  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, a jak Twoja beta? Robiłaś dziś?

    mi88, pilik lubią tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam, super wieści :D I to serduszko <3 też już bym chciała zobaczyć;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    To ja juz po wizycie :) mialam pobierana krew i usg.

    Wszystko jest w porzadku! Widzialam pikajace serduszko mojej fasoleczki! W zeszlym tyg pecherzyk ciazowy wynosil tylko 7mm a teraz moja dzidzia ma 0,58mm :) poplakalam sie ze szczescia bo tak bardzo sie balam :) ciaza jest mlodsza o kilka dni wiec zamiast 6w6d wynosi 6w1d :) polozna mowila ze wszystko super wyglada, krwiaka juz nie ma i moge wrocic do pracy :) kolejna wizyta 25 wrzesnia :)
    Super :-) gratuluję serdecznie i życzę dużo zdrówka Tobie i maleństwu :-)

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam! Super, gratulacje! Bardzo się cieszę i życzę wam dużo zdrówka!

    Ech, tak wiem że jeszcze za wczesnie i w 7dpo test nic nie pokaże. Muszę uzbroić się w cierpliwość i przestać sobie wmawiać objawy i doszukiwać się ich :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ