X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Ja tez na poczatku mialam bole brzucha jak na okres. Martwilo mnie to ale w koncu przeszlo :)
    Mam nadzieje,że i u mnie tak będzie :)
    Bo męczę się już troszkę..

    W poniedziałek mam zgłosić się ponownie na USG, lekarz powiedział że żadnych bóli nie można lekceważyć.

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wynik bety, niestety nadal słabo rośnie, czyli najgorsze, co mogło być :( Chciałabym, żeby już zaczęła spadać.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam super, teraz mozesz juz sie trochę mniej przejmowac ;) ja za tydzien do lekarza a ten czas tak sie strasznie wlecze

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniśka, ja za 2 tygodnie, więc jeszcze więcej czekania;)
    To będzie Twoja pierwsza wizyta?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 przykro mi. a lekarz ostatnio wykluczyl ciaze pozamaciczna? bo w takim wypadku beta rosnie ale wolno, moze idz jeszcze raz do innego

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elka, tak. w pierwszej ciazy bylam w 6t1d i juz serduszko bilo a teraz bedzie 7t1d

  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Wreszcie Was narobiłam, ale kurcze wiedziałam, że tak będzie, że jak już wrócę do pracy to nie będzie się kiedy w tyłek podrapać :P

    Jestem 8dpo i cierpliwie czekam... ;) Wczoraj badałam progesteron i jest 16,50 ng/ml, może ktoś się orientuje czy to dość przyzwoity wynik, które może potwierdzić, że owu naprawdę była? ;)
    Widzę, że mamy niemal identyczna sytacje... jestem też 8/9 dni po owulacji.. progesteron co prawda robiłam parę dni wcześniej aczkolwiek wyszedł podobny do twojego

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie :)
    Jestem tu nowa, założyłam konto bo mam mały metlik w głowie...
    Zaczęliśmy się z mężem starać o dzidziusia.. Poczytałam trochę o naturalnych wspomagające i zaczęłam pić zioła ojca SROKI nr 3 od tego cyklu.. Nie wiem teraz czy one mi namieszaly czy to zbieg okoliczności ale pierwszy raz nie czułam bólu owulacyjnego.. Więc myślałam że raczej nic w tym cyklu nie wyjdzie ze staran...Dodatkowo teraz spóźnia mi się okres tzn. jest 34dc a ja zwykle cykle mam regularne 28-30 dni w ciągu ostatnich dwóch lat tylko dwa razy miałam dłuższe (38 i 50 dni ale wtedy miałam dużo stresu )... Żeby było jeszcze ciekawiej zrobiłam dwa testy tylko że jeden wieczorem dwa dni temu i wyszedł negatywny zrobiło mi się przykro ale przecież tego się trochę spodziewalam- ale rano jak poszłam do łazienki chciałam go wyrzucić a on już był pozytywny ( nie wiem po jakim czasie pojawiła się ta druga kreska ale na pewno nie w przepisywać 5 min.) Dziś w nocy koło drugiej obudziłam się bo miałam głupi sen ;) poszłam do WC a że miałam jeszcze jeden test chciałam się upewnić że wyjdzie negatywnie- no i wyszedl, męża już nie budziłam ale rano chciałam mu pokazać że tamten test był jakiś wadliwy że teraz już jest potwierdzone że nie tym razem ( mój bardzo się nakręcił tym że na tamtym po czasie były II mimo że mu tłumaczyłam że to nic nie znaczy) ale rano na tym teście też są dwie!!! I to nie jakieś dziwne tylko różowe grube może o połowę słabsze od kontrolnej... Czy to możliwe że zioła tak mi namieszaly... Przestać je pić czy dalej pić a co z tymi wynikami testów robić kolejne? So lekarza teraz i tak nie pójdę bo jesteśmy do 3.09 na wyjeździe... Przepraszam że tak długo...Doradzcie mi proszę kobitki co myslec

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, witaj :-) masz możliwość zrobić betę?
    Co do testu to można spróbować z porannego moczu. I poczekaj po jakim czasie pojawi się druga kreska :-)
    Na niektórych ziolka mogą tak szybko podzialac ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cichutku już gratuluję :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    mi88 przykro mi. a lekarz ostatnio wykluczyl ciaze pozamaciczna? bo w takim wypadku beta rosnie ale wolno, moze idz jeszcze raz do innego
    Przy dwucyfrowej becie nie da się zobaczyć nawet pęcherzyka - jajniki były ok, ale lekarz mówił, że skoro w macicy nic nie widać, to w jajnikach tym bardziej. W przyszłym tygodniu sprawdzę, czy nadal rośnie i wtedy przejdę się jeszcze raz, bo wiem, że jest ryzyko.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bardzo mało przyrosła? Bardzo mi przykro :((
    Co do pytania - nie da się przygotować. Jestem po poronieniu i biochemicznej i czuję strach nawet jak się nie staramy. W tym cyklu nie było starań celowych jakoś, wczoraj miałam dziwne jednorazowe plamienie i już jestem przerażona że znowu się "udało", ale wiem, czuje że nawet jeśli to będzie powtórka...
    myślę że nawet jak będzie ok, będę się zadręczała stałe :( dziewczyny już z dzieciaczkami piszą że ten strach leczy tylko zdrowe dziecko...

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, ja już sobie nie robiłam nadziei, tylko się złoszczę, że trzeba czekać. Z drugiej strony kolejne starania okupione będą strachem, więc nie wiem w sumie, na co to czekanie.
    Pierwsza 55 - 15dpo, potem 81, dziś 125. Więc rośnie tak samo, ale za mało.
    Pewnie sobie odpuszczę forum na jakiś czas i wrócę do Was, jak się ułoży :)
    Mam tylko nadzieję, że teściowa nie będzie ciągle gadać o dziecku, bo przestanę tam jeździć...

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wszystkie wyniki po 48h? Rośnie troszkę wolniej, ale powyżej 60% przyrost więc ja bym jeszcze zapytała gin i nie traciła nadzieji...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Mi wszystkie wyniki po 48h? Rośnie troszkę wolniej, ale powyżej 60% przyrost więc ja bym jeszcze zapytała gin i nie traciła nadzieji...
    Tak, co 2 dni. Właśnie niestety nie powyżej 60% :( Pierwszy 47%, drugi 55%. To się jakoś głupio liczy, ja to wklepuje w internetowe kalkulatory. Owulacja była 3 sierpnia, więc to już za długo na takie niskie wartości. Gdyby coś z tego wyszło, to byłby cud, a nie chcę robić sobie nadziei.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, rzeczywiście, ale skontrolować i tak trzeba co się dzieje. Przykro mi :(... chociaż (wiem, nie jest to pocieszenie) u mnie na początku super rosła, potem już nie robiłam a za kilka dni poroniłam, to podobno tak częste, że aż smutno o tym myśleć...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziewczyny, nadzieja prysla :-( jest @ pozdrawiam i trzymam kciuki za Was :-)

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było bo byłam na urlopie i akurat wtedy miałam owu potwierdzona monitoringiem. Dziś byłam sprawdzić progesteron i mam 21,1 ng/ml i jest to 22dc przy cyklach 26-28 dniowych :). @ spodziewam się 27 sierpnia. Ciekawa jestem czy urlop, odpoczynek itp coś pomogły :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo wrote:
    Cześć,
    dzisiaj ponownie byłam u ginekologa..po dupka, mam brać 2x1.
    Niestety bóle jak na @ nie przechodzą.

    Endometrium z 9 urosło do 11 w ciągu niecałych dwóch dni...
    Na USG nie widać jeszcze nic, bo za wcześnie..
    Lekarz powiedział,że nie ma też ciałka żółtego w jajniku,ale mam się nie przejmować bo nie zawsze go widać.

    Miałyście tak?
    Test z dzisiaj pozytywny, jutro beta..
    U mnie było widać dwa ciałka bo u mnie były dwa jajka

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife, Sanka, Terka jedziemy na jednym wózku, kiedy zamierzacie testować? :) Jak się czujecie? ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ