X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sońkaa, Wy staracie się o pierwsze? Mój też chciał najpierw syna;) I żeby po nim odziedziczył inteligencję, skromniś;p

    Tak, o pierwsze ;) Za kilka dni stuknie nam roczek od ślubu i czuję ten sokoli wzrok wszystkich dookoła skupiony na moim brzuchu, a do tego w rodzinie jest kilka ciążowych brzuszków, takich gdzie się nikt nie spodziewał nawet, że coś w planach, a u nas to przecież takie oczywiste, noooo aleeee za TAKI prezent na rocznicę to ja bym się wcale nie obraziła :D :D :D A Ty masz już jakiegoś inteligentnego brzdąca? ;) :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się. Ja schowałam termometr jeszcze przed owu. Po pozytywnym teście nie mierzyłam. A od początku miałam przeczucie i nastawienie, że to nie ten cykl. Nie doszukiwałam się objawów. I Udało się.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, tak mamy synka:) Niedługo kończy roczek;) Po tatusiu jest terrorystą, a jak to mąż mówi, z terrorystami nie negocjuje tylko od razu daje co chce;p

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F, edwarda20, Ellka idę za waszymi radami, odkąd jestem pod opieką nowego gina mam większy spokój, robimy co możemy, w końcu się przecież musi udać :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Tak, o pierwsze ;) Za kilka dni stuknie nam roczek od ślubu i czuję ten sokoli wzrok wszystkich dookoła skupiony na moim brzuchu, a do tego w rodzinie jest kilka ciążowych brzuszków, takich gdzie się nikt nie spodziewał nawet, że coś w planach, a u nas to przecież takie oczywiste, noooo aleeee za TAKI prezent na rocznicę to ja bym się wcale nie obraziła :D :D :D A Ty masz już jakiegoś inteligentnego brzdąca? ;) :D

    Mnie 20 sierpnia minie rok od ślubu :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sońkaa, tak mamy synka:) Niedługo kończy roczek;) Po tatusiu jest terrorystą, a jak to mąż mówi, z terrorystami nie negocjuje tylko od razu daje co chce;p

    Haha, już Was uwielbiam! ;) <3 To co, teraz nastawienie na małą Ellkę? :D
    Mój mówi, że tyle zachodu z tymi staraniami, że to będzie dzieło życia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 12:33

    Ellka lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka gratulacje :-)! Super wieści! Może i mnie tymi wiruskami zarazicie :-)! Choc ppdbrzusze dalej pobolewa i obawiam skę że @ przyjdzie. Pozostaje pozytywne myślenie, a wasze szczęśliwe 2 kreski dodają energii:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Mnie 20 sierpnia minie rok od ślubu :)

    O, a nam 13-stego :D :D :D Jakieś plany? :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Tak, o pierwsze ;) Za kilka dni stuknie nam roczek od ślubu i czuję ten sokoli wzrok wszystkich dookoła skupiony na moim brzuchu, a do tego w rodzinie jest kilka ciążowych brzuszków, takich gdzie się nikt nie spodziewał nawet, że coś w planach, a u nas to przecież takie oczywiste, noooo aleeee za TAKI prezent na rocznicę to ja bym się wcale nie obraziła :D :D :D A Ty masz już jakiegoś inteligentnego brzdąca? ;) :D
    My we wrześniu mamy drugą rocznicę ślubu, na Boże Narodzenie nie usłyszałam życzeń dziecka TYLKO od dzieci w rodzinie - cała reszta życzyła (a mąż ma dużą rodzinę, więc tych życzeń było ze 30). Moja mama jest nauczycielką i parę miesięcy temu jej dyrektor(!) pytał jej, czy jest już babcią... Za każdym razem jak odwiedzamy rodziców męża, to jego mamie udaje się zahaczyć o temat dziecka - nie bezpośrednio, ale tak, że wiadomo, o co chodzi. Nawet mój ojciec coś ostatnio napomknął niby w żartach. A jak parę miesięcy temu byłam z kolegami na piwie, to dwóch dzieciatych wzięło mnie w krzyżowy ogień pytań pod tytułem "a wy kiedy? powinniście już zacząć się starać".
    Aff.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MI - spróbuj odpowiedzi w stylu ,,a może się staramy?'' zazwyczaj ludzie milkną bo im się głupio robi ;)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero rok? To "świeże" małżeństwa jesteście ;p
    No ja bym chciała dziewuszkę;) mąż nawet już próbuje forsować propozycję imienia :P
    Twierdzi, że zawsze mu się Patrycja podobało;)

    Almond, dzięki:) Na Ciebie też dmucham ;p może się uda Ciebie zarazić;)

    Sońkaa, jeśli można spytać, leczysz się na coś? Widzę, że kontrolujesz tsh.

    Mi, no takie wtrącanie się nie jest fajne;/ U nas na szczęście tego nie ma. Poza tym o naszych staraniach nie wiedział prawie nikt

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez już cmi w brzuszku a raczej podbrzuszu ale to na @ w tym miesiącu mam mieć monitoring Wiec muszę zgłosić w szpitalu kiedy zaczynam nowy cykl
    Mam nadzieje ze mój K tez zrobi w tym miesiącu badania jak tylko skończą ten projekt bo teraz to nigdy go nie ma hehe

    Widzę ze większość z was odstawiła mierzenie temp tez tak będę robić ale od września narazie robię wykresy do lekarza
    Czy któraś z was mierzyła temp częściej niż rankiem ???

    Czytałam forum jak pani mierzyła 3 razy na dzień i prowadziła 3 wykresy na 1 ciekawe czy to coś zmienia heheh

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    O, a nam 13-stego :D :D :D Jakieś plany? :)

    Dzidziuś jest naszym prezentem :) Ale pewnie jakiś dobry obiad w restauracji, tak na spokojnie :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNi, ja mierzyłam tylko rano. O innych porach dnia temperatura nie jest miarodajna.;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Przykro mi, tym bardziej że dziewczyny mają powody do radości a Ty ta niepewność. Ja też nie wiem czy moje pęcherzyki pekły. Trudno się tak czeka ale glowa do gory. Jak się będziemy zamartwiac to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
    A tak wogole to czemu lekarz ma taki obojętny stosunek? Mój zawsze stara się szukać pozytywów. A ten nic nie może poradzić tylko rzucić tekst co będzie to będzie?
    Jaki brałaś zastrzyk?

    Nic nie brałam.. bo przecież nic mi wczoraj nie powiedział o wgl możliwości jakiej kolwiek :( To dobry lekarz ale czuję sie okropnie po tej wizycie.
    Dobrze to określiłaś jako jedyna że dziewczyny mają powody do radości a ja już wiem jak to się skończy :( nawet nie liczę że pęknie a tym bardziej nie mam ochoty na przytulanie z mężem który mnie pociesza i wspiera.
    Nie będę zmieniać lekarza bo już mam tego serdecznie dosyć nie dość że przez 2 ty chodzę aby robić badania od lekarza do lekarza a tu i tak stwierdzenie "co ma być to będzie :( "

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Dopiero rok? To "świeże" małżeństwa jesteście ;p

    Długo na mojego męża czekałam. Poznaliśmy się 4 lata temu, razem jesteśmy dopiero od 3 :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my z mężem dziś mamy drugą rocznicę ślubu :) a po wizycie- przeczucia nie mylily- owu wczoraj była :) jest płyn w zatoce. Dostałam luteine i za dwa tygodnie testować :) dla mnie prezent super bo to pierwsza naturalna owulka od ponad roku :D Truskaweczka może zadzwoń i poproś o zastrzyk bo jeszcze nie jest na niego za późno. W ostatniej ciąży dostałam zastrzyk przy 25mm i peknal po 12h

    edwarda20, Sońkaa lubią tę wiadomość

    ex2buay3h02dl23a.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    S1985, podejrzany spadek. Może na dniach wyznaczy?
    Jutro rano mam podgląd,o dziwo mnie jajniki malo bolą,raz na jakiś czas przyćmi trochę i koniec

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    Truskaweczka może zadzwoń i poproś o zastrzyk bo jeszcze nie jest na niego za późno. W ostatniej ciąży dostałam zastrzyk przy 25mm i peknal po 12h
    Dzisiaj go nie ma :( Jutro jest ale to i tak już wiem że nic z tego nie będzie :(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, kciuki:) Widzę mój rocznik w Twoim nicku;)
    Szczęścia, miłości i fasolki z okazji rocznicy:*

    Edwarda, Sońkaa, Wam też szczęścia i miłości:*
    Plus fasolki dla Sońki :D

    edwarda20, Sońkaa lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ