X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka, dzięki, za kilka dni zrobię z nich porządny użytek :D <3 Zwłaszcza, że M ma badanie nasienia, a co za tym idzie przymusowy post na żonkę, hihi :P ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    W sumie to my testujemy w bardzo podobnym terminie ja pewno nie wytrwać do 21 tylko już 20.08 zatestuje
    Racja :) Tylko ja się mogę wykruszyć dwa dni wcześniej, bo termin testowania ustawiłam sobie na 2 dni po terminie spodziewanej @.
    W poprzednim cyklu tyle testów zmarnowałam, że głowa mała :D

    A dziś mierzyłam temperaturę ostatni raz w tym cyklu (5dpo), schowałam termometr do szuflady. Nie ma co się stresować czy nakręcać przed testowaniem - a nuż by mi temperatura spadła na chwilę i zaczęłabym sobie wkręcać zagnieżdżenie. Albo by nie spadała, i też bym sobie wymyślała, że to może ciąża.
    Jeszcze nie dojrzałam do odstawienia tego forum na chwilę, ale podejrzewam, że w kolejnym cyklu będę musiała, aby nie zwariować :D

    Elka - tak sprawnie uzupełniasz tabelkę, że doszłam do wniosku, że musi być jakiś powód tego, że udało mi się zareagować jako pierwszej :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, Kciuki za wyniki, żeby były bardzo dobre:)
    Mąż się nie buntował?;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Kurcze podbrzusze mnie boli. Tak jak na okres. Martwię się. Zdenerwowałam się w pracy. I biegam sporo...
    Też czytałam, że to normalne :) A na stres zaparz sobie melisę :)

    Ellka lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88, ojj dobrze prawisz... ile to sobie człowiek nawkręca takich historii przez te testy i termometry ;) schowaj głęboko!

    mi88 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle mojemu mężowi śniło się dziś, że mamy dzidziusia :D Chciałabym móc mu powiedzieć, że rzeczywiście mamy :)
    On miewa czasem prorocze sny, ale kilka razy śniło mu się również, że go zdradzam, więc podchodzę do tego raczej sceptycznie :D
    Ktoś pytał wcześniej, kiedy powiedzieć bliskim o ciąży - ja to pewnie będę czekać do końca pierwszego trymestru, chociaż jestem przekonana, że mój mąż będzie cisnął, żeby powiedzieć rodzicom wcześniej. Już teraz mnie męczy, że chciałby powiedzieć swoim, że się staramy, bo oni tak czekają. A ja nie chcę mówić, bo nie pasuje mi jeszcze taka dodatkowa presja z ich strony.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sońkaa, Kciuki za wyniki, żeby były bardzo dobre:)
    Mąż się nie buntował?;)

    Za pierwszym razem jak o tym usłyszał dostał nerwa, to było jakieś trzy miesiące temu, ale teraz, jak zobaczył, że dalej nic to skapitulował i dość potulnie do tego podszedł ;) Poza tym, poszłam za radą gina, żeby zwalić całą winę na niego, że bez tych badań nie będziemy się dalej leczyć, bo nie wiadomo co i jak i nie będziemy błądzić jak dzieci we mgle i, że jak jest sensownym facetem, to na pewno nie będzie miał z tym problemu i z takimi argumentami - faktycznie, nie miał :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, ja pytałam kiedy zafasolkowane zamierzają ogłosić dobrą nowinę;)
    Mojemu też nieraz się śniło, że go zdradzam;p skąd te chłopy biorą takie sny??

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, dobre podejście:) najważniejsze że będzie robił:)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Magdzia, mnie też pobolewa a nie biegam;) To normalne:)
    A stres Ci nie pomoże, więc spróbuj się uspokoić:* Będzie dobrze:)


    Boję się bo tak to cp miałam.

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, to może do lekarza zawitaj? Niech sprawdzi, uspokoisz się

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Mi, ja pytałam kiedy zafasolkowane zamierzają ogłosić dobrą nowinę;)
    Mojemu też nieraz się śniło, że go zdradzam;p skąd te chłopy biorą takie sny??

    Bardzo dobrze, martwią się, nie ma nic gorszego jak obojętny chłop :P
    Mi też się czasem śniły różne tego typu historie i zdarzyło mi się, że wstałam w takim złym humorze jakby naprawdę zbłądził haha :D
    No, a ciąża też mi się śniła, nawet wczoraj, że dowiedziałam się w trzecim miesiącu... Nie możliwe, przy takich skrupulatnych obserwacjach :P

    Carolline lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, mi się kilka razy śniło że urodziłam chłopczyka, ale to dawno już było;)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Magdzia, to może do lekarza zawitaj? Niech sprawdzi, uspokoisz się

    Jutro betę zrobię. Słabo mi. Cukier chyba spadł. Siostra poradziła pić dużo.

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo tak, chłopulek malutki to i mi się marzy! <3 Mój M jak mówi o dziecku to zawsze się zwraca On i wiem, że o chłopcu marzy, ale czasem jak go przywołuje do porządku, że grunt, żeby w ogóle było i zdrowe, to mówi, żeby tylko młoda miała mój wygląd, ale jego charakter, taki z niego łobuz! :D

    Ellka lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, Wy staracie się o pierwsze? Mój też chciał najpierw syna;) I żeby po nim odziedziczył inteligencję, skromniś;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, kciuki za betę:* Też jadę jutro powtórzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 12:17

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mężowi powiem jutro, a rodzicom w sobotę. Reszta będzie dowie się w 12 tyg.

    Apropo forum i doszukiwania się objawów. Śledzę forum od kwietnia i czytałam wszystko. W kwietniu zrezygnowaliśmy z gumek aby w końcu mieć dziecko. Niestety nie dotrwałam nawet do dni płodnych bo miałam wypadek samochodowy. Lekarz powiedział, że muszę odczekać minimum 2 mce ze staraniami. W tym czasie czytałam wszystko na forum, zakupiłam termometr owulacyjny i pake testów ovu i ciążowych. W 1 cyklu starań po wypadku miałam wszystkie objawy ciąży, dopytywałam o nie na forum, czekałam na testowanie, na bety itp. Jak się okazało, że nie ma ciąży płakałam pół dnia, wyżywałam się na mężu, wmawiałam sobie, że to pewnie moja wina, że mam zaburzenia hormonów itp. Stwierdziłam, że koniec. Nie będę wchodzić na forum, nie będę czytać, nie będę się stresować, będzie co ma być. I tak zrobiłam, uzupełniałam tabelkę, sprawdzałam owulację, chodziłam na długie spacery (wciąż jestem na L4 po wypadku), 2 razy byłam na refleksologi stóp (polecam, super odpręża), męża nie męczyłam opowiesciami, własciwie nie poruszalismy tematu dziecka żeby się nie stresować... i się udało w tym cyklu :) Jestem pewna, że to dzięki wyluzowaniu.

    A objawów ciąży nie miałam praktycznie w ogóle, jedynie gęsty, biały śluz i leciutkie ćmienie macicy od 3 dpo do teraz.

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A marzy mi się dziewczynka :)

    justysbp, Ellka lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda racja. Ja tez odpoczelam od forum, nie rozmawiałam z Mężem o ciąży. To chyba najlepszy sposób.

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ