X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie kiedy mogę zrobić progesteron? czy to na czczo musi być? Dziś 6 dzień po owulacji.

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • justysbp Przyjaciółka
    Postów: 110 123

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Hey dziewczynki, wczoraj miałam monitoring i musiałam ochłonąć trochę bo jestem rozbita tym wszystkim, i tym że się dowiedziałam ze nadal owulacji nie było, pęcherzyk już bardo duży 23mm z wzgórkiem jajnośnym i nadal nic, nadal mam czekać do piątku ale w piątek już może być za późno jeśli nie pęknie :( także nic z teg nie wyjdzie mam doła i wgl czuje sie taka zdezorientowana co sie dzieje co mc i nic może to właśnie wina tych pęcherzyków że nie pękają i się wchłaniają.
    Od dzisiaj miałam brać dupka ale i tem spadła wiec nie będę już wgl go brać bo po co :( od jutra chyba znikam nie widzę sensu w tym że jeżdżę i sie tym interesuje a na moje pytanie do gina czy w piątek nie będzie za późno jeśli nie pęknie? to On: "co ma być to i tak będzie" :( po tych słowach zrobiło mi sie smutno żę pewnie nic nie wyjdzie.
    A tak poza tym to Gratuluję tym co sie udało.

    Truskaweczka nie poddawaj się i nie załamuj!
    Ponad 2,5 roku walczyłam o możliwość zajścia w ciążę! I może w przyszłym roku będę miała dziecko, którego nigdy miało nie być :)
    Ściskam :*

    mi88 lubi tę wiadomość

    eikt3e3kj1qmtans.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Hey dziewczynki, wczoraj miałam monitoring i musiałam ochłonąć trochę bo jestem rozbita tym wszystkim, i tym że się dowiedziałam ze nadal owulacji nie było, pęcherzyk już bardo duży 23mm z wzgórkiem jajnośnym i nadal nic, nadal mam czekać do piątku ale w piątek już może być za późno jeśli nie pęknie :( także nic z teg nie wyjdzie mam doła i wgl czuje sie taka zdezorientowana co sie dzieje co mc i nic może to właśnie wina tych pęcherzyków że nie pękają i się wchłaniają.
    Od dzisiaj miałam brać dupka ale i tem spadła wiec nie będę już wgl go brać bo po co :( od jutra chyba znikam nie widzę sensu w tym że jeżdżę i sie tym interesuje a na moje pytanie do gina czy w piątek nie będzie za późno jeśli nie pęknie? to On: "co ma być to i tak będzie" :( po tych słowach zrobiło mi sie smutno żę pewnie nic nie wyjdzie.
    A tak poza tym to Gratuluję tym co sie udało.

    Przykro mi, tym bardziej że dziewczyny mają powody do radości a Ty ta niepewność. Ja też nie wiem czy moje pęcherzyki pekły. Trudno się tak czeka ale glowa do gory. Jak się będziemy zamartwiac to nic dobrego z tego nie wyjdzie.
    A tak wogole to czemu lekarz ma taki obojętny stosunek? Mój zawsze stara się szukać pozytywów. A ten nic nie może poradzić tylko rzucić tekst co będzie to będzie?
    Jaki brałaś zastrzyk?

    ty0qs6r.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Hej słyszałam że tu są jakieś czary czy ktoś mnie zarazi na 29 sierpnia ? Pliss :-P
    Zapisałam Cię :) Uff, w końcu mi się udało coś zrobić w tabelce :D Elka pewnie przysnęła :D

    loteria lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam się w 6 cyklu od odstawienia tabletek udało. A rodzinie nie wiem kiedy powiemy za mieisac może ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Przykro mi, tym bardziej że dziewczyny mają powody do radości a Ty ta niepewność. Ja też nie wiem czy moje pęcherzyki pekły. Trudno się tak czeka ale glowa do gory.
    Oj tak, te wszystkie pozytywy dookoła mogą przytłoczyć, jeśli samemu nie wie się, co będzie.
    Zawsze najgorsza jest niewiadoma i czekanie.
    Ja też nie mam pewności, jak z pęcherzykiem, ale wierzę, że pękł. Jutro powinien być 6dpo, pewnie będę jak szalona wypatrywać objawów zagnieżdżenia. Boję się jednak, że znowu nic i że pół życia spędzę na czekaniu - czy to na owulację, czy na testowanie.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wielkie GRATULACJE dla wszystkim z pozytywami:) Oby teraz Wasze dzidziusie się zdrowo rozwijały:)!!


    Ja nie mogę się doczekać testowania, jeszcze tydzień i oby się udało i będę mogła dołożyć kolejne dwie kreseczki do tabelki:) Jak się nie udało w tym cyklu to potem miesiąc przerwy, bo będę miała laparo, więc powrót do starań dopiero pod koniec września. Eh co raz gorzej znoszę to czekanie co miesiąc, jak nie na owu to na "być może ciążę". Jak tu wyluzować?

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo
    woow ale się dzieje <3 ! Gratulacje

    Możecie mnie wpisać na 17.08?

    Sypnijcie również na mnie wiruchami D:D:D:D

    Agnesia lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 ja mam to samo, 5dpo i zaraz się zacznie interpretowanie każdego objawu i szukanie czy to może już być objaw ciąży.

    mi88, MałaMi90, Carolline lubią tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, już byłaś wpisana :)

    inaa lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka na Twoim miejscu zmieniła bym lekarza na takiego który daje zastrzyk na pęknięcie.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 a to sorki.. nie zauważyłam siebie hehe ;-)

    justacz... przerabiam to od prawie 4 lat hehe ale ja już wiem przynajmniej jak się czuję jak jestem w ciąży bo w obydwóch było identycznie.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, skąd wiedziałaś że poszłam na drzemkę?:P
    U mnie jest to trzeci cykl.
    Rene, starałam się ogarniać tabelkę, choć różnie wychodziło...
    A na nie-zafasolkowane dmucham i czaruję ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Oj tak, te wszystkie pozytywy dookoła mogą przytłoczyć, jeśli samemu nie wie się, co będzie.
    Zawsze najgorsza jest niewiadoma i czekanie.
    Ja też nie mam pewności, jak z pęcherzykiem, ale wierzę, że pękł. Jutro powinien być 6dpo, pewnie będę jak szalona wypatrywać objawów zagnieżdżenia. Boję się jednak, że znowu nic i że pół życia spędzę na czekaniu - czy to na owulację, czy na testowanie.
    W sumie to my testujemy w bardzo podobnym terminie ja pewno nie wytrwać do 21 tylko już 20.08 zatestuje

    ty0qs6r.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam tu sobie do Was z ciekawości,żeby zerknąć czy sierpień jest owocny, a tu proszę, jaka tabelka optymistyczna, aż się buzia sama uśmiecha!

    Serdeczne gratulacje dla Was kochane mamusie, i dużo pozytywnej energii dla maleńkich ovufriendowych fasolek <3 <3 <3

    Obym i ja się zaraziła! ;) Chociaż u mnie podobno cykl bezowulacyjny, więc nawet nie proszę o wpisanie, raczej odpuszczam i wrzucam na luzik w tym cyklu, chociaż starań nie zaprzestaję ;) ;) ;)

    justysbp, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, taki luz jest potrzebny czasem:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Wam tego luzu przesyłam (w tym cyklu to już cały wachlarz emocjonalny miałam, aż doszło do luzu :P), a Wy mi ciążowych wirusków, deal? ;) ;) ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze podbrzusze mnie boli. Tak jak na okres. Martwię się. Zdenerwowałam się w pracy. I biegam sporo...

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa, jasne :D I weź się zaraź :D:P

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, mnie też pobolewa a nie biegam;) To normalne:)
    A stres Ci nie pomoże, więc spróbuj się uspokoić:* Będzie dobrze:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ