X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MysiaMarysia, czyli polujecie na 3? No proszę! Trzymamy kciuki za owocne staranie i czekamy na wieści :) Widzę, że jest już parka - to co byś chciała teraz? Wiem, wiem - zdrowe dziecko ;), ale gdybyś mogła sobie pomarzyć to...? :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonkaa kochana jestem jestem :-)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonka pewnie @ się spóźni Nie myślałam póki co o betce test nie pokazał nawet cień cienia. 24 mam wizytę u nowego gin i poproszę o komplet badań może rozwiąże się co jest przyczyną.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3185a8bd0d6.jpg





    witam:-)
    to moje dzisiejsze testy ostatnie więcej już nie będę robić:-)

    Ellka, mi88, moniśka..., yvonneSW lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, piękne :-D
    Mnie też korci czy by nie zrobić :-p

    Ja wrzucasz od razu zdjęcia zamiast linka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 14:54

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonkaa, cieszę się bardzo, że trafiłam z Montignackiem :) Bardzo go lubię, bo to łatwa, zdrowa dieta - sposób odżywiania, który można utrzymywać nawet całe życie. Jest mnóstwo for internetowych z przepisami. Ktoś polecał ksylitol - zdecydowanie polecam i ja. W sklepie jest drogi, warto zamówić przez internet. Ma smak bardzo zbliżony do cukru, dla mnie nawet lepszy :) Stevia - ma specyficzny smak, mi nie podchodzi. Trzeba uważać, bo w sklepach stacjonarnych często jest do kupienia pseudo stevia - kilka procent stevii na nośniku -
    maltodekstrynie - ktora ma większy IG, niż cukier. A fruktoza w ogóle jest zdradliwa, bo są dwa rodzaje, a na opakowaniu nie pisze, jaki to rodzaj. Można więc trafić na taką robiona z kukurydzy, która ma wysoki IG. Ksylitol rządzi :)
    Przepraszam za gadanie nie na temat, ale może Ci się to przyda w walce o dzidziusia :)

    Pytasz Mysi o marzenia, to i ja się rozmarzyłam - oboje byśmy chcieli bliźniaki :D Byłabym mega szczęśliwa. Ale jeśli się uda jedno, to i tak będę strasznie szczęśliwa. Ciekawe, kiedy to będzie...

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, piękne :-D
    Mnie też korci czy by nie zrobić :-p

    Ja wrzucasz od razu zdjęcia zamiast linka?
    https://naforum.zapodaj.net tu masz kochana linka na stronkę co od razu jest link z miniaturką:-)'
    a te testy to jeden jest ciążowy ten zielony a ten niebieski owulacyjny,śmiałam się nawet z mężem że będę miała ciążową owulację hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 15:00

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88, dziękuję Ci za te wszystkie informacje, bo ja to jestem zielona w temacie... Także korzystam ze wszystkiego co mi tu podpowiadacie i bardzo Wam za te rady dziękuję :*
    Bliźniaki mówisz :D No, ja już Elce pisałam na priv, że i u mnie jest na to "mała" szansa :P :P :P

    Rene, wooow, czyli owulacyjne pokazują ciążę jeszcze wyraźniej niż ciążowe! Zawsze myślałam, że ta kreska będzie taka właśnie jak na owulacyjnym, a tu proszę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 15:07

    Rene lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nadrobione:-)
    Pysia89 Gratuluję jak dasz radę to wrzuć teściorka:-)
    MałaMi90 :-( oby wrzesień był dla Ciebie owocny:-)
    yvonneSW super teściki :-)
    s1985 współczuję,oby zabieg się powiódł i nie była potrzebna operacja,szybkiego powrotu do sprawności,nie powinnaś się obwiniać to mogło przytrafić się każdemu dziecku
    Almond u mnie testy ovu z allegro się sprawdziły wrzucam Ci focie zestawienia testów z kilku dni tego samego cyklu:-)
    kreseczki są trochę wyblakłe bo testy były robione jakiś czas temu:-)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/61e9e4e11979.jpg

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene to bardzo slabo wychodzi Ci kreska na tescie. Ktory Ty masz dzien cyklu? Ja zrobilam w sumie 4 testy ;) grube wyrazne krechy

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    mi88, dziękuję Ci za te wszystkie informacje, bo ja to jestem zielona w temacie... Także korzystam ze wszystkiego co mi tu podpowiadacie i bardzo Wam za te rady dziękuję :*
    Bliźniaki mówisz :D No, ja już Elce pisałam na priv, że i u mnie jest na to "mała" szansa :P :P :P

    Rene, wooow, czyli owulacyjne pokazują ciążę jeszcze wyraźniej niż ciążowe! Zawsze myślałam, że ta kreska będzie taka właśnie jak na owulacyjnym, a tu proszę ;)
    też jestem w szoku tym bardziej że po ovulce kreseczka testowa na owulacyjnym stopniowo bledła aż w końcu była tylko jedna testowa,zaszłam w ciąże i ovu znów dodatnie hihi. Na to wychodzi,że poziom LH w ciąży jest dosyć wysoki,Nigdy nie zastanawiałam się nad tym i chyba sobie poczytam jaki jest poziom LH w pierwszych tygodniach ciąży:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene dziękuję :-*
    Nie wiedziałam że tam jest możliwość miniaturki ;-)

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Rene to bardzo slabo wychodzi Ci kreska na tescie. Ktory Ty masz dzien cyklu? Ja zrobilam w sumie 4 testy ;) grube wyrazne krechy
    dziś mam 34dc,16dpo, dwa dni po terminie @

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że niektóre testy owu (szczególnie te z allegro - zaleznie od zasady działania) mylą hormony. Tzn. mylą hcg z lh :)

    Rene lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy jesteście bardziej doświadczone w testach ciazowych ;) jakby była ciąża test by od razu wyszedł prawda? Bo sprawdziłam ten dzisiejszy z rana teraz po kilku godzinach i jest tam jakis cień. Sprawdzie proszę na Waszych negatywnych jak macie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 15:38

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kilku godzinach może się zrobić takie jakby wgłębienie, bez koloru. Ale jeśli jest różowa kreska, to wg mnie na dwoje babka wróżyła - teoretycznie nie powinno się tego brać pod uwagę, w praktyce wszyscy wiemy jak trudno nie brać :) Wrzuć zdjęcie!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi, mi wyszedł cień po przepisowym czasie, więc nie powinnam się sugerować. Ale ja widać z jakiegoś powodu ten cień był ;-)

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Po kilku godzinach może się zrobić takie jakby wgłębienie, bez koloru. Ale jeśli jest różowa kreska, to wg mnie na dwoje babka wróżyła - teoretycznie nie powinno się tego brać pod uwagę, w praktyce wszyscy wiemy jak trudno nie brać :) Wrzuć zdjęcie!
    tak właśnie miałam w którymś z poprzednich cykli,tylko to wgłębienie pojawiło sie po parunastu minutach co się działo z testem dalej nie wiem bo go wyrzuciłam...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    MalaMi, mi wyszedł cień po przepisowym czasie, więc nie powinnam się sugerować. Ale ja widać z jakiegoś powodu ten cień był ;-)
    teraz już wiesz z jakiego:-):-):-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuje wrzucić to zdjęcie jestem na tel więc mi jest ciężko. Najwyżej jak @ dalej nie przyjdzie powtórzę test albo zrobię betę

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ