X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🌞 Testujemy w czerwcu 🌞
Odpowiedz

🌞 Testujemy w czerwcu 🌞

Oceń ten wątek:
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja podjęłam decyzję o całkowitym odstawieniu córki od piersi. Bo ma już prawie dwa lata a to jest powód zaburzeń cyklu + najpewniej braku owulacji. Trzymajcie kciuki za siły dla mnie na ten czas.
    Nie wiem jak ja ją dam radę uśpić gdzie ona tylko z cyckiem zasypia zawsze

    Mart768 lubi tę wiadomość

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola111 wrote:
    Dziewczyny....Lekarz w szpitalu stwierdził prawidłowa ciążę! Tylko jest umiejscowiona w rogu macicy blisko jajowodu ale lekarz twierdzi że będzie się rozwijać w kierunku do macicy. Pobrali mi bete o 23 będą wyniki. I najprawdopodobniej pojadę do domu, na kontrolę do lekarza za 5 dni czy ciąża rośnie w dobrym kier , chyba że będę miała silne bóle to do szpitala.
    Cieszę się ale też bardzo boję...
    Świetnie??trzymam mocno kciuki.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola111 wrote:
    Dziewczyny....Lekarz w szpitalu stwierdził prawidłowa ciążę! Tylko jest umiejscowiona w rogu macicy blisko jajowodu ale lekarz twierdzi że będzie się rozwijać w kierunku do macicy. Pobrali mi bete o 23 będą wyniki. I najprawdopodobniej pojadę do domu, na kontrolę do lekarza za 5 dni czy ciąża rośnie w dobrym kier , chyba że będę miała silne bóle to do szpitala.
    Cieszę się ale też bardzo boję...

    Niesamowite, niech cud trwa! Ale ile nerwów się najadłaś to twoje

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okruszek wrote:
    A ja podjęłam decyzję o całkowitym odstawieniu córki od piersi. Bo ma już prawie dwa lata a to jest powód zaburzeń cyklu + najpewniej braku owulacji. Trzymajcie kciuki za siły dla mnie na ten czas.
    Nie wiem jak ja ją dam radę uśpić gdzie ona tylko z cyckiem zasypia zawsze

    Znam to dokładnie :) trzymam kciuki, dużo siły dla Ciebie i małej :) początki będą cieżkie, ale dacie radę!

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
  • AnetaOl Znajoma
    Postów: 29 11

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje waszej porady. Wczoraj miałam dostać okres. Do teraz się nie pojawił. Delikatne brązowe plamienie po wczorajszym ❤️. Dzisiaj nic. Testy negatywne. Dodatkowo jakieś parę dni temu miałam sluz z różową domieszką jakby krwi. Trwalo to jeden dzień. Miałyście coś podobnego ? Do tej pory zawsze miałam plamienia na 3 dni przed okresem. Dość obfite. I dość regularnie wszystko się odbywało. A tym razem całkiem inaczej, a testy jednak negatywne 😕

  • Gaga Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Trzy dni do planowanego okresu. A przyszedł już dziś. Mam plamienie i boli mnie podbrzusze. Czyli kolejny cykl stracony. A to już trwa prawie rok.
    Nie mam już sił.

  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnetaOl wrote:
    Dziewczyny potrzebuje waszej porady. Wczoraj miałam dostać okres. Do teraz się nie pojawił. Delikatne brązowe plamienie po wczorajszym ❤️. Dzisiaj nic. Testy negatywne. Dodatkowo jakieś parę dni temu miałam sluz z różową domieszką jakby krwi. Trwalo to jeden dzień. Miałyście coś podobnego ? Do tej pory zawsze miałam plamienia na 3 dni przed okresem. Dość obfite. I dość regularnie wszystko się odbywało. A tym razem całkiem inaczej, a testy jednak negatywne 😕

    Jedyne co mi przychodzi na myśl to beta Hcg z krwi ona wszystko wyjaśni

  • AnetaOl Znajoma
    Postów: 29 11

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola111 wrote:
    Jedyne co mi przychodzi na myśl to beta Hcg z krwi ona wszystko wyjaśni
    Byłam pewna, że dziś dostanę miesiączkę albo chociaż pojawią się plamienia jak zawsze, a tu nic. Betę będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek wiadomo 🙈 ahh sama już nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam i nie spóźnia mi się po prostu miesiaczka.

  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnetaOl wrote:
    Byłam pewna, że dziś dostanę miesiączkę albo chociaż pojawią się plamienia jak zawsze, a tu nic. Betę będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek wiadomo 🙈 ahh sama już nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam i nie spóźnia mi się po prostu miesiaczka.

    Tak też może być, ja nie raz takim myśleniem zatrzymałam sobie @ A ona przyszła ale z 3 dniowym opóźnieniem

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dziś wyniki, czy uważacie że na 5+2 progesteron 25,8 jest w porządku, nie za niski? Niby norma od 11-44. Ginekolog mi powiedziała że jak będzie poniżej 25 to mam do niej pisać i mój wynik to tak blisko tej granicy...

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 782 1899

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga wrote:
    Dziewczyny,
    Trzy dni do planowanego okresu. A przyszedł już dziś. Mam plamienie i boli mnie podbrzusze. Czyli kolejny cykl stracony. A to już trwa prawie rok.
    Nie mam już sił.

    Gaga przykro mi :( ale rozumiem, u mnie to samo… na początku to jeszcze sobie myslalam, ze luz nie zawsze sie udaje za pierwszym razem, a teraz to z każdym razem ryczę jak zobaczę @

    🙋‍♀️31 🙋‍♂️ 43

    Wszystkie wyniki raczej w normie

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    23.09 - pęcherzyk na USG
    28.09 - mamy <3, 6+0
    12.10 - kontrola, 8+1
    26.10 - kontrola, 10+4
    10.11 - prenatalne - niskie ryzyko, czekam na wyniki z krwi, raczej chłopak, ale to ostrożna predykcja :D
    23.11 - kontrola, 14+2, płeć nadal nie znana :D, prenatalne okej
    21.12 - jednak dziewczynka :D
    18.01 - połówkowe - wszystko okej, na pewno dziewczynka :)
    15.02 - 850 g, wszystko okej
    14.03 - 1350 g, powiedzmy, że okej, ale to dolna granica normy
    28.03 - następna wizyta
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raskar jak tam? Pociemniała kreseczka?

    Gaga bardzo mi przykro :( u mnie znowu 34dc a okresu brak.. Ciąży też nie ma.. Eh, mógłby już przyjść 😭😭 chce zacząć już kolejny cykl

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • AnetaOl Znajoma
    Postów: 29 11

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okruszek wrote:
    Raskar jak tam? Pociemniała kreseczka?

    Gaga bardzo mi przykro :( u mnie znowu 34dc a okresu brak.. Ciąży też nie ma.. Eh, mógłby już przyjść 😭😭 chce zacząć już kolejny cykl
    U mnie podobnie.. 33 dc, okresu brak, testy negatywne. Ale dzisiaj już pojawiły się plamienia także @ chyba nadchodzi ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem 7dpo I dziś robilam pierwszy test, ale nie wiem co myśleć niby widzę jakiś cień.
    Co myślicie?
    https://zapodaj.net/a9647647fdb10.jpg.html

  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula5 wrote:
    Hej dziewczyny jestem 7dpo I dziś robilam pierwszy test, ale nie wiem co myśleć niby widzę jakiś cień.
    Co myślicie?
    https://zapodaj.net/a9647647fdb10.jpg.html

    Niestety nie pomogę bo nie otwiera mi w ogóle linków z tego zapodaj nie wiem czemu:(

  • Ola111 Ekspertka
    Postów: 224 91

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u was dziewczyny??
    Cisza tu;)
    Ja jestem w szpitalu, ciąża wewnatrzmaciczna ale zagrożona. Krwawie, więc albo poronie albo nie. Beta rośnie więc maluch walczy....dziś też sprawdza bete. W macicy jest też krwiak może przez niego krwawie muszę dziś wypytać jeszcze bo oczywiście trzeba za język ciągnąć

  • raskar90 Przyjaciółka
    Postów: 81 41

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie prawdopodobnie drugi raz ciąża biochemiczna :(

    Mama x 2. Staramy się o trzecie dziecko (czerwiec- piąty cykl starań).

    👧 10.2016 ❤️
    👧 01.2019 ❤️

    👧/🧑 ???
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola111 wrote:
    Co u was dziewczyny??
    Cisza tu;)
    Ja jestem w szpitalu, ciąża wewnatrzmaciczna ale zagrożona. Krwawie, więc albo poronie albo nie. Beta rośnie więc maluch walczy....dziś też sprawdza bete. W macicy jest też krwiak może przez niego krwawie muszę dziś wypytać jeszcze bo oczywiście trzeba za język ciągnąć
    Oby wszystko się dobrze skończyło! Trzymam mocne kciuki 💜

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raskar90 wrote:
    U mnie prawdopodobnie drugi raz ciąża biochemiczna :(
    Dlaczego tak myślisz?

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest dzisiaj 36dc , brak okresu i brak dwóch kreseczek :(

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
‹‹ 35 36 37 38 39
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ