X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne 馃尀 Testujemy w czerwcu 馃尀
Odpowiedz

馃尀 Testujemy w czerwcu 馃尀

Oce艅 ten w膮tek:
  • okruszek Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 63 26

Wys艂any: 23 czerwca, 21:46

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A ja podj臋艂am decyzj臋 o ca艂kowitym odstawieniu c贸rki od piersi. Bo ma ju偶 prawie dwa lata a to jest pow贸d zaburze艅 cyklu + najpewniej braku owulacji. Trzymajcie kciuki za si艂y dla mnie na ten czas.
    Nie wiem jak ja j膮 dam rad臋 u艣pi膰 gdzie ona tylko z cyckiem zasypia zawsze

Mart768 lubi t臋 wiadomo艣膰

1 饾憪饾懄饾憳饾憴 饾憼饾憽饾憥饾憻饾憥饾憶 - stycze艅 2022 鈿

鉂 przerwane starania od lutego do maja 2022 鉂

2 饾憪饾懄饾憳饾憴 饾憼饾憽饾憥饾憻饾憥饾憶 - czerwiec 2022
  • eRKow. Ekspertka
    Post贸w: 185 121

Wys艂any: 24 czerwca, 05:32

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ola111 wrote:
    Dziewczyny....Lekarz w szpitalu stwierdzi艂 prawid艂owa ci膮偶臋! Tylko jest umiejscowiona w rogu macicy blisko jajowodu ale lekarz twierdzi 偶e b臋dzie si臋 rozwija膰 w kierunku do macicy. Pobrali mi bete o 23 b臋d膮 wyniki. I najprawdopodobniej pojad臋 do domu, na kontrol臋 do lekarza za 5 dni czy ci膮偶a ro艣nie w dobrym kier , chyba 偶e b臋d臋 mia艂a silne b贸le to do szpitala.
    Ciesz臋 si臋 ale te偶 bardzo boj臋...
    艢wietnie??trzymam mocno kciuki.

Ona: 33, On: 34

Starania o pierwsze dziecko.
    02.2022 r. - histeroskopia, usuni臋cie polipa.
    馃挃 24.07.2022 r Anio艂ek. (10tc). [*] S艂awek
  • raskar90 Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 81 41

Wys艂any: 24 czerwca, 06:00

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ola111 wrote:
    Dziewczyny....Lekarz w szpitalu stwierdzi艂 prawid艂owa ci膮偶臋! Tylko jest umiejscowiona w rogu macicy blisko jajowodu ale lekarz twierdzi 偶e b臋dzie si臋 rozwija膰 w kierunku do macicy. Pobrali mi bete o 23 b臋d膮 wyniki. I najprawdopodobniej pojad臋 do domu, na kontrol臋 do lekarza za 5 dni czy ci膮偶a ro艣nie w dobrym kier , chyba 偶e b臋d臋 mia艂a silne b贸le to do szpitala.
    Ciesz臋 si臋 ale te偶 bardzo boj臋...

Niesamowite, niech cud trwa! Ale ile nerw贸w si臋 najad艂a艣 to twoje

Mama x 2. Staramy si臋 o trzecie dziecko (czerwiec- pi膮ty cykl stara艅).

馃懅 10.2016 鉂わ笍
    馃懅 01.2019 鉂わ笍

馃懅/馃 ???
  • raskar90 Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 24 czerwca, 06:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    okruszek wrote:
    A ja podj臋艂am decyzj臋 o ca艂kowitym odstawieniu c贸rki od piersi. Bo ma ju偶 prawie dwa lata a to jest pow贸d zaburze艅 cyklu + najpewniej braku owulacji. Trzymajcie kciuki za si艂y dla mnie na ten czas.
    Nie wiem jak ja j膮 dam rad臋 u艣pi膰 gdzie ona tylko z cyckiem zasypia zawsze

Znam to dok艂adnie :) trzymam kciuki, du偶o si艂y dla Ciebie i ma艂ej :) pocz膮tki b臋d膮 cie偶kie, ale dacie rad臋!

馃懅 10.2016 鉂わ笍
    馃懅 01.2019 鉂わ笍

馃懅/馃 ???
  • AnetaOl Znajoma
    Post贸w: 29 11

Wys艂any: 24 czerwca, 19:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny potrzebuje waszej porady. Wczoraj mia艂am dosta膰 okres. Do teraz si臋 nie pojawi艂. Delikatne br膮zowe plamienie po wczorajszym 鉂わ笍. Dzisiaj nic. Testy negatywne. Dodatkowo jakie艣 par臋 dni temu mia艂am sluz z r贸偶ow膮 domieszk膮 jakby krwi. Trwalo to jeden dzie艅. Mia艂y艣cie co艣 podobnego ? Do tej pory zawsze mia艂am plamienia na 3 dni przed okresem. Do艣膰 obfite. I do艣膰 regularnie wszystko si臋 odbywa艂o. A tym razem ca艂kiem inaczej, a testy jednak negatywne 馃槙

• Gaga Debiutantka
    Post贸w: 12 0

Wys艂any: 24 czerwca, 20:01

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny,
    Trzy dni do planowanego okresu. A przyszed艂 ju偶 dzi艣. Mam plamienie i boli mnie podbrzusze. Czyli kolejny cykl stracony. A to ju偶 trwa prawie rok.
    Nie mam ju偶 si艂.

• Ola111 Ekspertka
    Post贸w: 224 91

Wys艂any: 24 czerwca, 20:15

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    AnetaOl wrote:
    Dziewczyny potrzebuje waszej porady. Wczoraj mia艂am dosta膰 okres. Do teraz si臋 nie pojawi艂. Delikatne br膮zowe plamienie po wczorajszym 鉂わ笍. Dzisiaj nic. Testy negatywne. Dodatkowo jakie艣 par臋 dni temu mia艂am sluz z r贸偶ow膮 domieszk膮 jakby krwi. Trwalo to jeden dzie艅. Mia艂y艣cie co艣 podobnego ? Do tej pory zawsze mia艂am plamienia na 3 dni przed okresem. Do艣膰 obfite. I do艣膰 regularnie wszystko si臋 odbywa艂o. A tym razem ca艂kiem inaczej, a testy jednak negatywne 馃槙

Jedyne co mi przychodzi na my艣l to beta Hcg z krwi ona wszystko wyja艣ni

• AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 24 czerwca, 20:18

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ola111 wrote:
    Jedyne co mi przychodzi na my艣l to beta Hcg z krwi ona wszystko wyja艣ni
    By艂am pewna, 偶e dzi艣 dostan臋 miesi膮czk臋 albo chocia偶 pojawi膮 si臋 plamienia jak zawsze, a tu nic. Bet臋 b臋d臋 mog艂a zrobi膰 dopiero w poniedzia艂ek wiadomo 馃檲 ahh sama ju偶 nie wiem czy sobie czego艣 nie wkr臋cam i nie sp贸藕nia mi si臋 po prostu miesiaczka.

• Ola111 Ekspertka

Wys艂any: 24 czerwca, 20:35

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    AnetaOl wrote:
    By艂am pewna, 偶e dzi艣 dostan臋 miesi膮czk臋 albo chocia偶 pojawi膮 si臋 plamienia jak zawsze, a tu nic. Bet臋 b臋d臋 mog艂a zrobi膰 dopiero w poniedzia艂ek wiadomo 馃檲 ahh sama ju偶 nie wiem czy sobie czego艣 nie wkr臋cam i nie sp贸藕nia mi si臋 po prostu miesiaczka.

Tak te偶 mo偶e by膰, ja nie raz takim my艣leniem zatrzyma艂am sobie @ A ona przysz艂a ale z 3 dniowym op贸藕nieniem

• eRKow. Ekspertka
    Post贸w: 185 121

Wys艂any: 24 czerwca, 22:18

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Odebra艂am dzi艣 wyniki, czy uwa偶acie 偶e na 5+2 progesteron 25,8 jest w porz膮dku, nie za niski? Niby norma od 11-44. Ginekolog mi powiedzia艂a 偶e jak b臋dzie poni偶ej 25 to mam do niej pisa膰 i m贸j wynik to tak blisko tej granicy...

Ona: 33, On: 34

Starania o pierwsze dziecko.
    02.2022 r. - histeroskopia, usuni臋cie polipa.
    馃挃 24.07.2022 r Anio艂ek. (10tc). [*] S艂awek
  • Mart768 Ekspertka
    Post贸w: 159 396

Wys艂any: 25 czerwca, 06:38

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Gaga wrote:
    Dziewczyny,
    Trzy dni do planowanego okresu. A przyszed艂 ju偶 dzi艣. Mam plamienie i boli mnie podbrzusze. Czyli kolejny cykl stracony. A to ju偶 trwa prawie rok.
    Nie mam ju偶 si艂.

Gaga przykro mi :( ale rozumiem, u mnie to samo鈥 na pocz膮tku to jeszcze sobie myslalam, ze luz nie zawsze sie udaje za pierwszym razem, a teraz to z ka偶dym razem rycz臋 jak zobacz臋 @

馃檵鈥嶁檧锔30 馃檵鈥嶁檪锔 42

Wszystkie wyniki w normie

Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na powa偶nie od 08.2021

wrzesie艅 2022: 1 cs z NAC, 2cs z wiesio艂kiem, 3 cs kubeczek + 偶el

13.09 II beta 13,54 prog 3,8 (w艂膮czony duphaston)
    15.09 beta 12 prog 0,7 (odstawiony duphaston)
    19.09 -> wizyta kontrolna
  • okruszek Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 25 czerwca, 20:11

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Raskar jak tam? Pociemnia艂a kreseczka?

Gaga bardzo mi przykro :( u mnie znowu 34dc a okresu brak.. Ci膮偶y te偶 nie ma.. Eh, m贸g艂by ju偶 przyj艣膰 馃槶馃槶 chce zacz膮膰 ju偶 kolejny cykl

• AnetaOl Znajoma

Wys艂any: 25 czerwca, 23:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    okruszek wrote:
    Raskar jak tam? Pociemnia艂a kreseczka?

Gaga bardzo mi przykro :( u mnie znowu 34dc a okresu brak.. Ci膮偶y te偶 nie ma.. Eh, m贸g艂by ju偶 przyj艣膰 馃槶馃槶 chce zacz膮膰 ju偶 kolejny cykl
    U mnie podobnie.. 33 dc, okresu brak, testy negatywne. Ale dzisiaj ju偶 pojawi艂y si臋 plamienia tak偶e @ chyba nadchodzi ..

• Paula5 Kole偶anka
    Post贸w: 34 4

Wys艂any: 26 czerwca, 00:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny jestem 7dpo I dzi艣 robilam pierwszy test, ale nie wiem co my艣le膰 niby widz臋 jaki艣 cie艅.
    Co my艣licie?
    https://zapodaj.net/a9647647fdb10.jpg.html

• Ola111 Ekspertka

Wys艂any: 26 czerwca, 10:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Paula5 wrote:
    Hej dziewczyny jestem 7dpo I dzi艣 robilam pierwszy test, ale nie wiem co my艣le膰 niby widz臋 jaki艣 cie艅.
    Co my艣licie?
    https://zapodaj.net/a9647647fdb10.jpg.html

Niestety nie pomog臋 bo nie otwiera mi w og贸le link贸w z tego zapodaj nie wiem czemu:(

• Ola111 Ekspertka

Wys艂any: 27 czerwca, 06:51

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Co u was dziewczyny??
    Cisza tu;)
    Ja jestem w szpitalu, ci膮偶a wewnatrzmaciczna ale zagro偶ona. Krwawie, wi臋c albo poronie albo nie. Beta ro艣nie wi臋c maluch walczy....dzi艣 te偶 sprawdza bete. W macicy jest te偶 krwiak mo偶e przez niego krwawie musz臋 dzi艣 wypyta膰 jeszcze bo oczywi艣cie trzeba za j臋zyk ci膮gn膮膰

• raskar90 Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 27 czerwca, 08:02

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    U mnie prawdopodobnie drugi raz ci膮偶a biochemiczna :(

馃懅 10.2016 鉂わ笍
    馃懅 01.2019 鉂わ笍

馃懅/馃 ???
  • okruszek Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 27 czerwca, 09:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ola111 wrote:
    Co u was dziewczyny??
    Cisza tu;)
    Ja jestem w szpitalu, ci膮偶a wewnatrzmaciczna ale zagro偶ona. Krwawie, wi臋c albo poronie albo nie. Beta ro艣nie wi臋c maluch walczy....dzi艣 te偶 sprawdza bete. W macicy jest te偶 krwiak mo偶e przez niego krwawie musz臋 dzi艣 wypyta膰 jeszcze bo oczywi艣cie trzeba za j臋zyk ci膮gn膮膰
    Oby wszystko si臋 dobrze sko艅czy艂o! Trzymam mocne kciuki 馃挏

• okruszek Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 27 czerwca, 09:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    raskar90 wrote:
    U mnie prawdopodobnie drugi raz ci膮偶a biochemiczna :(
    Dlaczego tak my艣lisz?

• okruszek Przyjaci贸艂ka

Wys艂any: 27 czerwca, 09:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    U mnie jest dzisiaj 36dc , brak okresu i brak dw贸ch kreseczek :(

鈥光 35 36 37 38 39
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Nowo艣ci i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdro偶one w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowo艣ciach, które w艂a艣nie wdro偶yli艣my w aplikacji OvuFriend! S膮 to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaanga偶owani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzyma艂 równie偶 wsparcie od Narodowego Centrum Bada艅 i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla u偶ytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj wi臋cej. 

CZYTAJ WI臉CEJ

CZYTAJ WI臉CEJ

Comiesi臋czne rozczarowanie... Jak radzi膰 sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia si臋 jedna kreska?

Dla wielu par ka偶dy kolejny miesi膮c bez ci膮偶y jest jak utracona szansa. Trudne emocje k艂臋bi膮 si臋 w pierwszych dniach cyklu. Najcz臋艣ciej jest to 偶al, smutek, bezsilno艣膰, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesi膮c si臋 nie uda艂o? Jak sobie radzi膰 z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niep艂odno艣ci - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WI臉CEJ