X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Jak mój robił to normy były że powyżej 15 mln tu widzę 2,4 mln? dobrze napisałaś? Pewnie 24 ml co? Mój rok temu miał 39 mln
    Siala sprawdź te wyniki
    witam się witam;)
    Iwka no niestety sprawdzałam i ma 2,4mln/ml
    ostatnio się przetrenował a w wieczór przed badaniem do 23 coś w ogrodzie robił i się zmęczył-może to mu obnizyło;( mam nadzieje.
    zbada za jakiś czas jeszcze raz ale raczej w bydzi na komputerowym, dam mu jakieś suplementy ale nie wiem jeszcze jakie sa dobre.
    inne parametry niby ok ale jest ich za mało;( to tym bardziej trzeba wycelować

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    To przez Visanne, ale odkąd piję wodę z sokiem z połowy cytryny ustało nawet. Zobaczymy co dalej a w grudniu zrobię sobie morfologię i żelazo.
    Mi internista co pół roku morfologię robi, nie wiem po co?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    witam się witam;)
    Iwka no niestety sprawdzałam i ma 2,4mln/ml
    ostatnio się przetrenował a w wieczór przed badaniem do 23 coś w ogrodzie robił i się zmęczył-może to mu obnizyło;( mam nadzieje.
    zbada za jakiś czas jeszcze raz ale raczej w bydzi na komputerowym, dam mu jakieś suplementy ale nie wiem jeszcze jakie sa dobre.
    inne parametry niby ok ale jest ich za mało;( to tym bardziej trzeba wycelować
    salfazin? a ogólnie trzymaliście się abstynencji serduszkowej i alkoholowej?
    Mojej koleżanki mąż miał pare badań nasienia przed ivf i jak trzymał się abstynencji od alkoholu to wszystko było oki a jak raz napił się na imprezeie trzy dni przed badaniem to miał 0 ruchomych plemników, nawet lekarz był w szoku że tak bardzo źle jego plemiory reagują na alkohol. Dodatkowo minimum 3 miesiące przed badaniem nie powinno się zażywać antybiotyku, kochana jest wiele czynników które mogły wpłynąć na wynik więc głowa do góry :) Ale powiem Ci że ogólnie to mało obyta jestem w tych sprawach może ktoś inny się wypowie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 12:39

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Mi internista co pół roku morfologię robi, nie wiem po co?
    Iwka, a który taki hojny, ja to muszę na siłę wydzierać badania... Jak miałam krwiomocz to musiałam wyprosić badanie moczu! absurd jakiś

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    salfazin? a ogólnie trzymaliście się abstynencji serduszkowej i alkoholowej?
    Mojej koleżanki mąż miał pare badań nasienia przed ivf i jak trzymał się abstynencji od alkoholu to wszystko było oki a jak raz napił się na imprezeie trzy dni przed badaniem to miał 0 ruchomych plemników, nawet lekarz był w szoku że tak bardzo źle jego plemiory reagują na alkohol. Dodatkowo minimum 3 miesiące przed badaniem nie powinno się zaszywać antybiotyku, kochana jest wiele czynników które mogły wpłynąć na wynik więc głowa do góry :) Ale powiem Ci że ogólnie to mało obyta jestem w tych sprawach może ktoś inny się wypowie ?
    dzieki
    była abstynencja od alko i serduszkowania ok 4 dni. no i może też problem z sauna bo mąż bardzo lubi i łaził średnio 2 razy w tyg.
    will see...

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Iwka, a który taki hojny, ja to muszę na siłę wydzierać badania... Jak miałam krwiomocz to musiałam wyprosić badanie moczu! absurd jakiś
    Ja teraz chodzę do przychodni wojskowej dr Sacha :) Ostatnio nawet na badanie dna oka mnie wysłał no i do endokrynologa, ale to dno oka potrzebowałam do kliniki

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    dzieki
    była abstynencja od alko i serduszkowania ok 4 dni. no i może też problem z sauna bo mąż bardzo lubi i łaził średnio 2 razy w tyg.
    will see...
    No przegrzał sobie pewnie jajca :)

    siala, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech nie robi sadzonych jaj :)

    Iwka, siala, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Niech nie robi sadzonych jaj :)
    hahaa2.gif
    się śmiejemy ale siala to na bank przez saunę.

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piąteczek piątunio! Soboto przyjdź! Niedzielo nie odchodź! Poniedziałku nie przychodź! A nie... Środo nie przychodź! :) Weeeeekend :)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przyszłam po wsparcie. Proszę mnie doprowadzić do porządku moje wariactwa sięgają zenitu jak co miesiąc jestem pewna że jestem w ciąży ale teraz już na pewno!!! ja się wykończę po co człowiek jest taki głupi?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Piąteczek piątunio! Soboto przyjdź! Niedzielo nie odchodź! Poniedziałku nie przychodź! A nie... Środo nie przychodź! :) Weeeeekend :)
    TAK!!!tralala.gif ja jeszcze do 16 ale też już sie cieszę :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Iwka, a który taki hojny, ja to muszę na siłę wydzierać badania... Jak miałam krwiomocz to musiałam wyprosić badanie moczu! absurd jakiś
    Rudziutka do której przychodni należysz? Bo w takim przypadku ginekolog ma prawo skierowac Cię na morfologię mi po c.p ginek dał na morfologię skierowanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 16:52

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    dzieki
    była abstynencja od alko i serduszkowania ok 4 dni. no i może też problem z sauna bo mąż bardzo lubi i łaził średnio 2 razy w tyg.
    will see...

    Kochana przede wszystkim przed badaniem nasienia prawidłowo abstynencja od alkoholu powinna byc miesiąc niestety taka jest prawda ja trochę w tym siedze bo mąż mój też ma problem z małą ilościa plemników i troszkę wiedzy posiadam.
    Sauna to największy wróg plemników tak jak podgrzewane siedzenia ogólnie przegrzewanie jąder jest niekorzystne i żadne gorące kąpiele
    Mój chodził do Dziewięckiego zapisywał mu suplementy najważniejsza była L-karnityna i cynk do tego androvit i wit C. Dodatkowo poziom testosteronu jest ważny.
    Ale ogólnie nie jest źle tylko mała ilośc jak u mojego.
    Kochana niech powtórzy badanie ale musi się z miesiąc wstrzymac od alkoholu dla dziecka ze wszystkiego można zrezygnowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 16:57

    Iwka, siala lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ja teraz chodzę do przychodni wojskowej dr Sacha :) Ostatnio nawet na badanie dna oka mnie wysłał no i do endokrynologa, ale to dno oka potrzebowałam do kliniki
    ja też chodzę do Wojskowej :-) Ale do Kuternogi też świetny lekarz dużo badań daje jak się chce to da :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kochane przyszłam po wsparcie. Proszę mnie doprowadzić do porządku moje wariactwa sięgają zenitu jak co miesiąc jestem pewna że jestem w ciąży ale teraz już na pewno!!! ja się wykończę po co człowiek jest taki głupi?
    Iwka taki stan emocjonalny to u nas norma :-) mi też się zawsze wydaje że mogę byc w ciąży. W takim razie uspokajam Cię Iwka zawsze możesz zrobic test nie denerwuj się !!!!!

    Iwka, siala lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka taki stan emocjonalny to u nas norma :-) mi też się zawsze wydaje że mogę byc w ciąży. W takim razie uspokajam Cię Iwka zawsze możesz zrobic test nie denerwuj się !!!!!
    :* wariactwo, pewnie ze już zmiękłam ale nawet negatyw mnie nie uspokoił :/ dobrze że jutro mam gości to się zajmę przygotowaniem jedzonka. Ale aż zła jestem na siebie ze znowu głupia uwierzyłam. A mąż jeszcze mi tu gada ze (.)(.) urosły i lata za mną a one bolą.
    Kochane długi weekend !

    misia79, siala lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jednak zrobiłaś test ? może byc za wcześnie no a skoro piersi urosły :-)

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    ja też chodzę do Wojskowej :-) Ale do Kuternogi też świetny lekarz dużo badań daje jak się chce to da :-)
    Haha...Kuternoga...moj sąsiad z dzieciństwa...i tez do niego chodzę od "100" lat...odkąd wojskowa przychodnia była tylko dla wojskowych ;)
    On to jest dobry, sam sie nie wysila i bada czasem "na oko", bo w większości przychodzą do niego stare hipochondryczki ;p ale jak idziesz i powiesz, ze chyba czas zbadać to, i to, i to, i to...to na wszystko da skierowanie ;p
    Ja chodzę niezbyt czesto...ale jak juz ide to z lista za całe pol roku ;D Zawsze sie śmieje ze mnie co to mu znowu przyniosłam :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    :* wariactwo, pewnie ze już zmiękłam ale nawet negatyw mnie nie uspokoił :/ dobrze że jutro mam gości to się zajmę przygotowaniem jedzonka. Ale aż zła jestem na siebie ze znowu głupia uwierzyłam. A mąż jeszcze mi tu gada ze (.)(.) urosły i lata za mną a one bolą.
    Kochane długi weekend !
    Iwka daj spokój! Nie marnuj weekendu na myślenie. I tak w ciąży nie jestes ;) a cycki mi tez od 2 miesiecy mega rosną i bolą, a ciąży brak, hormony ok.
    ;D

    Lepiej? ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ