X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Haha...Kuternoga...moj sąsiad z dzieciństwa...i tez do niego chodzę od "100" lat...odkąd wojskowa przychodnia była tylko dla wojskowych ;)
    On to jest dobry, sam sie nie wysila i bada czasem "na oko", bo w większości przychodzą do niego stare hipochondryczki ;p ale jak idziesz i powiesz, ze chyba czas zbadać to, i to, i to, i to...to na wszystko da skierowanie ;p
    Ja chodzę niezbyt czesto...ale jak juz ide to z lista za całe pol roku ;D Zawsze sie śmieje ze mnie co to mu znowu przyniosłam :)
    Tak tak masz rację on tak robi :-) Ja byłam u niego tylko raz natomiast mąż chodzi do niego już też długie lata ostatnio też dostał plik badań do wykonania :-) bardzo pozytywna osoba dla babc w sam raz :-) lubi pogadac :-)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Iwka daj spokój! Nie marnuj weekendu na myślenie. I tak w ciąży nie jestes ;) a cycki mi tez od 2 miesiecy mega rosną i bolą, a ciąży brak, hormony ok.
    ;D

    Lepiej? ;)
    TAK!!!! :* dziekuje

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    to jednak zrobiłaś test ? może byc za wcześnie no a skoro piersi urosły :-)
    jak test w domu to ja miękka była jestem

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    jak test w domu to ja miękka była jestem
    miało byc Buła :p

    misia79, siala lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Kochana przede wszystkim przed badaniem nasienia prawidłowo abstynencja od alkoholu powinna byc miesiąc niestety taka jest prawda ja trochę w tym siedze bo mąż mój też ma problem z małą ilościa plemników i troszkę wiedzy posiadam.
    Sauna to największy wróg plemników tak jak podgrzewane siedzenia ogólnie przegrzewanie jąder jest niekorzystne i żadne gorące kąpiele
    Mój chodził do Dziewięckiego zapisywał mu suplementy najważniejsza była L-karnityna i cynk do tego androvit i wit C. Dodatkowo poziom testosteronu jest ważny.
    Ale ogólnie nie jest źle tylko mała ilośc jak u mojego.
    Kochana niech powtórzy badanie ale musi się z miesiąc wstrzymac od alkoholu dla dziecka ze wszystkiego można zrezygnowac
    dzięki misia
    od alkoholu to by było ze 2 tyg
    ale rzeczywiście cos trzeba zadziałać zeby "sadzonych juz nie robić" :D

    misia79, Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siala jeśli mogę coś jeszcze doradzic to dajcie sobie spokój z Filtrową jak dobry androlog to może Bydgoszcz

    Iwka lubi tę wiadomość

  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie M chce w Bydgoszczy bo nawet Migda mówił że w Toruniu to lipa z badaniami. Ze trzeba komputerowe i w budzi. A tu w Toruniu to z andrologiem też klopot?

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest Dziewięcki na Filtrowej ale nie polecam. a jeśli chodzi o badania to zdania są podzielone. Niektórzy specjaliści twierdzą że tak naprawdę badanie komputerowe jest zalecane i konieczne tylko do inseminacji i inv bo trzeba wybrac plemniki najwyższej klasy i muszą zobaczyc co i jak ale to badanie ma jakąś wadę bo odczytuje plemniki jako komórkę czy coś tam a czegoś nie odczytuje i niektórzy nie chcą komputerowego. Natomiast inni są zagorzali i nie preferują manualnego badania. Wiem że androlog który przyjmuje na Osowej Górze w Bydgoszczy jeden z lepszych andrologów nie pamiętam nazwiska jak będę w pracy to muszę się podpytac bo mojego wysyłam. On np preferuje tylko manualne. trudno ocenic ja mojego musze wysłac na takie i takie

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem spokojna :) dobranoc

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 listopada 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu witam panie w sobotni poranek z kibla ;)
    @ dokucza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 08:30

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 listopada 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po laparo, długo czekaliście na termin operacji? Myślicie, ze mam szanse dostac termin za miesiac, czy raczej dopiero w styczniu?

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 8 listopada 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja już w domku czyję się dobrze nie ma co się bać :-)
    dr Ł mówił że wszystko u mnie ok jajowody drożne a zrostów jednak nie było także teraz to już chyba lżejsza głowa i do pracy :-)
    Rah ciężko mi powiedzieć ale myślę że miesiąć na pewno zekania takżę jak najszybciej się zapisz.
    dzięki za wszystkie kciuki buziaki :-)

    misia79, Iwka, toca81 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści!! Bardzo sie cieszę :) i juz w domku...super :) to teraz odpoczywaj i kolejny cykl ze spokojna głowa jest Twój :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze w poniedziałek uda mi sie pojechać na ta 13 i sie zapisać :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej dziewczyny ja już w domku czyję się dobrze nie ma co się bać :-)
    dr Ł mówił że wszystko u mnie ok jajowody drożne a zrostów jednak nie było także teraz to już chyba lżejsza głowa i do pracy :-)
    Rah ciężko mi powiedzieć ale myślę że miesiąć na pewno zekania takżę jak najszybciej się zapisz.
    dzięki za wszystkie kciuki buziaki :-)
    Wspaniale Kasiu że wszystko jest ok a powiedz jak teraz ze staraniami co Ci lekarz mówił ten cykl pewni czekać na @ i od następnego możecie ? Bo nie wiem jak to właśnie jest. Buziaczki odpoczywaj błogo :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Mam nadzieje, ze w poniedziałek uda mi sie pojechać na ta 13 i sie zapisać :)
    Rah trzymam kciuki mocno żebyś zmieściła się w jakimś normalnym terminie a przy okzaji pyrzykro mi z powodu @

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, mi tym razem nie, bo nie było starań :)
    Takze chociaz mam spokojna głowę :) pierwszy raz od nie pamietam kiedy ;D

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah ciężko powiedzieć bo często kobitki zwalniają miejsca, ja czekałam 2 miesiące. Kaśka super wiadomości:* misia na Ł wręcz kazał się starać w tym cyku, ale ja mialam laparo 5 dc a owulka około 18. Ja standardowo dzisiaj w kuchni a wieczorem znajomi przyjeżdżają na weekend :) buzka

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 8 listopada 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, wspaniała wiadomość boing.gif

    życzę owocnych starań :)

    A mnie jajniki nawalają... chyba coś tam rośnie worship.gif

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 8 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ;-) czuję sie super nie biore leko p/bolowych od eyjscia ze szpitala i jest ok. Ja w tym cyklu odpuszczam staranka bo miałam jeszcze rzz kontrast podany do oceny droznosci i jakies wstrzasy jajnikow czy coś podobnego zeby je pobudzic i prawdopodobnie bedzie bezowulacyjny ten cykl tylko zeby sie nie dluzyl :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ