X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 listopada 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to inaczej u nas jest jedna saszetka na litr wody a do wypicia są 4 saszeki czyli w sumie cztery litry. Kasiu ale będziesz teraz leciutka jak motylek :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 listopada 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jutro bede bez tel na sali pooperacyjnej takze w sobote dam znac co i jak :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A Ty przed laparo nie miałaś? Złotego napoju :)
    nie miałam, ze względu na bóle przez torbiel; gdyby mi to dali, torbiel mogłaby pęknąć z wysiłku jaki jest przy skurczach jelit.

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Kurde ale Cię skasowali właśnie chciałam napisac że wit C lub rutinoscorbin wzmacniają naczynia i pomyśl też o żelazie bo szybko ucieka w takich sprawach
    No właśnie chciałam żelazo brać, ale nie wiem czy tak sama bez badań mogę zacząć?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Laski jutro bede bez tel na sali pooperacyjnej takze w sobote dam znac co i jak :-)
    Kaśku kochana, będziemy siedzieć i czekać na info! Trzymamy kciuki! Będzie dobrze :) Zobaczysz, ładnie się Tobą zajmą, a jak nie możesz spać to poproś o tabletkę na sen. Dobrej nocy

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Laski jutro bede bez tel na sali pooperacyjnej takze w sobote dam znac co i jak :-)
    KASIU badz spokojna my tutaj bedziemy z Toba myslami nie spiesz napiszesz jak dojdziesz do siebie sorrki za bledy ale pisze z tel z pracy

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No właśnie chciałam żelazo brać, ale nie wiem czy tak sama bez badań mogę zacząć?
    Najbezpieczniej by bylo po prostu oznaczyc poziom zelaza i od razu morfologie co w Twoim przypadku jest bardzo wazne bo zelazo jak juz brac to prawdziwe a nie jako suplement ktory wchlonie sie w polowie sorrki za bledy pisze z tel

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Sorki dziewczynki, przysnelo mi sie. Tak chodzi o Palucha, bo India pytała. Tylko w mojej odp zacytował sie nie ten fragment co trzeba.:)

    Teraz chodzę do Ł i chyba wszystkie, ktore nie moga zajść tam trafiają. Po pierwsze bo jest dobry i go polecają, po drugie bo pracuje w przychodni rozrodczości w szpitalu. To jednak jakby jego specjalizacja no i ta przychodnia zobowiązuje. Żaden inny gin w Toruniu tam nie pracuje, wiec "zwykli" lekarze odsyłają tam, albo dają skierowanie np. Na hsg wiec i tak sie trafia do Ł:)

    Uff... całe szczęście, bo już przez chwilę byłam przekonana, ze to o Ł piszesz i aż się przestraszyłam, no ale coś mi nie do końca pasowało.
    Do P chodzi moja przyjaciółka, ale na razie jest zadowolona.No ja właśnie zanim zdecydowałam się na Ł to kilka osób polecało mi tego P. Mam nadzieję, że mój wybór lepszy :D
    Iwka wrote:
    Pamiętam kideyś do dr P mówiłaś :) A mi się z Migdą pomyliło :P A w przychodni jeszcze dr Koch pracuje :)
    MIłego dzionka, Kaśka pewnie juz ma swoją sale buziole <3
    U Kocha byłam raz na USG, jak Ł nie było. Ogólnie nie polecam, przynajmniej ja się zraziłam jak będzie ten lekarz to podziękuję od razu.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    iwka przepraszam że znów zawracam Ci głowę Ł. ale chciałam tylko zapytac czy skierowanie na badania hormonalne w moim przypadku pewnie muszę zrobic prgn to daje tam prywatnie i odpłatnie czy ma skierowania na nfz i gdzie wtedy trzeba je pobrac ? bo idę na wizytę najpierw prywatnie u nas na rubinkowie w przyszłym tyg chyba we czwartki przyjmuje akurat będę po @

    Jak szłam do niego prywatnie to z własnej inicjatywy chciałam się przygotować i badania zrobiłam sobie sama, żeby na dzień dobry miał wgląd w sytuację. A później (chyba po 3 m-cach) dostałam od niego będąc w poradni na NFZ żeby powtórzyć i zrobić więcej hormonów

    Kaśka trzymaj się dzielnie http://img519.imageshack.us/img519/8236/kwiateg1.gif

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No właśnie chciałam żelazo brać, ale nie wiem czy tak sama bez badań mogę zacząć?

    Ja teraz muszę brać, bo ostatnio miałam kiepski wynik

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dzieczynki :)
    dziś mój M odebrał wyniki nasienia i w zasadzie wizytę u androloga ma umwóeioną ale dopiero 16.
    czy ilość 2,400,000 /ml to nie jest za mało? niby ruchliwych jest 64% a prawidłowych 85%.
    mi wyszło, że za cienkie endometrium i tyłozgięcie macicy, choc kilka miesięcy temu macica była ułożona prawidłowo
    help :)

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 7 listopada 2014, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja juz w gustownej koszulce i ponczoszkach czekam dalej... :-) jeszcze cewnik tableteczka i na blok operacyjny denerwuje sie ale coz trzeba mam nadzieje ze sie oplaci ;-)
    Dam znac co i jak jutro :-)

    Iwka, Rudziutka7, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej dziewczyny ja juz w gustownej koszulce i ponczoszkach czekam dalej... :-) jeszcze cewnik tableteczka i na blok operacyjny denerwuje sie ale coz trzeba mam nadzieje ze sie oplaci ;-)
    Dam znac co i jak jutro :-)
    Kochana będzie dobrze :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 listopada 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej dziewczyny ja juz w gustownej koszulce i ponczoszkach czekam dalej... :-) jeszcze cewnik tableteczka i na blok operacyjny denerwuje sie ale coz trzeba mam nadzieje ze sie oplaci ;-)
    Dam znac co i jak jutro :-)
    Gustowna koszulka! Dobre! Spłakałam się! Trzymam kciuki!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Najbezpieczniej by bylo po prostu oznaczyc poziom zelaza i od razu morfologie co w Twoim przypadku jest bardzo wazne bo zelazo jak juz brac to prawdziwe a nie jako suplement ktory wchlonie sie w polowie sorrki za bledy pisze z tel
    No właśnie tak myślę, że powtórzę morfologię, miałam robioną w tym roku i było ok, zawsze mam dobre wyniki, ale teraz się troszkę obawiam ;/

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej dziewczyny ja juz w gustownej koszulce i ponczoszkach czekam dalej... :-) jeszcze cewnik tableteczka i na blok operacyjny denerwuje sie ale coz trzeba mam nadzieje ze sie oplaci ;-)
    Dam znac co i jak jutro :-)
    Powodzenia Kaśka !!!!!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No właśnie tak myślę, że powtórzę morfologię, miałam robioną w tym roku i było ok, zawsze mam dobre wyniki, ale teraz się troszkę obawiam ;/
    Patrząc na twój wykres faktycznie bardzo dużo masz tych plamień lekarz sam powinien Ci zaproponowac morfologię ale znając życie to pewnie sama sobie zrobisz i żelazo. Zobaczymy jaki będzie wynik.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    cześć dzieczynki :)
    dziś mój M odebrał wyniki nasienia i w zasadzie wizytę u androloga ma umwóeioną ale dopiero 16.
    czy ilość 2,400,000 /ml to nie jest za mało? niby ruchliwych jest 64% a prawidłowych 85%.
    mi wyszło, że za cienkie endometrium i tyłozgięcie macicy, choc kilka miesięcy temu macica była ułożona prawidłowo
    help :)
    Jak mój robił to normy były że powyżej 15 mln tu widzę 2,4 mln? dobrze napisałaś? Pewnie 24 ml co? Mój rok temu miał 39 mln
    Siala sprawdź te wyniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 11:43

    siala lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane witam sie w wspaniały cudowny piąteczek :) Jak wyjdę z pracy będę miała 4 dni wolnego!! jejejejejjeej!!!
    Kaśka pewnie już po, udrożniona i gotowa do zapłodnienia :)
    a mi tempka spadła Grrrr28.gif
    a @ dopiero w poniedziałek, za szybko spadła Grrrr28.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Patrząc na twój wykres faktycznie bardzo dużo masz tych plamień lekarz sam powinien Ci zaproponowac morfologię ale znając życie to pewnie sama sobie zrobisz i żelazo. Zobaczymy jaki będzie wynik.
    To przez Visanne, ale odkąd piję wodę z sokiem z połowy cytryny ustało nawet. Zobaczymy co dalej a w grudniu zrobię sobie morfologię i żelazo.

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ