X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Nie! To jakaś zła klątwa! Straszne! Okropne! Na jakim forum jest Inessa? Poczytałabym jej historię, chociaż nie wiem czy to wytrzymam...
    Bella: https://bellybestfriend.pl/pamietnik/i-prosze-cie-aniele-strozu-moj-nie-mrugaj-bo-wtedy-sypie-mi-sie-zycie,140.html
    Ovu: https://ovufriend.pl/pamietnik/i-prosze-cie-aniele-strozu-moj-nie-mrugaj-bo-wtedy-sypie-mi-sie-zycie,140.html

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej dziewczyny :-)
    witam z rana ja z kawusią i po śniadanku ale wykończona jestem wczoraj cały dzień do 20 w pracy masakra :-/ dziś zapowiada się podobnie i jutro hehe dobrze że to krótki tydzień i już weekend zaraz :-)
    toca zwolnienie na 100% dostaniesz tak jak pisały dziewczyny.
    Misia straszne to co się stało Inessie śledziłam trochę jej losy i mocno kibicowałam mam nadzieję że z adopcją idzie wszystko w dobrym kierunku.

    Życzę dużo sił witalnych na dziś :-)
    No szybciutko wróciłaś do pracy, nie dziwię się że jesteś wykończona.
    Witam się kochane rano przy śniadanku i kawusi, słoneczka życzę w ten pochmurny dzień :)
    Ja dzisiaj pojechałam na rudak na ft4 jestem w szoku! Byłam tam o 7:20 byłam ja i pielęgniarki, pierwszy raz w życiu nie stałam w kolejce :D W wojskowej to się czeka około godziny.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Może dzisiaj się uda?
    Z góry niestety zakładam, ze z tydzień - dwa to w ogole nie ma szans! Aż sie boje, ze mi sie ważność skierowania skończy:/
    Taka dupna godzina...13...kto to wymyślił???

    Miłego dnia torunianki

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Bella: https://bellybestfriend.pl/pamietnik/i-prosze-cie-aniele-strozu-moj-nie-mrugaj-bo-wtedy-sypie-mi-sie-zycie,140.html
    Ovu: https://ovufriend.pl/pamietnik/i-prosze-cie-aniele-strozu-moj-nie-mrugaj-bo-wtedy-sypie-mi-sie-zycie,140.html
    Boże, siedzę, podczytuję i płaczę, co ta biedna dziewczyna przechodzi. Najgorszemu wrogowi takiego czegoś nie życzę!

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Z góry niestety zakładam, ze z tydzień - dwa to w ogole nie ma szans! Aż sie boje, ze mi sie ważność skierowania skończy:/
    Taka dupna godzina...13...kto to wymyślił???

    Miłego dnia torunianki
    Skierowanie nie ma ważności :) Ja szłam ze skierowaniem na HSG po 4ch miechach, bo wypisała mi do przodu, bo szła na zwolnienie ciążowe i miałam iść jak nie uda się w 3 miesiące... Pewnie podobnie jest z laparo. Ale wyrwij się i załatw to :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 09:46

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Z góry niestety zakładam, ze z tydzień - dwa to w ogole nie ma szans! Aż sie boje, ze mi sie ważność skierowania skończy:/
    Taka dupna godzina...13...kto to wymyślił???

    Miłego dnia torunianki
    Nie wiem jak to jest ze skierowaniem ale coś mi świta że nie ma daty ważności :) misia może się wypowie :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Boże, siedzę, podczytuję i płaczę, co ta biedna dziewczyna przechodzi. Najgorszemu wrogowi takiego czegoś nie życzę!
    No cieżko ciężko się czyta, ja ją znam od początku jak tu jestem bardzo się z nią zżyłam ...trudne to wszystko

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Z góry niestety zakładam, ze z tydzień - dwa to w ogole nie ma szans! Aż sie boje, ze mi sie ważność skierowania skończy:/
    Taka dupna godzina...13...kto to wymyślił???

    Miłego dnia torunianki
    Rah jeśli chodzi o skierowania np na laparo czy do szpitala to nie ma konkretnej ważności powinno się zrobic to danym roku w którym jest skierowanie czyli do końca 2014 roku. Jeśli wypisują skierowanie np w grudniu tego roku to ma ono ważnośc jeszcze przez 3 miesiące w roku następnym. Tylko jeśli chodzi o skierowania na badania jest ważnośc zależy w jakiej placówce nieraz miesiąc a nieraz 2 miesiące. głowa do góry nie martw się wszystko jest dobrze a kiedy ci wypisali to skierowanie bo do końca tego roku powinnaś zrobic a miejsca będą spoko To wszystko zależy jak mają rozliczenia z nfz bo może nawet byc ważne w roku następnym ale lepiej jak byś może do końca roku zrobiła hsg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 10:24

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No cieżko ciężko się czyta, ja ją znam od początku jak tu jestem bardzo się z nią zżyłam ...trudne to wszystko
    ...mówią nie poddawaj się ale w tym przypadku to chyba nie jest dobre

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami przy kawusi lecę bo zaraz po paczuszkę z conseive plus.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    ...mówią nie poddawaj się ale w tym przypadku to chyba nie jest dobre
    Człowiek czasem staje się bezsilny na nie poddawanie się

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Rah jeśli chodzi o skierowania np na laparo czy do szpitala to nie ma konkretnej ważności powinno się zrobic to danym roku w którym jest skierowanie czyli do końca 2014 roku. Jeśli wypisują skierowanie np w grudniu tego roku to ma ono ważnośc jeszcze przez 3 miesiące w roku następnym. Tylko jeśli chodzi o skierowania na badania jest ważnośc zależy w jakiej placówce nieraz miesiąc a nieraz 2 miesiące. głowa do góry nie martw się wszystko jest dobrze a kiedy ci wypisali to skierowanie bo do końca tego roku powinnaś zrobic a miejsca będą spoko To wszystko zależy jak mają rozliczenia z nfz bo może nawet byc ważne w roku następnym ale lepiej jak byś może do końca roku zrobiła hsg.
    Hsg juz miałam ;)

    Myslalam ze jest jak ze skierowaniami na badania. No ale dziekuje za wyprowadzenie z błędu.:) do końca listopada sie zapisze :D

    Odnośnie czytania pamiętnika....ja nie czytam...nie mam na to sił :( współczuje okropnie...

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah sorrki miałam na myśli laparo przepraszam za pomyłkę wiem że miałaś hsg chodziło mi aby udało się do końca roku z laparo.

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przełożyłam wizytę u Pana Ł. na poniedziałek. Nie jestem przesądna ale mimo to jak na pierwszą wizytę to nie 13 go :-)
    Na szczęście przyjmuje dwa razy w tygodniu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 11:18

    Iwka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Misia dobra jestes :-) z tym 13 nastym :-p

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Przełożyłam wizytę u Pana Ł. na poniedziałek. Nie jestem przesądna ale mimo to jak na pierwszą wizytę to nie 13 go :-)
    Na szczęście przyjmuje dwa razy w tygodniu :-)
    Nieeee...wcale nie jesteś przesądna hahaa2.gif

    misia79, rah lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciągu ostatnich dwóch dni moje ovufrendki, które długo się starały, zaszły stosując pierwszy cykl donga. Miałyście kiedyś z ty przyjemność?
    A i jeszcze słyszałam kiedyś, też gdzieś na forum że są jakieś ziółka które pomagają udrożnieniu. Wiecie coś na ten temat?

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie stosowałam takiego, cos kiedyś czytałam tu na forum. Podejrzewam jednak, że te, które zaszły po prostu nie miały takich problemów zdrowotnych jak np. ja, stąd nie wierzę, że tylko jakiś dong, cokolwiek to jest miało mi pomóc. Musiałabym się mocno w to wczytać, bo lubię wiedzieć czym się faszeruję.

    Rozmyślałam jednak nad Infoliciem, który jest polecany przy staraniach ze względu na zawartość kwasu foliowego i jakiegoś budulca błon śluzowych, który sprzyja parom starających się :)

    A Ty myślisz Iwka nad dongiem? to są ziółka nie?

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Nieeee...wcale nie jesteś przesądna hahaa2.gif
    No dobra może troszkę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Dziewczyny w ciągu ostatnich dwóch dni moje ovufrendki, które długo się starały, zaszły stosując pierwszy cykl donga. Miałyście kiedyś z ty przyjemność?
    A i jeszcze słyszałam kiedyś, też gdzieś na forum że są jakieś ziółka które pomagają udrożnieniu. Wiecie coś na ten temat?
    A co to jest donga

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ