X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :) i tak nie będzie wiedzieć więc najlepiej napisz na kartce a fachowa nazwa Dong Quai inaczej korzeń dzięgiela chińskiego ja mam firmy NOW Foods z USA dystrybutor pro natura :) jak ja się o nim naczytałam to fajna sprawa ogólnie bardzo dużo dobrego robi u kobiet :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Od kolejnego cyklu dołączam do Ciebie z dongiem :-)
    Iwka ale Ty w grudniu to chyba masz wizytę w Klinice Niepłodności może już zdąża zadzwonic do Ciebie choc chciałabym aby już nie zdążyli bo dong sprawi że ujrzysz dwójeczkę na teście
    no tak wstępnie mówiła ze w grudniu no zobaczymy, wolała bym w styczniu :) po mojej trzydziestce :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No :) i tak nie będzie wiedzieć więc najlepiej napisz na kartce a fachowa nazwa Dong Quai inaczej korzeń dzięgiela chińskiego ja mam firmy NOW Foods z USA dystrybutor pro natura :) jak ja się o nim naczytałam to fajna sprawa ogólnie bardzo dużo dobrego robi u kobiet :)
    Ok zapytam u nas w sklepie zielarskim i w aptece a jak nie będą mieli to zamówię z neta już chodzę na stronę tego preparatu poczytam troszkę ale przekonałaś mnie :-) Buziak

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    no tak wstępnie mówiła ze w grudniu no zobaczymy, wolała bym w styczniu :) po mojej trzydziestce :)
    Jasne okrągłe urodziny trzeba oblac a z ciążą to ciężko :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwka przeczytałam na stronie tego preparatu że należy popijac mlekiem

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak tez robie :-)ale dobrze ze mleczko lubię, babcia nam zawsze id krówki dawala :) urodziny mam 3.01 więc szybko sylwester w porannej :) właśnie patrzyłaś na ich stronę? A urodziny fajnie by było opić ale jakbym była w ciąży to niechce tak szybko mówić bo ostatnio było mi ciężko, kumpele ryczały bardzie niż ja moze dlatego że są już matkami.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ok zapytam u nas w sklepie zielarskim i w aptece a jak nie będą mieli to zamówię z neta już chodzę na stronę tego preparatu poczytam troszkę ale przekonałaś mnie :-) Buziak
    mnie przekonały pozytywne testy u długodystansowych staraczek :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 listopada 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Tak tak tez robie :-)ale dobrze ze mleczko lubię, babcia nam zawsze id krówki dawala :) urodziny mam 3.01 więc szybko sylwester w porannej :) właśnie patrzyłaś na ich stronę? A urodziny fajnie by było opić ale jakbym była w ciąży to niechce tak szybko mówić bo ostatnio było mi ciężko, kumpele ryczały bardzie niż ja moze dlatego że są już matkami.
    Iwka jeszcze nie patrzyłam na stronę bo nie wiem jak pracuję w święta. Dopro około 20-go listopada będę wiedziała czy mogę szykowac się na sylwestrowe szaleństwo. A co do mówienie to zgadzam się z Tobą w 100 %. Ja za szybko się pochwaliłam i wyszło szydło z worka :-( Dlatego teraz utrzymam tę informację przed rodziną i znajomymi aż będę wiedziała na usg że jest wszystko dobrze. Będzie wiedział tylko mąż i ovufriend czyli Wy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 listopada 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki Kochane buziaki

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybory ;p

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 16 listopada 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Zobaczymy od czego u mnie zacznie :-) Ale wolałabym najpierw zajrzec w moje hormony może zleci coś dla mojego męża bo kurcze na razie nie chcę podchodzic do hsg zobaczymy co powie.

    misia zazdroszczę remontu, ja bym co chwilę mogła coś w domu robić, zminiać - ale na razie już wszystkie mozliwosci wyczerpałam.

    Myślę, że z tym HSG to spokojnie, aż tak szybko to chyba nie kieruje ;)
    Ja chodzę do niego od maja, teraz leci 4 cykl z lekami, a jeszcze skierowania nie dostałam, na razie tylko o tym rozmyśla mysli_2.gif. Hormony tylko mi zlecił, a u męża zasugerował badanie nasienia, ale to na własną rękę robiliśmy.

    Iwka zobaczymy jak zakończy sie przygoda z dongiem. Może i ja się skuszę, ale na razie boję się, że coś mi się znowu rozstroi. Czekam na pozytywne efekty u Ciebie :)

    U mnie sobota minęła leniwie i niedziela zapowiada się podobnie, mąż na 14-tą do pracy, a ja znowu sama. I pewnie znowu dołki będą mnie dopadać

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 listopada 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) jak ja bym zaszła dzięki dongowi to juz wspominałam ze to cud nad Wisłą by byl:) leniwej niedzieli życzę idę prasować :p

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami z kawusią ale tylko na chwilkę bo zaraz idę się ogarnąc i śmigamy z mężem na wybory. Buziaki udanej niedzieli :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . . . A ja dalej prasuje :/ no z przerwami ale końca nie widzę. My na wybory idziemy wieczorkiem :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    misia zazdroszczę remontu, ja bym co chwilę mogła coś w domu robić, zminiać - ale na razie już wszystkie mozliwosci wyczerpałam.

    Myślę, że z tym HSG to spokojnie, aż tak szybko to chyba nie kieruje ;)
    Ja chodzę do niego od maja, teraz leci 4 cykl z lekami, a jeszcze skierowania nie dostałam, na razie tylko o tym rozmyśla mysli_2.gif. Hormony tylko mi zlecił, a u męża zasugerował badanie nasienia, ale to na własną rękę robiliśmy.

    Iwka zobaczymy jak zakończy sie przygoda z dongiem. Może i ja się skuszę, ale na razie boję się, że coś mi się znowu rozstroi. Czekam na pozytywne efekty u Ciebie :)

    U mnie sobota minęła leniwie i niedziela zapowiada się podobnie, mąż na 14-tą do pracy, a ja znowu sama. I pewnie znowu dołki będą mnie dopadać
    India a Ty z której części torunia jesteś ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    . . . A ja dalej prasuje :/ no z przerwami ale końca nie widzę. My na wybory idziemy wieczorkiem :)

    Ja też mam zostawione prasowanie może wieczorkiem się skuszę albo jutro prasowanie to jedno z obowiązków domowych których nie cierpię najbardziej i zawsze zostawiam na później na szczęście mąż umie prasowac :-) Przynajmniej mam jego koszule z głowy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 16 listopada 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 18:57

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ja też mam zostawione prasowanie może wieczorkiem się skuszę albo jutro prasowanie to jedno z obowiązków domowych których nie cierpię najbardziej i zawsze zostawiam na później na szczęście mąż umie prasowac :-) Przynajmniej mam jego koszule z głowy :-)
    tak najgorsze z prac domowych! Mój tez koszule sobie prasuje i chwała mu za to :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Misia Bielawy :D

    Ja też powinnam dziś poprasować, ale jakoś mi się nie chce ;)
    Za to ugotowałam leczo, mniam... pyszne wyszło, aż się skusiłam
    mój kocha leczo, w zeszły weekend zrobiłam cały gar bo chcialam zawekować. . . Nie zdarzyłam wszystko zjadł!

    Rudziutka7, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    hej :)
    Ja nie znam żadnej, której dr Ł pomógł. Wybrałam go intuicyjnie, nie znając żadnych opinii. Ale w sumie jak tak czytam Wasze wypowiedzi i jak widzę działania u mnie to również stwierdzam, że robi wszystko aby spróbować wielu opcji i ewentualnie szybko coś zleca, by rozpoznać co jest nie tak. Bo w sumie tak się zastanawiam, co więcej można zrobic? Jak wypróbuje wszystkiego i dalej nic się nie dzieje, nie wie co można jeszcze zrobić to przynajmniej uczciwie kieruje dalej.
    Ale czekam na ten moment, aż w końcu któraś napisze, że się udało - to da taką nową nadzieję, że o tych cudownych fluidach to jednak prawda ;)

    Rudziutka a gdzie się badałaś na obecność chlamydii, bo ja nigdy tego nie miałam. A właśnie dostałam jakiejś infekcji. A niech to szlag!
    Mi wlasnie w cytologii wyszlo.W 200Q2 I TERAZ 2014. Poprzednia ginka widac gowno zrobila, wskoro to zostalo we mnie, a moze wrocilo. Teraz po visanne bedziemy z L. leczyc. SORKI ZA BLEDY ALE TELEFON SZALEJE...

    83c27385cd.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ