X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Hej hej jak tam sobotni poranek Wam mija ?
    Ja dopiero wstałam właśnie piję kawę i nic mi się nie chce. Wczoraj pokłóciłam się z M trochę spraw mu wygarnęłam i tak jakoś nie mam dziś humoru
    Po południu jedziemy do castoramy po kafelki na podłogę farby kupimy już w trakcie remontu najważniejsze są kafle i fugi jak to będzie to kolor się wybierze.
    Hej! My dzis kupilismy w castoramie plytki I fuge na podloge... Ciemna oczywiscie, bo jasne fugi to przeklenstwo :) W Leroy I Obi nic nam sie nie podobalo a w Castoramie nawet plytki na sciane wybralismy, ale golfik by nie podolal takiemu obciazeniu, wiec wzielismy tylko podlogowe :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    mój kocha leczo, w zeszły weekend zrobiłam cały gar bo chcialam zawekować. . . Nie zdarzyłam wszystko zjadł!
    Moj tez uwielbia leczo :) ostatnio robilam z dyni I tez bylo dobre :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy kochane!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    mój kocha leczo, w zeszły weekend zrobiłam cały gar bo chcialam zawekować. . . Nie zdarzyłam wszystko zjadł!
    My też uwielbiamy leczo :-) Chyba się skuszę w tygodniu na leczo :-) A jutro będzie pomidorówka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 listopada 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hej! My dzis kupilismy w castoramie plytki I fuge na podloge... Ciemna oczywiscie, bo jasne fugi to przeklenstwo :) W Leroy I Obi nic nam sie nie podobalo a w Castoramie nawet plytki na sciane wybralismy, ale golfik by nie podolal takiemu obciazeniu, wiec wzielismy tylko podlogowe :)

    Ja mam w salonie ciemną podłogę i ciemne meble i niestety na ciemnym chyba jeszcze bardziej wszystko widac niż na jasnej stale trzeba z odkurzaczem biegac no ale wygląda ładnie :-)
    Kuchnię mamy małą wiec wybrałam jasne kafle i do przedpokoju takie same rozjaśni nam trochę wnętrze :-) Będzie kontrast salon na ciemno kuchnia i przedpokój na jasno :-) reszta już nie ma znaczenia bo nie widac :-) Pokoju dla dziecka nie widac więc możemy poszalec z kolorami :-)
    A gdzie kładziecie płytki ścienne :-) Powodzenia przy remoncie ja nie przepadam za remontami ale lubię jak potem ładnie wygląda :-)
    pokoju dziecięcego nawet nie ruszamy bo nie chcę zapeszac :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2014, 23:07

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 listopada 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Moj tez uwielbia leczo :) ostatnio robilam z dyni I tez bylo dobre :)
    Pycha ja gotowałam zupę dyniową lubię :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 listopada 2014, 03:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wyborach ;) ehhh, siedzenie w komisji, czysta przyjemność ;)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 listopada 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    My też uwielbiamy leczo :-) Chyba się skuszę w tygodniu na leczo :-) A jutro będzie pomidorówka :-)
    A ja dziś robię pomidorówkę :) hihi

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 listopada 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ja mam w salonie ciemną podłogę i ciemne meble i niestety na ciemnym chyba jeszcze bardziej wszystko widac niż na jasnej stale trzeba z odkurzaczem biegac no ale wygląda ładnie :-)
    Kuchnię mamy małą wiec wybrałam jasne kafle i do przedpokoju takie same rozjaśni nam trochę wnętrze :-) Będzie kontrast salon na ciemno kuchnia i przedpokój na jasno :-) reszta już nie ma znaczenia bo nie widac :-) Pokoju dla dziecka nie widac więc możemy poszalec z kolorami :-)
    A gdzie kładziecie płytki ścienne :-) Powodzenia przy remoncie ja nie przepadam za remontami ale lubię jak potem ładnie wygląda :-)
    pokoju dziecięcego nawet nie ruszamy bo nie chcę zapeszac :-)
    Pewnie, że widać na ciemnym, dlatego my chcemy jasne podłogi, jasne panele i jasne płytki, tylko fuga nie biała, ale też nie czarna. Najlepszy jest kolor siwy. Płytki do kuchni mamy właśnie siwe, tylko jasne siwe, a myśleliśmy o ciut ciemniejszych, kumpela ma takie i bardzo sobie chwali pod względem widoczności kurzu. obecnie na podłodze mamy jasne i wenge płytki i te wenge to masakra...
    Nie dziękuję i wzajemnie powodzenia :) póki co mamy budowę a nie remont :) hehe

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    A ja dziś robię pomidorówkę :) hihi
    Ooooo też zrobię !!!!

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do płytek to ja mam wenge w łazience dobrze że małą bo bym się zaorała - wszystko widać. W dużym pokoju mamy ciemne meble kurz po 2 dniach widać a czasami nawet tego samego dnia :P
    Witam się już po kawusi teraz doczytałam że lepiej kawy nie pić przy dongu ;/
    Rah zawsze chciałam być w komisji ale jakoś nigdy mi to nie wyszło :)
    CO do donga - przeczyszcza chyba po 3 dniach mogę to potwierdzić :) Ale fajnie czuję się lżejsza :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przeczyszcza to dobrze :) tylko się nie odwodnij :)
    Dlaczego nie można kawki przy dongu? Nawet malutkiej? ani ani?

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    I po wyborach ;) ehhh, siedzenie w komisji, czysta przyjemność ;)
    Byłaś w komisji ??

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Pewnie, że widać na ciemnym, dlatego my chcemy jasne podłogi, jasne panele i jasne płytki, tylko fuga nie biała, ale też nie czarna. Najlepszy jest kolor siwy. Płytki do kuchni mamy właśnie siwe, tylko jasne siwe, a myśleliśmy o ciut ciemniejszych, kumpela ma takie i bardzo sobie chwali pod względem widoczności kurzu. obecnie na podłodze mamy jasne i wenge płytki i te wenge to masakra...
    Nie dziękuję i wzajemnie powodzenia :) póki co mamy budowę a nie remont :) hehe

    My stawiamy na jasnośc kuchni ( waniliowe meble ) i płytki też jaśniutkie z bezowymi smugami i takie same kładziemy na podłogę do przedpokoju :-) Też trzeba będzie stale myc ale ja uwielbiam jasną kuchnię :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 11:48

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Co do płytek to ja mam wenge w łazience dobrze że małą bo bym się zaorała - wszystko widać. W dużym pokoju mamy ciemne meble kurz po 2 dniach widać a czasami nawet tego samego dnia :P
    Witam się już po kawusi teraz doczytałam że lepiej kawy nie pić przy dongu ;/
    Rah zawsze chciałam być w komisji ale jakoś nigdy mi to nie wyszło :)
    CO do donga - przeczyszcza chyba po 3 dniach mogę to potwierdzić :) Ale fajnie czuję się lżejsza :)
    Iwka nie załamuj mnie ja chcę donga ale jak to bez kawy !!!!!! Ja chcę kawy !!!! I tak już różnych sposobów szukam jak tu w razie czego ciążę bez kawy przetrwac ale na szczęście Jackowski mówił że jak się wypije zwykłą parzoną kawe z jednej małej łyżeczki raz na tydzień dwa to w zasadzie nic się nie stanie byleby nie pic codziennie i nie za często i nie za mocną.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka a jak tam twoje samopoczucie ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;)w ten szary dzień
    a my w kuchni mamy szare płytki z podobną fugą, meble białe z a'la drewnianymi blatami, mimo,że meble białe nie ma kłopotu z bałaganem. a panele jasne i kurzu nie widać ale za to moje wszechobecne ciemne długie włosy to jak najbardziej.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    My stawiamy na jasnośc kuchni ( waniliowe meble ) i płytki też jaśniutkie z bezowymi smugami i takie same kładziemy na podłogę do przedpokoju :-) Też trzeba będzie stale myc ale ja uwielbiam jasną kuchnię :-)

    Misia! My też stawiamy na jasność, białe płytki, waniliowe meble, tylko podłogę chcieliśmy szarą :) Hehe, podobne kuchnie będziemy miały :)
    a mężu się pyta mądrze, czy jak będzie szara podloga to nie będę w ogóle sprzątać... zabawny... W przedpokoju kładziemy panele. Teraz mamy płytki i się mi znudziły, piasek skrzypi strasznie... więc grubsze, porządniejsze panele zakładamy.
    A w pokojach Misia jakie kolory wybierasz?
    Ja lubię jasne pastele, ale bardzo podoba mi się przełamanie ich turkusem, lazurem czy czymś takim. Uwielbiam morski niebieski kolor, mmmm
    Ale koncepcji nie mam póki co, bo daleko do malowania...

    Mam nadzieję, że podczas tego remontu myślami będziemy daleko od starań, przynajmniej w ciągu dnia i dzidzi z większą chęcią przyjdzie :)

    Oby zaskoczyło każdej z nas :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    hej;)w ten szary dzień
    a my w kuchni mamy szare płytki z podobną fugą, meble białe z a'la drewnianymi blatami, mimo,że meble białe nie ma kłopotu z bałaganem. a panele jasne i kurzu nie widać ale za to moje wszechobecne ciemne długie włosy to jak najbardziej.
    No, ciemne włosy to mąż ma na klacie :) a tam my jesteśmy ciemne blondasy :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Misia! My też stawiamy na jasność, białe płytki, waniliowe meble, tylko podłogę chcieliśmy szarą :) Hehe, podobne kuchnie będziemy miały :)
    a mężu się pyta mądrze, czy jak będzie szara podloga to nie będę w ogóle sprzątać... zabawny... W przedpokoju kładziemy panele. Teraz mamy płytki i się mi znudziły, piasek skrzypi strasznie... więc grubsze, porządniejsze panele zakładamy.
    A w pokojach Misia jakie kolory wybierasz?
    Ja lubię jasne pastele, ale bardzo podoba mi się przełamanie ich turkusem, lazurem czy czymś takim. Uwielbiam morski niebieski kolor, mmmm
    Ale koncepcji nie mam póki co, bo daleko do malowania...

    Mam nadzieję, że podczas tego remontu myślami będziemy daleko od starań, przynajmniej w ciągu dnia i dzidzi z większą chęcią przyjdzie :)

    Oby zaskoczyło każdej z nas :)

    Rudziutka ja ma teraz białe płytki na ścianach :-)
    Teraz po remoncie będę miała tak : waniliową kuchnie - meble między szafkami będzie szybka ale jeszcze nie wiem czy ze wzorem czy gładka bo blaty będą nieco pstrokate w strukturze do tego jak pisałam na podłogę jaśniutkie płytki z beżowymi smugami a na ściany kafli nie kłade tylko maluję zmywalną kuchenną farbą satynową ( wanilia pod kolor mebli )
    Nie mam koncepcji jaki kolor do przedpokoju a w przyszłości może w przyszłym roku zmieniamy szafę też na waniliową :-) w jednej tonacji bo powiększamy wejście do kuchni gdzie nie będzie drzwi tylko szerokie wejście dlatego szafa pod kolor mebli kuchennych
    W salonie mam na ciemno więc stawiam na pastele coś w jasnym beżu czy kawa z mlekiem czy jakiś tam w podobie bo ciemne meble i ciemną podłogę chcę przeałmac pastelami i jasnym dywanem ale na dywan odkładamy bo chcemy ten puchaty a jest drogi więc nie wszystko od razu. W pokoju dziecięcym jeszcze nie wiem jaki kolor na razie go nie ruszamy aby nie zapeszyc :-)
    Jeszcze łazienkę chce wyremontowac ale toooooo może za dwa lata :-)
    Rudziutka tuskus też jest bardzo ładny ale do mojego salonu będzie już za ciemno a do wanilii pasuje turkus wszelkie odcienie żółtego beże :-) Masz pole do popisu. Zależy jakie będziesz miała meble. Turkus i morski ogólnie bardzo lubię :-)
    Trochę czytałam na forum co ludzie piszą o przedpokoju niektórzy są zwolennikami paneli inni kafli to rzecz gustu ale też wygody . Ale się rozpisałam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 13:02

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ