X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile Ci Kaśka zajmuje nowenna?
    Ja kiedyś często się modliłam, ale ten rok lekko mnie podłamał tym, co mi zgotował i rzadko to robię, bardzo rzadko.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka dasz radę szczególnie jak Ci konto urośnie :-)ale tak na serio na pewno czeka Was rewolucja jeśli chodzi o organizację dnia codziennego ale to wcale nie musi byc złe. Może na początku będzie ciężko ale potem się przyzwyczaisz może tylko na razie będzie tak wyjeżdżał potem dadzą mu spokój.
    Tak może w końcu dołączę do Was "remontówek" flircik.gif no jestem ciekawa pierwszej wypłaty czy będzie tyle ile obiecywali...

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka ja jestem pozytywnie nastawiona na donga ale muszę to skonsultowac z Ł. a od wczoraj jestem na zdrowej diecie odchudzającej. chcę zacząc cwiczyc ale muszę poczekac aż nam naprawią laptopa to sobie Chodakowską ściągną bo na razie piszę z mojego starego kompa co chodzi jak krew z nosa :-)
    O podpytaj dr Ł sama jestem ciekawa co powie, weź może ze sobą wydrukowany z internetu skład. Ja się trochę wczoraj przestraszyłam że owulkę sobie przyspieszyłam śluz rozciągliwy na 20 cm (nigdy takiego nie miałam) dzisiaj spadek temperatury...ale zrobiłam test ovu i jedna krecha, więc śluz może z podniecenia usmiech1.gif
    Kochana ja jakoś ogarnąć się nie mogę z tymi ćwiczeniami a dupa rośnie!!!
    Powodzenia i wytrwałości życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 12:11

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    śluz rozciągliwy na 20 cm (nigdy takiego nie miałam) dzisiaj spadek temperatury...ale zrobiłam test ovu i jedna krecha, więc śluz może z podniecenia usmiech1.gif
    Padłam :)

    Ja dziewczynki nie ćwiczę, jedynie szlifowanie ścian i wnoszenie zakupów budowlanych po schodach :) Ale na diecie schudłam 6 kg w 2 miesiące :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    O podpytaj dr Ł sama jestem ciekawa co powie, weź może ze sobą wydrukowany z internetu skład. Ja się trochę wczoraj przestraszyłam że owulkę sobie przyspieszyłam śluz rozciągliwy na 20 cm (nigdy takiego nie miałam) dzisiaj spadek temperatury...ale zrobiłam test ovu i jedna krecha, więc śluz może z podniecenia usmiech1.gif
    Kochana ja jakoś ogarnąć się nie mogę z tymi ćwiczeniami a dupa rośnie!!!
    Powodzenia i wytrwałości życzę :)
    Iwka ja też w tym cyklu zobaczyłam typowo płodny śluz u siebie pierwszy raz od jakiegoś czasu i tyle że chociaż można go było zobaczyc a Tobie życze powodzenia może uda się Wam z tym dongiem a jak Ł mi odpowie to dam znac co powiedział :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde no co za kicha z tym zębem a czuję się jak by ktoś mi walcem po ryju przejechał na śniadanie zjadłam serek wiejski i jest mi niedobrze

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co mogę służyć receptą :-)

    A nowenna to na początku półtorej godz całość a teraz taka godz ale nue trzeba wszystkiego na raz dzielę sobie rano 1 lub 2 czesci i wieczorem 3 czesc mozna 4 dodatkowo ale to w weekend raczej :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 listopada 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to masz zacięcie! Ja nie jestem tak wytrwała!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Jakby co mogę służyć receptą :-)

    A nowenna to na początku półtorej godz całość a teraz taka godz ale nue trzeba wszystkiego na raz dzielę sobie rano 1 lub 2 czesci i wieczorem 3 czesc mozna 4 dodatkowo ale to w weekend raczej :-)
    Kasiu zobaczę jak się będę czuła jutro jak nie dam rady to zgłoszę się do Ciebie po receptę ale póki co jestem wytrwała :-)
    A co do nowenny na pewno mocno uduchawia życzę wytrwałości masz jakieś gotowe modlitwy ? czy po prostu sama sobie układasz

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka ściage i tam mowisz juz gotowe ale oczywiście jak się czuje potrzebę można dołożyćcoś od siebie :-)
    Wlasnie mialam pacjentke ktora po kilku latach staran laparo i inseminacjach chyba 4 zaszla in vitro za pierwszym razem w małej klinice pod Bydgoszcza ;-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jakaś Klinika pod Bydgoszczą ? Ciekawe gdzie dokładnie a pacjentce gratuluję

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Niemczu :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę poczytac o tej Klinice :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Muszę poczytac o tej Klinice :-)
    idę tez poczytać :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)mało piszą o tej klinice w Internecie..
    dobranoc:*

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się już z kawusią i okropnym bólem dziąsła od ósemki. Jestem na p/bólowych a wczoraj kupiłam żel chłodzący na ząbkowanie. Boże co za urlop do kitu jak dobrze mówic nie można a jutro Pan Ł. czeka.
    Życzę miłego dzionka dziewczynki pozdrawiam :-)

  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry:)
    wczpraj zjadło mi tekst który pisałam do Was i wyszło samo hej;)
    a pisałam odnośnie nowenny, że szacun bo codziennie tyle czasu ale jednak mozna. my za to od piatku do niedzieli będziemy na rekolekcjach z ks Glassem (egzorcystą) więc plan intensywny. a w ogole jak jesteście zainteresowane i jeszcze nie wiecie to w kościele za mostem obok lidla w czwarty czwartek miesiąca są msze o uzdrowienie, pisze się na kartce swoje pragnienie i wrzuca do koszyka. msza jest mocno charyzmatyczna, niektórzy upadaja na podłogę (sen w duchu świętym).mszaa o 19 chyba ale lepiej być wczesnie żeby usiąść bo to trwa ok 2 godz.

    i jeszcze odnośnie sadzonych w saunie mojego M;)
    okazało się, po badaniu że ma żylaki powrózka nasiennego-zreszta ja juz wcześniej coś widziałam ale myślałam, że to normalne. na górze jądra widoczne i wyczuwalne takie grudki. w grudniu ma zbadac nasienie i jak znowu wyjdzie mała liczba to czeka go operacja...

    pozdrawiam i miłego dzionka :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Siala, to niech mężu zadba teraz o szczególnie o siebie i będzie dobrej myśli! Chyba zacznę się regularnie modlić o nas wszystkie, a właściwie wszystkich! Chociaż chwilę, ale może to mnie uspokoi i pomoże nam.
    Misia, współczuję ząbkowania!

    Przyjemności na dziś! Mamy środeczek tygodnia!

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    dzień dobry:)
    wczpraj zjadło mi tekst który pisałam do Was i wyszło samo hej;)
    a pisałam odnośnie nowenny, że szacun bo codziennie tyle czasu ale jednak mozna. my za to od piatku do niedzieli będziemy na rekolekcjach z ks Glassem (egzorcystą) więc plan intensywny. a w ogole jak jesteście zainteresowane i jeszcze nie wiecie to w kościele za mostem obok lidla w czwarty czwartek miesiąca są msze o uzdrowienie, pisze się na kartce swoje pragnienie i wrzuca do koszyka. msza jest mocno charyzmatyczna, niektórzy upadaja na podłogę (sen w duchu świętym).mszaa o 19 chyba ale lepiej być wczesnie żeby usiąść bo to trwa ok 2 godz.

    i jeszcze odnośnie sadzonych w saunie mojego M;)
    okazało się, po badaniu że ma żylaki powrózka nasiennego-zreszta ja juz wcześniej coś widziałam ale myślałam, że to normalne. na górze jądra widoczne i wyczuwalne takie grudki. w grudniu ma zbadac nasienie i jak znowu wyjdzie mała liczba to czeka go operacja...

    pozdrawiam i miłego dzionka :)

    A widzisz Kochana żylaki powrózka też między innymi powstają z przegrzania jąder a teraz wysokich temperatur powinien unikac jak ognia bo będą mu się powiększac. Ale to groźne pod względem zdrowotnym nie jest zabieg trwa około pół godziny ale niestety ma tendencje do powrotów choc nie muszą wrócic. Mój ma żylaki ale tylko po lewej strony i bardzo malutkie podobno nie kwalifikują się do leczenia. A od żylaków jak najbardziej słabe plemniki i mało. U nas na Batorego ładnie robią te zabiegi no i w Matopacie ale tam chyba wysoko płatny zabieg choc nie wiem bo nie pytałam. Ale powtórzcie badania może nie jest tak źle.
    Co do mszy uzdrawiających to kiedyś na takiej byłam ale bardzo dawno temu i niestety źle mi się to kojarzy byłam po niej chora. Ja raczej szukam gdzie odbywają się msze dla małżeństw bezdzietnych starających się o dziecko.

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ