X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomidoróweczka wstawiona :-) dla mnie z ryżem a dla męża z makaronem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ale się rozpisałam :-)

    No właśnie meble już mamy, jasny kolor, dąb sonoma. Zabieramy je ze sobą.
    O dziecięcym pokoju nie myślę. Będzie stał póki nie przyjdzie na niego pora :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to turkus by pasował :-) ładnie :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny od rana zalatana bylam w szpitalu po wypis i pogadalam chwile z doktorkiem i id razu mi lepiej hehe jak dla mnie jest mega pozytywnie i dobrze na mnie wplywa mógłby być moim psychologiem jeszcze :-)
    Czuje sie dobrze i jakos cisnienie ze mnie zeszlo i bede czekac cierpliwie na ten cud.
    Za dwa tyg moge cwiczyc wiec mam nowy cel:-)
    A jesli chodzi o remonty i budowy to moj M kupil dzialke i chcemy ruszac w przyszlym roku zeby miec chodziaz stan surowy :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kasiu własny domek :-) Dobrze że się dobrze czujesz :-) Czyli czekasz na @ i staranka :-)

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 listopada 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka no to super wieści:)
    siala u mnie moje włosy są WSZĘDZIE!!! Co do remontów to nam wlaśnie kuchnia i przedpokój zostal, tylko zawsze brak kasy, może gdybyśmy mniej wyjeżdżali to i kasa by byla, no zobaczymy :) ja wlaśnie sie dowiedzialam ze mąż często będzie w delegacje jeździł:/ na pewno w staraniach to nie pomoże:( teraz jedziemy na urodzinki siostrzeńca pa i do wieczorka. Pisze z tele wiec i dongu opiszę wieczorem

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 listopada 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Byłaś w komisji ??
    No byłam ;p a co bym robiła o 3 w nocy ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kaśka no to super wieści:)
    siala u mnie moje włosy są WSZĘDZIE!!! Co do remontów to nam wlaśnie kuchnia i przedpokój zostal, tylko zawsze brak kasy, może gdybyśmy mniej wyjeżdżali to i kasa by byla, no zobaczymy :) ja wlaśnie sie dowiedzialam ze mąż często będzie w delegacje jeździł:/ na pewno w staraniach to nie pomoże:( teraz jedziemy na urodzinki siostrzeńca pa i do wieczorka. Pisze z tele wiec i dongu opiszę wieczorem
    Miłego wieczorku życzę a jeśli chodzi o staranka to najważniejsze aby był w domu w te najważniejsze dni :-) to jakoś da się ogarnąc gorzej z tym że będziesz częściej za nim tęskniła :-) ale to też gdzieś jest przez jakiś czas niegłupie bo bardzo umacnia związek :-) głowa do góry będzie dobrze :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 listopada 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Kasiu przychodzę do Ciebie po poradę. Otóż wychodzi mi druga częśc dolnej ósemki prawej i mam tak opuchnięte dziąsło po prostu ból taki że wzięłam już Pyralginę promieniuje do ucha nie mogę nawet dobrze buzi otworzyc wiem że to trzeba przejśc ale czy można to czymś posmarowac albo coś bo znów mam tydzień z głowy z bólu.

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, super! Własny domek! Wrócisz do zdrowia szybko!
    Misia współczuje bólu. Mi wyrosły wszystkie 4 ósemki jakieś 13 lat temu, tak szybko i niepostrzeżenie wyrosły, ze nie zdążyłam poczuć bólu.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej witam się z kawusią z bólem dziąsła okropne uczucie chyba dziś polecę do apteki po jakiś specyfik albo będę płukac szałwią.
    Życzę miłego dzionka :-)
    Wczoraj Ł nie dojechał do gabinetu pryw byłam czekałam chyba z godzinę i po godzinie Pani z rejestracji mówi że Ł dzwonił i przeprosił bardzo ale nie zdoła dziś dojechac do gabinetu bo coś ważnego go zatrzymało w szpitalu prosiła aby wszystkie pacjentki przepisac na czwartek. Dla mnie nie ma problemu to tylko 3 dni nic się nie stało. Babka z rejestracji właśnie mówiła że te poniedziałki to właśnie czasem są niepewne zdarza się że się spóźni albo nie dojedzie. Czwartek jest najpewniejszy więc czekam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 10:11

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Miłego wieczorku życzę a jeśli chodzi o staranka to najważniejsze aby był w domu w te najważniejsze dni :-) to jakoś da się ogarnąc gorzej z tym że będziesz częściej za nim tęskniła :-) ale to też gdzieś jest przez jakiś czas niegłupie bo bardzo umacnia związek :-) głowa do góry będzie dobrze :-)
    no będę jak patrzyłam to może się uda poszaleć pomiędzy wyjazdami. Teraz jedzie na dwa dni, za tydzień znowu ale w grudniu już caaaały tydzień ;( ja uschnę z tęsknoty!!!

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Hej hej witam się z kawusią z bólem dziąsła okropne uczucie chyba dziś polecę do apteki po jakiś specyfik albo będę płukac szałwią.
    Życzę miłego dzionka :-)
    Wczoraj Ł nie dojechał do gabinetu pryw byłam czekałam chyba z godzinę i po godzinie Pani z rejestracji mówi że Ł dzwonił i przeprosił bardzo ale nie zdoła dziś dojechac do gabinetu bo coś ważnego go zatrzymało w szpitalu prosiła aby wszystkie pacjentki przepisac na czwartek. Dla mnie nie ma problemu to tylko 3 dni nic się nie stało. Babka z rejestracji właśnie mówiła że te poniedziałki to właśnie czasem są niepewne zdarza się że się spóźni albo nie dojedzie. Czwartek jest najpewniejszy więc czekam :-)
    Misia jak ja Ci współczuje bólu, leć do apteki przecież dla dzieciaczków są te maści przeciwbólowe jak ząbkują więc jak dorosły ząbkuje :) też powinni coś mieć.
    Ale miałaś misia pecha że nie przylazł, mi się to nigdy (może raz a nie pamiętam) nie zdarzyło. Ale dobrze w czwartek będzie wypoczęty :) Miłego dzionka
    A z tym dongiem narazie czuję się lżejsza - musze się zważyć bo mam wrażenie że schudłam, co do kawy właśnie nigdzie nie znalazłam że nie można pić tylko wera z zielar pisała że kawa podnosi ciśnienie i ona się źle czuła. Ja piję kawę i nic mi nie jest chociaz staram się pić jak najdalej od wzięcia tabletki i jest oki.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 18 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Kasiu, super! Własny domek! Wrócisz do zdrowia szybko!
    Misia współczuje bólu. Mi wyrosły wszystkie 4 ósemki jakieś 13 lat temu, tak szybko i niepostrzeżenie wyrosły, ze nie zdążyłam poczuć bólu.
    No ja sie już ich pozbywam a misi rosną :) Mi rosły z 5 lat - oj bolało

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    no będę jak patrzyłam to może się uda poszaleć pomiędzy wyjazdami. Teraz jedzie na dwa dni, za tydzień znowu ale w grudniu już caaaały tydzień ;( ja uschnę z tęsknoty!!!
    Iwka dasz radę szczególnie jak Ci konto urośnie :-)ale tak na serio na pewno czeka Was rewolucja jeśli chodzi o organizację dnia codziennego ale to wcale nie musi byc złe. Może na początku będzie ciężko ale potem się przyzwyczaisz może tylko na razie będzie tak wyjeżdżał potem dadzą mu spokój.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Misia jak ja Ci współczuje bólu, leć do apteki przecież dla dzieciaczków są te maści przeciwbólowe jak ząbkują więc jak dorosły ząbkuje :) też powinni coś mieć.
    Ale miałaś misia pecha że nie przylazł, mi się to nigdy (może raz a nie pamiętam) nie zdarzyło. Ale dobrze w czwartek będzie wypoczęty :) Miłego dzionka
    A z tym dongiem narazie czuję się lżejsza - musze się zważyć bo mam wrażenie że schudłam, co do kawy właśnie nigdzie nie znalazłam że nie można pić tylko wera z zielar pisała że kawa podnosi ciśnienie i ona się źle czuła. Ja piję kawę i nic mi nie jest chociaz staram się pić jak najdalej od wzięcia tabletki i jest oki.
    Iwka ja jestem pozytywnie nastawiona na donga ale muszę to skonsultowac z Ł. a od wczoraj jestem na zdrowej diecie odchudzającej. chcę zacząc cwiczyc ale muszę poczekac aż nam naprawią laptopa to sobie Chodakowską ściągną bo na razie piszę z mojego starego kompa co chodzi jak krew z nosa :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia plucz ze strzykawki ze zlamana igla albo kaniule mala jak masz nadmanganuanem potasu i skombinuj sobie Clindamycyne 600 mg na ten szczekoscisk ale jak wiesz to antybiotyk. Chyba ze samo plukanie pomoze i sie przemeczysz :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze tak zmniejszylam czestotliwosc na forum ale rano odmawiam nowenne zeby po pracy juz miec wolne bo troche schodzi z tym :-)

    misia79, Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Misia plucz ze strzykawki ze zlamana igla albo kaniule mala jak masz nadmanganuanem potasu i skombinuj sobie Clindamycyne 600 mg na ten szczekoscisk ale jak wiesz to antybiotyk. Chyba ze samo plukanie pomoze i sie przemeczysz :-)
    Dzięki Kasiu może popłuczę trochę nadmanganianem Climicinu nie załatwię bo mam urlop i nie ma mnie w pracy będę płukac i brac Pyralgin bo chociaż na chwilę ale pomoże w bólu :-) Dzięki Kasiu strzykawki mam igły też :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Sorki ze tak zmniejszylam czestotliwosc na forum ale rano odmawiam nowenne zeby po pracy juz miec wolne bo troche schodzi z tym :-)
    ja też chyba zacznę odmawiac nowennę

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ