X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, jak znajdziesz to też daj znać. Sama bym poszła, nawet bez męża ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 19 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja znajoma płakała całą msze , po kilku dniach powiedziała, że juz nie ma lęków i złych snów...
    dobry pomysł z tą modlitwą za nas, ja też sie podejmę, bo rzeczywiście wystarczy krótka modlitwa w tej intencji;))

    misia79, Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 19 listopada 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Jestem i żyję :D
    To nie był najwspanialszy dzień w moim życiu :D
    Jak dla mnie HSG to trauma!
    Bez kroplówki z przeciwbólowymi się nie obeszło :D
    Ale jedno musze przyznać, wszyscy byli bardzo mili i troskliwi!

    Wyniki do odbioru jutro.
    A jak na tą chwile to zdania sa podzielone. Pan doktor od rtg mówi że drożne, a dr Ł że lewy coś nie bardzo.
    Konkrety pewnie na wizycie. Jutro dzwonie się umówić.
    Życzę miłego wieczoru :D

    Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj toca wspolczuje! U mnie tez bylo strasznie! Aż mi się dzieci odechciało i powiedziałam mężowi ze ni hu*a nie rodzę i idziemy do środka adopcyjnego u mnie jeszcze była powódź krwi. Trauma do końca życia...brrrr okropne! Rzymam kciuki aby jednak byl drożny! Daj znać jak będziesz już wiedziala :*

    Kaśka, misia79, toca81 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak delikatnie sie o hsg wypowiadałam, zeby innych nie straszyć ;)

    Iwka, Kaśka, misia79, toca81 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie! ja pewnie będę następna. Ale spoko jak ktoś ma ochotę opisać całość ze szczegółami to nie ma problemu i tak już sobie poczytałam różne historie ;)

    Toca ciszę się, że masz już to za sobą i że dzielnie to zniosłaś. Brawo kochana, a teraz trzymamy kciuki za wyniki.

    Iwka, misia79, toca81 lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle nie mam coś weny do pisania... dlatego rzadko się odzywam.
    Odebrałam dziś wynik progesteronu, dość słaby jak na 7dpo tylko 5,63 ng/ml

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, jeśli chodzi o wynik to może niski, ale jakie są normy w Twoim Laboratorium?

    Ja HSG nie wspominam tam źle jak Wy. Był ból ale trwał może z 15 sekund i faktycznie wszyscy byli dość troskliwi. Z tymże u mnie były drożne, więc przeleciało szybko.

    India, nie masz weny to nie pisz :) Ale zaglądaj, a jak wena wróci to pisz ile się da :)

    Kochane, padam na twarz... idę się legnąć!

    Buziaki

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy są podane dla całej fazy lutealnej (1,7 - 27) a nie tylko dla szczytu, który wypada na 7-8 dpo. Bo w tych dniach wynik jednak powinien być wyższy, podobno się przyjmuje, że wynik 10 świadczy o owulacji (wiadomo mogę być przypadkiem, który ma inaczej niż większość ;))
    Na temat progesteronu znalazłam dość jasne wytłumaczenie lekarza, jak macie ochotę to sobie przeczytajcie http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czy-moj-wynik-badania-stezenia-progesteronu-jest-normalny

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A ja tak delikatnie sie o hsg wypowiadałam, zeby innych nie straszyć ;)
    Tylko ja odmówiłam środków przeciw bólowych ale po dostałam i zasnęłam:) a i u mnie oba były niedrożne dlatego bolało prawy pościł a lewy troszeczkę dr Ł mówił ze gdybym miała środki przeciw bólowe to by nie odpuścił i by lewy udtoznil ale im odlatywałam z bólu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 21:57

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jak mu robili hsg w Chełmży to kazali stawić się dzień wcześniej co się okazało ze niby źle mi powiedzieli bo ponoć mogłam być w dzień zabiegu ale jak się o tym dowiedziałam to byłam po badaniach krwi i mnie nie wypuścili . No i tak rano badanie gin potem zabrały mnie łóżkiem na korytarz potem kazały przesunąć się na drugie łóżko a na sali na 3

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu obcielo. Tel. 15 sek bólu i ok. Rekolekcje www.abrahamisara.pl rekolekcje dla niepłodnych maŁżeństw

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India a co do progesteronu tez mi się wydaje że malo moze zamiast dupka powinnaś mieć luteine ? Pogadaj z dr Ł. Dobranoc kochane:*

    india lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    Znowu obcielo. Tel. 15 sek bólu i ok. Rekolekcje www.abrahamisara.pl rekolekcje dla niepłodnych maŁżeństw
    szczęściara :p dobranoc :*

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 listopada 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez ostatnio sie mało odzywam ale podczytuje i pamietam o Was :) ja miałam meeeega dola. Pewnie nadal mam ale sa te lepsze dni to troche nie pamietam. Chyba popadam w depresje, ale o tym moze innym razem...
    W tym miesiącu mam inne odczucia owu niż zawsze i nie wiem czy sie cieszyć, czy martwić. Niby owu tuż tuż, a ja w ogole nie czuje jajnika jak zwykle...w zeszłym miesiącu po hsg myslalam ze umrę z bólu no i przez wszystkie dni serduszkowania szlag trafił...teraz tylko wczoraj czułam bardzo lekki bol owu w macicy.jajnik zero. Moze sie jeszcze rozkręci, chociaz zawsze czułam go przez 5-6 dni...w sumie to u mnie owu zazwyczaj była, wiec aż by mnie zdziwiło gdyby w tym miesiącu jej nie było...
    Polecam tez ten żel conceive:) kupiliśmy, testowaliśmy, super!
    Odczucia w trakcie moze jakos meeeega nie zmienia, jesli babeczki jesteście chociaz troche wilgotne ;) ale po seksie, szczególnie na drugi dzien, zauważyłam ze żel długo sie utrzymuje i przy małej wpuszczonej ilości, "wypłynęła" ze mnie bardzo długa, ze 12 cm "nic" sluzu. Zupełnie jak płodny, ale tak długiego i dobrze sie trzymającego w życiu nie miałam! Super jest:)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah kochanie, nie dołuj się! jeśli czujesz zniżkę formy, to wygadaj nam się, albo poszukaj gdzieś pomocy, bo depresja nikomu nie służy!
    Mocno Cię ściskam!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Hej!
    Jestem i żyję :D
    To nie był najwspanialszy dzień w moim życiu :D
    Jak dla mnie HSG to trauma!
    Bez kroplówki z przeciwbólowymi się nie obeszło :D
    Ale jedno musze przyznać, wszyscy byli bardzo mili i troskliwi!

    Wyniki do odbioru jutro.
    A jak na tą chwile to zdania sa podzielone. Pan doktor od rtg mówi że drożne, a dr Ł że lewy coś nie bardzo.
    Konkrety pewnie na wizycie. Jutro dzwonie się umówić.
    Życzę miłego wieczoru :D

    I tak jesteś bardzo dzielna naprawdę podziwiam Was że tak potraicie znieśc ból a cieszę się że masz wyniki dobre bo prawy jest drożny a z lewym nie wiadomo ale myślę że powinni byc nie tak źle w każdym razie szansa na ciążę jest i z tego się cieszmy głowa do góry :-)

    toca81, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam tez ten żel conceive:) kupiliśmy, testowaliśmy, super!
    Odczucia w trakcie moze jakos meeeega nie zmienia, jesli babeczki jesteście chociaz troche wilgotne ;) ale po seksie, szczególnie na drugi dzien, zauważyłam ze żel długo sie utrzymuje i przy małej wpuszczonej ilości, "wypłynęła" ze mnie bardzo długa, ze 12 cm "nic" sluzu. Zupełnie jak płodny, ale tak długiego i dobrze sie trzymającego w życiu nie miałam! Super jest:)[/QUOTE]

    Rah ja też kiedyś pisałam tutaj o tym żelu my też mamy ten żel już go dawno zatestowałam i faktycznie super jest świetny poślizg :-) W maju zaszłam w ciążę właśnie z tym żelem szkoda tylko że tak to się skończyło ale teraz w następnym cyklu też spróbuję i polecam każdej dziewczynie :-)
    Rah doskonale Cię rozumiem że niestety takie stany depresyjne są nieuniknione w naszej sytuacji ja też czasem mam takie stany bezsilności najważniejsze aby miec blisko siebie wspierających ludzi trzeba się wygadac po prostu i czasem ktoś obcy bardziej zrozumie niż najbliższe otoczenie. Więc jak masz doła to pisz my Cię będziemy wspierac

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Normy są podane dla całej fazy lutealnej (1,7 - 27) a nie tylko dla szczytu, który wypada na 7-8 dpo. Bo w tych dniach wynik jednak powinien być wyższy, podobno się przyjmuje, że wynik 10 świadczy o owulacji (wiadomo mogę być przypadkiem, który ma inaczej niż większość ;))
    Na temat progesteronu znalazłam dość jasne wytłumaczenie lekarza, jak macie ochotę to sobie przeczytajcie http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czy-moj-wynik-badania-stezenia-progesteronu-jest-normalny

    India a na pewno miałaś owulację ? Bo jeśli była to może faktycznie luteina ale chyba i tak nie jest jakoś najgorzej skonsultuj wynik z Ł.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczynki ja dziś idę do Ł zobaczymy co tak sobie pogadamy o mojej drodze do ciąży i przy okazji tam jest też stomatolog to wejdę i zapytam o tę moją ósemkę bo dziś mi mocno spuchło dziąsło płucze na razie szałwią ale pewnie bez Dalacinu się nie obejdzie. Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia.

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ