X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Mówiłam, ze on daje wszystkim to samo ;)
    Ja przed owu byłam u niego. Chyba 11dc, kazał tego samego dnia kupić i szybko łykać, zeby przed owu.
    A "działa" kilka miesiecy napewno, dlatego jak hsg w styczniu to juz nic innego nie bedzie dawał.

    rah a Ty się zapisałaś na to laparo ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India ale Ty jakos niedawno sumamed jadłaś nie? To moze juz drugi raz nie dostaniesz:)
    U mnie chwilowe 4 tygodnie poki co;) moze juz bedzie z górki ;) a Tobie co? moze dół jesienny?

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Misia no chyba, że dr się pomylił wait.gif
    Ale monitoring miałam
    9dc pęch. 20 mm
    10dc - 22mm (dostałam podwójną dawkę Pregnylu na pęknięcie)
    12dc owu powtwierdzona - ciałko żółte, płyn w zatoce.

    Myślisz, że jednak mogło owu nie być?shame.gif

    No jak pójdę do Ł do podpytam czy moje zmartiwenie jest w ogóle uzasadnione?

    A nie no India na pewno się nie pomylił to w takim razie skonsultuj to z nim może nie jest źle wcale.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    rah a Ty się zapisałaś na to laparo ?
    Niee...weź nic nie mów...jak sie zebrałam w sobie i chciałam to im nie pasowało, a teraz to ja nie moge na 13 tam jechać..nie wiem kiedy bede mogła...

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    India ale Ty jakos niedawno sumamed jadłaś nie? To moze juz drugi raz nie dostaniesz:)
    U mnie chwilowe 4 tygodnie poki co;) moze juz bedzie z górki ;) a Tobie co? moze dół jesienny?

    Jadłam :) ale raczej nie zdążył na mnie zadziałać, bo wszystko zwymiotowałam i dodatkowo jeszcze biegunką się skończyło. Akcja rozpoczęła się jakieś 20 min po zażyciu

    Może to jesień, może po prostu to wszystko ze staraniami mnie już przytłacza... tak po prostu wszystko ostatnio idzie nie tak.
    No ale przecież ciągle doła nie możemy mieć ;)

    Rah a Ty marsz się zapisać! tardi.gif

    misia niedługo będę mogła to z nim omówić. Mam zadzwonić jak dostanę @ czyli to za chwilkę

    misia79 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, pamietam jak o tym pisałaś. Faktycznie pozniej juz nic nie brałaś...no to cos chyba Ci da..
    Chwilowo nie moge wyjsć na 13 z pracy:/

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A telefonicznie nie można tego załatwić?

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie podobno nie. Tylko od poniedziałku do piątku, o godzinie 13 schodzi jakis facet z kalendarzem;p

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Niee...weź nic nie mów...jak sie zebrałam w sobie i chciałam to im nie pasowało, a teraz to ja nie moge na 13 tam jechać..nie wiem kiedy bede mogła...

    Rah ale przecież zawsze możesz zmienic godzine a dlaczego koniecznie na 13 ?

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    No wlasnie podobno nie. Tylko od poniedziałku do piątku, o godzinie 13 schodzi jakis facet z kalendarzem;p

    Jeny jaka lipa Rah sorrki za wcześniejsze pytanie ale przeoczyłam Twój jeden post. Kurde ale utrudniają myślą że każdy tak może sobie wyjśc o 13 żeby zapisac się na termin ale zastanawiam się czy ktoś nie może Cię zapisac a mąż nie ma jak podjechac albo jakaś znajoma przecież jeden drugiego by zapisał. Ja wczoraj przejeżdżałam koło szpitala nawet ja bym mogła wpaśc i wpisac nazwisko

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opuchlizny i bólu dziąsła ciąg dalszy no ile można brac p/bólówek dzisiaj nie ma co ide do stomatologa niech mi da ten Dalacin i pewnie ósemka będzie do usunięcia albo zacięcia dziąsła i pewnie rtg mi zrobią ech. Ciekawe jak ja jej pokaże tę ósemkę jak ja dobrze buzi nie mogę otworzyc nawet wczoraj obiad koślawo jadłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 09:01

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z kawą i życzę miłego dnia :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak się idzie do Ł na monitoring tam do szpitala to też coś się płaci żebym na głupią nie wyszła

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni wlasnie nie wiem...bez sensu to...w sumie moze jakby ktos miał moje skierowanie to by wpisali...tylko bym musiała zrobic rozpiskę ktore dni mi pasuje ;p
    Chyba faktycznie to szybciej wyjdzie niż czekanie na możliwość pójścia na 13...

    Chyba do nich zadzwonie i spytam, tam takie fajne te babeczki sa. Tylko nie wiem co za facet z zeszytem schodzi bo to pewnie on tam rządzi ;)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci l wpisał w kartę ze masz monitoring to sie nie płaci :)
    Idziesz do rejestracji, odbierasz kartę i idziesz pod gabinet usg. Czekasz w kolejce, ktos kto akurat ma dyżur robi badanie i odnosisz kartę do rejestracji.
    Tam to tak pilnują, ze czasem mam wrazenie ze bym przyszła z ulicy, wzięła czyjaś kartę i mogła tak chodzić codziennie na badania ;)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ni wlasnie nie wiem...bez sensu to...w sumie moze jakby ktos miał moje skierowanie to by wpisali...tylko bym musiała zrobic rozpiskę ktore dni mi pasuje ;p
    Chyba faktycznie to szybciej wyjdzie niż czekanie na możliwość pójścia na 13...

    Chyba do nich zadzwonie i spytam, tam takie fajne te babeczki sa. Tylko nie wiem co za facet z zeszytem schodzi bo to pewnie on tam rządzi ;)

    Rah albo mam jeszcze inny pomysł zadzwoń do babeczek w rejestracji i zapytaj czy one mogłyby Cię zapisac a skierowanie bys im podrzuciła po pracy kupisz kawe dobrą i Cię wpiszą potem podadzą Ci termin

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to chyba jest tak jak na hsg, ze od razu na konkretny termin wpisują. Do hsg tez osobny kalendarz maja, sprawdzają skierowanie, wpisują w kompa i zapisują na konkretny dzien.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie dowiem to dam znac :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja juz nie placilam za monitoring ale spytalam grzecznie :-)
    A zapisuje chyba dr Skop :-)

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogole witam moje drogie panie hehe :-)

    misia79, rah lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ